Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ZIMNÍ SLUNOVRAT

2.12.2019 - 18:45 - 20:45

250Kč

V tomto čase, kdy noc je nejdelší a den nejkratší, se energeticky završuje rok.

Uzavírá se staré, aby otevřelo místo novému a v tomto čase je tedy i nejvhodnější doba pro retrospektivu a odložení starých vzorců, které mají největší šanci být nahrazeny vzorci novými. Symbolika Vánoc jako prastarého keltského svátku, u kterého byl v průběhu věků ztracen původní obsah, ukazuje cestu k vnitřnímu přerodu v nové Já spolu s odložením všeho, co v naší osobnosti už nevyhovuje novým přicházejícím energiím. Máte-li chuť prožít čas adventu smysluplněji a cítit se spokojenější, přijďte se naladit…

 

 

V pondělí i v úterý, 2. a 3.12.  odpoledne nabízí lektorka MÍLA REJLKOVÁ také PROŽITKOVÉ TERAPIE (2 hod./1200Kč)

„Nezvládáte svoje vztahy, práci, finance, či sami sebe v určitých situacích? Nejste spokojení s některými svými vlastnostmi a chcete se naučit je „přepsat“ do přijatelnější podoby tak, aby to doopravdy fungovalo? Máte tušení, že spousta věcí ve vás či okolo vás by mohla být jinak, že tak jak je to nastavené je to prostě „špatně“, ale nevíte co s tím?

V individuálních terapiích přímo učím konkrétní techniky, jak můžete lépe pochopit sami sebe a svoje pocity, a jak se s nimi můžete naučit zacházet. Můžete se naučit, jak vědomě vnímat nastavení svých myšlenkovo-pocitových vzorců, a také jak je posléze vlastnoručně přepsat do optimálního stavu, abyste se zbavili závislostí a nevhodných pocitových vazeb.

A protože s okolním světem komunikujete přímou rezonancí právě přes svoje pocitové vzorce, na něž vaše okolí reaguje, pak právě skrze svoje vnitřní nastavení vytváříte konkrétní podobu svého života. Přepsáním svých myšlenkovo-pocitových vzorců tedy posléze můžete vědomě, cíleně a záměrně postupně měnit velmi konkrétně všechny okolnosti svého života – své vztahy rodinné i pracovní, ale také své psychické i fyzické zdraví i finanční toky. (Aktuálně je volné pondělí ve 13:00 a úterý v 15:30 hod.)

 

REZERVACE na přednášku i prožitkové terapie předem na: tel. 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz , psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.
Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
2.12.2019
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.milarejlkova.cz, www.svetzazrcadlem.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913