Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ŽENSKÉ MEDITACE MOHENDŽODÁRO

30.11.2018 - 18:30 - 20:30

200Kč

Ženské meditace Mohendžodáro na probuzení, nasycení aspektů našeho bytí a hlavně pro radost. Vyjádření pohybem, tancem, spojení se sebou v tichosti přes posvátné mudry, uvolnění těla,mysli.

Jsou zaměřeny na oblasti pro ženy důležité a vlastní, tak aby vyživily, otevřely a používaly své přirozené zdroje a kvality – Tvoření,  Sebepřijetí, Imunitní posílení a Umění se prosadit.

 

Slova lektorky: „V létě jsem se do nich naplno ponořila v meditačním centru Lažánky a prošla výcvikem Mentorek Ženských meditací Mohendžodáro. Po týdnu jejich plného praktikování jsem byla jako znovuzrozená.“

Teď se s nimi můžete seznámit i Vy v Centru setkávání

 

MILOSLAVA JIROUCHOVÁ, www.miloslavaj.webnode.cz

mentorka, lektorka, terapeutka Deví ženské mistrovské cesty Mohendžodáro

Meditační centrum Lažánky, Autor Igor Samotný, www.mohendzodaro.eu

 

MILOSLAVA je akreditovanou lektorkou  Mohedžodára – uceleného tantrického systému pro ženy.Jako Deví  předává  hojivý dotek v jedinečných terapiích a masážích pro ženy Mohendžodáro. Má bohaté zkušenosti s vedením meditací, katarzních a zenových technik.  Provádí muzikoterapií s tibetskými mísami, zvonkohrami a jinými nástroji.

„Podívej se mi do očí, poví Ti to více než tisíce slov.“

„Již od mala mám ráda přírodu, zvířata. Les je mým chrámem, tam se chodím smát i plakat. Ráda zkouším, pozoruji, objevuji a nořím se do ještě větších hloubek již poznaného včetně sebe samé. Je mi dobře s lidmi, kteří se dovedou na svět dívat s otevřeným srdcem a dětským nadšením i přes nelehké chvíle, kterými si každý z nás někdy prochází. Mou velkou vášní a radostí je malování, Mohendžodáro – ucelený tantrický systém pro ženy a určitě řada naplňující momentů a životních setkání či zvratů. Mám ráda exotické vůně, kameny, místa kde dýchá genius loci.“

Podrobnosti

Datum:
30.11.2018
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
200Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , http://miloslava.mohendzodaro.net/

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913