Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Esenciální oleje terapeutické kvality, harmonie těla a duše

12.2.2016 - 18:30 - 20:30

150Kč

Přednáší: Kamila Schánilcová

Jmenuji se Kamila Schánilcová. Momentálně žiji v krásném jihočeském městě České Budějovice. Vystudovala jsem jihočeskou univerzitu obor ekonomie. Přesto mě již více než ekonomie baví zdravý životní styl, celostní medicína, zdravé potraviny, duchovní uvědomění a prozření v běžném životě.

Jako hodně hledajících jsem přečetla spousty knih na toto téma, jen jsem vždy byla velmi obezřetná ke komu se svěřuji do rukou a  tak bych spočítala léčitele, terapeuty, které jsem navštívila na prstech jedné ruky.

Věřím, že život sám člověka vede k jeho růstu někdy i k nápravě a to i  velmi tvrdě. A to, na co jsi přijdete sami vlastní zkušeností, to něco vám nikdo nevezme. Chce to být jen vnímavý, citlivý na znamení, které nám život přináší a vše v životě brát jako odraz svého vnitřního nastavení. Úžasnými učiteli jsou naši partneři, rodiče, přátelé, zaměstnavatelé, spolupracovnicí a ve směs všichni lidé s kterými se potkáváme.

Sama jsem si prodělala hodně životních kotrmelců a k nich i zdravotní potíže. Na nevědomé cestě životem jsem musela brát hodně syntetických léků. Samozřejmě, že problémy se tím neřešily a zrovna, když byla v mém životě největší tma přišlo světlo. Jedním světlem v mém životě jsou i esenciální oleje Young Living (dále už jen zkratka EO).

Můj příběh s EO začíná na jednom esoterickém festivalu. Přijeli jsme tam s přítelem zrovna když začínali malé povodně. Zjistili jsme, že většina účinkujících zrušila své přednášky a jsou zde náhradnicí s jinými tématy. To bylo velké zklamání. Ovšem vše bylo, jak má. Dostala jsem se  na přednášku o těchto úžasných EO. Nejdříve jsem byla velmi skeptická a paní přednášející její nadšené vyprávění o EO moc nevěřila.

Názor jsem velmi rychle změnila po prvním přivoněním k levanduli. Cítila jsem jako bych si opravdu přivoněla k živé květině, vnímala jsem slunce, které na květinu svítilo, úplně jsem se uvolnila a cítila jsem se mnohem lépe. Byla jsem nadšená a chtěla jsem se o těchto EO dozvědět více. To se mi podařilo, zúčastnila jsem se několik seminářů, přednášek a sama jsem začala vyhledávat literaturu na toto téma.

Hlavním přínosem  bylo, že jsem mohla poslední syntetické léky na zažívání vyhodit do koše. EO Máta a směs Digize mě těchto nepříjemných obtíží zbavily. Zjistila jsem že po užívání čistých EO již nechci dávat na své tělo syntetické krémy, mléka a parfémy. Tím jsem i hodně ušetřila, protože si dokážu za pomocí EO a přírodních olejů vytvořit vlastní přírodní kosmetiku. Zlepšil se mi psychický stav, kdy mě EO dokáží povzbudit, zvýšit koncentraci nebo naopak příjemně zrelaxovat, zklidnit a utěšit roztěkanou mysl. EO působí na čakrový systém a tak si můžete prohloubit Vaší spirituální zkušenost. Ovšem jsou i úžasnými pomocníky na fyzické tělo, snižují bolest, povzbuzují imunitu, lymfatický systém, opravují špatné informace v DNA a je toho velmi mnoho, co tyto mocné EO umí.

Budu velmi ráda pokud si pročtete mé webové stránky a ozvete se mi.

Velmi ráda vám poradím a nalezneme cestu, aby i vašimi průvodci se mohly stát esenciální oleje terapeutické kvality.

Přeji vám krásné vyladěné dny plné radosti, vnitřního klidu a míru

S úctou k Vám, Kamila

esencialni-oleje1

Podrobnosti

Datum:
12.2.2016
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
150Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *