Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SRDCE PŘÍTOMNOSTI s Joshim

19.2.2023 - 10:00 - 16:30

1100Kč – 1600Kč

Srdečně Vás zveme na prožitkový seminář s Joshim, poprvé v Č.Budějovicích.

Společně se přeneseme do místa klidu, ticha, spontánnosti a uvolnění.

Seminář je určen všem, kteří chtějí prožívat spokojenost teď a tady.

Všem, kteří vědí, že za myšlenkami je nekonečný prostor bytí a míru.

Přijď si i ty odpočinout od nadměrného stresu a seznamu úkolů.  Vrátit své srdce i hlavu do přítomnosti potřebujeme úplně všichni.

Program je neformální a „ušitý“ na míru skupině, která se sejde.

 

V poledne preferujeme společný oběd: prosím přineste každý něco malého k snědku, poobědváme společně na místě formou společného pikniku.

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Vstupné: při platbě do 31.ledna jen 1100 Kčpři platbě od 1.2. do 13.2. 1300 Kč, při platbě  od 14.2. do 19.2. 1600 Kč.

Platbu prosím, uhraďte na č.účtu lektora: 2701908635/2010 – do poznámky uveďte Č.B.+ 19.2.+ své příjmení+ tel.). Pokud potřebujete doklad o zaplacení semináře, napište na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

Provází: JOSHI, http://www.zivotvpritomnosti.cz „Semináře na téma bytí v přítomnosti vedu již 12 let. Jsem také autorem několika online kurzů, kterými prošlo již více než 10 tisíc lidí“.

Je mi momentálně 46 let. Mám rodinu, s mou ženou jsme přes 20 let a máme spolu tři děti (13, 19 a 21 let). Žijeme společně na kraji Prahy v domě s velkou zahradou, na které velmi rád pracuji. V roce 2007 jsem po letech hledání a meditací nalezl překvapivou jednoduchost neusilování a bytí v přítomnosti. Od té doby toto poznání nepřetržitě a s nadšením sdílím s ostatními, které to oslovuje. Pokud cítíš volání k setkání a chceš se uvolnit do života v přítomnosti, rád budu inspirovat i tebe. Zajímáš mne ty jako člověk a tvůj vnitřní potenciál. Není mým cílem tě měnit. Můžeme ale změnit úhel tvého pohledu a spatřit Skutečnost. Naším cílem je tvá svoboda a radost ze života. Poznání, kým skutečně jsi a jaké je tvé místo tady na Zemi. Při setkáních vycházím z vlastních zkušeností a zaměřuji se především na spontánní praxi. Kromě seminářů poskytuji i individuální sezení a online kurzy. Pro tvou lepší představu uvádím níže, co jsem za ta léta absolvoval a co mne pro práci s lidmi hluboce inspirovalo:

Certifikované výcviky: Neduální terapie (lektor: Nukunu), Učitel snění (aktivní snění, šamanské cesty, imaginace / lektor: Robert Moss), instruktor Jógy smíchu (lektor: Petr Fridrich), Praxe integrace porodní dynamiky (primární a prenatální trauma / lektor: Jullian Gustavson), Esenciální léčení / lektor: Gaia.Další intenzivní osobní setkání:

Nedvojnost, advaita, spiritualita: manželé Tomášovi, Aleš Adámek, Šrí Brahmam, Jiří Vacek, Canela, Gaia, Nukunu, Naropa, Tony Parsons, Kosi, Lisa Cairns, Naho Owada, Time Freke, Ragi, Richard Sylvester, Unmani, Premananda, Marta Janssen, Richard Lang, Adrian Kezele, Michael Barnett, Ching Hai. Šamanská praxe, imaginace a lucidní snění: Steve Gallegos, Mayana, Ooržak Sjurjun-Dugar Očur-oolovič, Hiah Park, Alicia Hamm, Don Américo Yábar a Gayle Yábar, Hivshu, Xolotl, Charlie Morley, Jade Shaw. Buddhismus, tantrický šivaismus: Rob Preece, Dalajláma, Róši Kaisen, Daniel Odier. Spontánnost a expresivní psaní: Nina Wise, Mark Matousek. Práce s vnitřními postavami: Artho a Veeta Wittemannovi. Tanec a práce s tělem: Mati, Adam Barley, Jacob Khan, Carlos Orellana a Rakel Ampudia Gonzáles, Erik Iversen. Sexualita: Amara Charles, Åsa Kullberg, Søren Ventegodt. Konstelace: Bert Hellinger, Jan Bílý, Bhagat. Práce s hlasem: Ivana Vostárková, Ida Kelarová, Sebastiana Black. Holotropní dýchání, breathwork, sweatlodge, přechod žhavých uhlíků, Bufo Alvarius…
Webové stránky, články a videa:

Podrobnosti

Datum:
19.2.2023
Čas:
10:00 - 16:30
Cena:
1100Kč – 1600Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.zivotvpritomnosti.cz

Pořadatel

Joshi

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913