Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Aktivace 12 čaker a 12 vláken DNA

13.2.2016

1700Kč

Přednáší: Šárka Lota                           

1) dopolední část: aktivace 12 čakerŠárka Lota

Slyšeli jste již mnohokrát o práci energetických zdrojů základních 7 čaker. Je čas obnovit celých 12 čaker a pochopit jejich princip. Nastaví se tak přes energie duchovních center jiný režim i vibrace. Jsme pak připraveni pro rozšíření našeho vnímání.

Seminář Vám umožní snadno a rychle aktivovat životní sílu, sladit fyzickou, emoční i psychickou stránku a snáze se orientovat v životních situacích, ve kterých se právě nacházíme.

Díky aktivaci 12 čaker lze spínat Zemský a Duchovní trojúhelník a tím dát do pohybu energii MERKABA.

Můžeme získávat neomezené informace o našich předchozích životech, lekcích, ale i napojení na vyšší zdroje a získání rady či učení, duchovních darů apod.

2) odpolední část: aktivace 12 vláken DNA

Mentální změnou našeho stávajícího DNA se dostaneme k samotné podstatě svého Bytí a můžeme se spojit s jednotou. Pochopíme, kdo jsme, s jakým poselstvím a odkud jsme na Zemi přišli, abychom tady prošli složitostí karmického vývoje a mohli ho s definitivní platností úspěšně dokončit.

Nové DNA umožňuje přímou cestu ke kmenové buňce a tím i radikální změnu na úrovni dosavadního léčení. Přeposíláním čistých, božských informací  z jádra kmenové buňky do všech ostatních poškozených buněk získáváme uzdravení na všech rovinách.

3) bonusová část, pokud se bude časově stíhat:

Meditace Máhátma, kdy je možná okamžitá regenerace všech systémů v těle. Energie Máhátma je léčivá energie 12 nanebevzatých mistrů, spouští se do těla přes aktivaci a harmonizaci žláz s vnitřním sekrecí, může se využít k léčbě sebe, druhých i matky Země.

Šárka Lota o sobě – výňatek z jejích web. stránek   (www.sarka-lota.cz) :                 

„Od dětství jsem komunikovala ( tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše! „

Podrobnosti

Datum:
13.2.2016
Cena:
1700Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *