Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

TVOŘENÍ – NÁHRDELNÍK a NÁUŠNICE s KORÁLKY vloženými do klícky

12.2.2018 - 18:30 - 21:30

400Kč

Tato akce je přesunuta z 1. února!

Milé ženy, chcete věnovat čas samy sobě a přitom si udělat radost?

Jednoduchým postupem si vyrobíme zajímavý náhrdelník a náušnice- viz. foto.  Z korálků, spojovacích kroužků a jiných komponentů si vyrobíme šperky, které vás zkrášlí v nadcházejícím jaru. Výroba není náročná, stačí přijít s chutí a odhodláním vytvořit svůj vlastní originální šperk. Kombinaci barev korálků nechám na vás.

Nářadí budou k dispozici. Pokud vlastníte štípačky a ploché a kulaté kleště, přineste je s sebou.

 

Cena kurzu:    400,- Kč  včetně materiálu.

 

Provází: ŠÁRKA MOLNÁROVÁ, mail: molnarova@email.cz

Vystudovala jsem střední zdravotní školu a nastoupila jako zdravotní sestra do nemocnice na Koronární jednotku. Zde jsem zjistila, že lékaři pouze léčí, ale neuzdravují. Pacienti se stále vraceli se stejnými problémy.

Moje cesta vedla přes různé profese a koníčky, abych postupně nacházela, co mě bavíŠárka Molnárová a co k životu naopak nepotřebuji. Vystudovala jsem obor Psychosomatika, abych pochopila příčiny nemocí. Navštěvovala jsem i různé kurzy a semináře, abych poznávala sama sebe.

Nyní používám metody z psychosomatiky, channeling a práci s energií Shambally. Duchovní činnost se mi vždy prolínala s uměním hudebním a výtvarným. Vyzkoušela jsem si pískovat skla a zrcadla, malovat obrazy rûznými technikami, vyrábět šperky, hrát na různé hudební nástroje, zpívat ve sboru, skládat hudbu a texty k písním. Šperky vyrábím již 8 let. Prošla jsem různými technikami výroby:  Fimo, drátkování, ketlování, křišťálová pryskyřice, fusing… Nyní mě baví vytvářet šperky ze spojovacích kroužků.

Těším se na společné tvoření… Šárka

 

REZERVACE PŘEDEM na:

centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 (sms)

Podrobnosti

Datum:
12.2.2018
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913