Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VÝROBA ŠITÉHO NÁRAMKU z KORÁLKŮ

13.11.2017 - 18:00 - 20:00

350Kč

Milé dámy,

13.11. náramekpojďte si vyrobit šitý náramek z korálků. Dvojitý náramek zvládne i úplná začátečnice. Stačí mít chuť tvořit a dovolit si věnovat čas sobě.

Nářadí vám zapůjčím. V ceně je zahrnutý i materiál.
Foto náramku, který si v různých obměnách vytvoříme.

 

Provází: ŠÁRKA MOLNÁROVÁ, molnarova@email.cz

Vystudovala jsem střední zdravotní školu a nastoupila jako zdravotní sestra do nemocnice na Koronární jednotku. Zde jsem zjistila, že lékaři pouze léčí, ale neuzdravují. Pacienti se stále vraceli se stejnými problémy.

Moje cesta vedla přes různé profese a koníčky, abych postupně nacházela, co mě bavíŠárka Molnárová a co k životu naopak nepotřebuji. Vystudovala jsem obor Psychosomatika, abych pochopila příčiny nemocí. Navštěvovala jsem i různé kurzy a semináře, abych poznávala sama sebe.

Nyní používám metody z psychosomatiky, channeling a práci s energií Shambally. Duchovní činnost se mi vždy prolínala s uměním hudebním a výtvarným. Vyzkoušela jsem si pískovat skla a zrcadla, malovat obrazy rûznými technikami, vyrábět šperky, hrát na různé hudební nástroje, zpívat ve sboru, skládat hudbu a texty k písním. Šperky vyrábím již 8 let. Prošla jsem různými technikami výroby:  Fimo, drátkování, ketlování, křišťálová pryskyřice, fusing… Nyní mě baví vytvářet šperky ze spojovacích kroužků.

Těším se na společné tvoření… Šárka

Podrobnosti

Datum:
13.11.2017
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
350Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913