Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SYNDROM VYHOŘENÍ – AHA moment, změna úhlu pohledu… (úvodní setkání)

4.4.2024 - 18:30 - 20:00

250Kč

Nové téma – nová lektorka!  Přijďte „ochutnat“ – pokud Vás téma zaujme nebo se Vás nějakým způsobem „dotýká“, nabídneme Vám hlubší sondy do dané situace v 10 navazujících setkáváních Zveme Vás na cyklus 10 setkání – každý týden v úterý od 23.dubna do 25.června.

 

 

Cena: 250 Kč

REZERVACE předem na: tel. 605 148 913 nebo mail: centrum-setkavani.cb@seznam.cz

 

Provází: Ing. ZITA POUZAROVÁ, Ph.D., MBA

Moje jméno je Ing. Zita Pouzarová, Ph.D. (dříve Drábková) a nyní žiji v Písku. Více než 25 let se vášnivě zajímám o kvantovou fyziku, působení energie, vibrací a biopolí.

Na své cestě jsem prošla řadou energetických systémů zejména Reiki, Merkaba, Shamballa, Deeksha (Dikša), Chanelling, Intenzivní cesta a pokročilé nástroje s Brandou Bays, Léčebné kódy dr. Loyda,…… a hltala širokou škálu knih zabývající se zákony života z pohledu kvantové teorie. Díky poznání jak fungují a změny svého vnitřního nastavení je možné odhodit své vnitřní limity na neomezené možnosti a současně vytvořit a ovlivnit vše, co nás obklopuje (zejména situace, které prožíváme a osoby, které potkáváme…..).

Protože jsem člověk technicky zaměřený, hledající vždy vědecký základ a současně po celou dobu působící aktivně v oblasti ekonomiky, daní, účetnictví a vědy na akademické půdě, sledovala jsem působení z obou stran pravé i levé hemisféry a úspěšně využívala své nabyté zkušenosti ve všech sférách svého života a zjišťovala jak skvěle do sebe vše „zapadá“ z obou úhlů pohledu. Stále jsem měla pocit, že nad všemi systémy a technikami je možnost „přímého napojení“ na frekvence vyšší inteligence.

Vnitřnímu hlasu člověk neujde, proto jsem se rozhodla projít výcvikem rekonektivního praktika pro Reconnective healing – Rekonektivní léčení, které uvádí tělo do rovnováhy a The Reconnection -Znovunapojení, kdy se axiotonální linie spojují s planetou a celým vesmírem. Ve spojení s výcvikem Tělesných procesů, Access Bars a Access Energetický Faceliftu vnímám přímé propojení energie v široké škále vzájemného harmonického působení na fyzické tělo i duši.

I já měla příležitost naplno prožít zkušenost vyhoření, kolabsu a ztráty všech „životních jistot“. Protože jsem velmi tvrdohlavá, hodně v hlavě a k tomu maximalista, nechtěla jsem se smířit se svou růžovou iluzí jistot a tím, že již nefunguje to co dříve…. Doslova jsem šla hlavou proti zdi a vzdorovala 4 roky …ani tuna teorie nemůže vynahradit jednu intenzivní zkušenost, tedy nakonec nezbylo než uvést do praxe to co jsem dobře znala roky a pozvednout Fénixe z popela a vystavět zcela nový svět.

Dnes mohu říct, že žiji, tvořím, plynu, přijímám a užívám každé minuty života a je to opravdu „jízda“

Stále obdivuji, jak vyšší inteligence těchto frekvencí přesně ví Co, Kde a Jak na těle klienta napojit … Každé sezení s klientem je tak i pro mne dobrodružnou objevitelskou cestou dokonalosti života, kterou mám tu čest a štěstí s klientem projít.

S LÁSKOU! Zita

Podrobnosti

Datum:
4.4.2024
Čas:
18:30 - 20:00
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Ing. Zita Pouzarová, Ph.D., MBA

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913