Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ČCHI-KUNG seminář pro začátečníky a mírně pokročilé

21.1.2024 - 16:00 - 19:00

790Kč

Přijměte pozvání na praktický a sebepoznávací seminář čchi-kung – poznávání a prohlubování vědomé práce s tělem, dechem a myslí, v propojení s etikoterapeutickými principy. Vhodné i pro začátečníky.

Více o čchi-kung:  https://www.andrea-frei.cz/cchi-kung/

Rezervace předem nutná na tel. 605 582 571 nebo mailem andrea.frei@email.cz Na webu lektorky najdete formulář k přihlášení.

Od 8. února do 25.dubna připravujeme 6 dalších setkání: KURZ ČCHI-KUNG , každých 14 dní od 18:45 do 20:15 hod.

 

 

Cena tříhodinového setkání je 790 Kč /os. při kapacitě 8 – 10 lidí. Nevratná záloha 390 Kč je splatná předem do 16.1.2024. Záloha se vrací v případě nekonání semináře nebo účastí náhradníka.

 

Provázející: Bc. ANDREA FREIOVÁ, www.andrea-frei.cz, andrea.frei@email.cz, FB: Čchi-kung Andrea Frei

Od dětství jsem vnímala „neviditelné“ zákonitosti světa, harmonii a pohyb v přírodě. A netušila, kudy se můj život bude ubírat. Studovala jsem gymnázium, následně vysokoškolský ekonomický směr a pak přivedla na svět dvě děti. Mnoho let jsem pracovala v managementu. Celou tuto dobu jsem byla podporována mnohými učiteli a přicházely ke mně různé „jiné nabídky“. Některé jsem poslechla, přijala, začala je studovat a sama praktikovat. Byly a stále jimi jsou čchi-kung a etikoterapie. V roce 2014 jsem z vlastního rozhodnutí odešla z „lukrativního“ manažerského místa a začala tvořit drobné podnikání zaměřené na provázení druhých v oblasti zdraví na rovině tělesné, emoční, mentální i duševně-duchovní.

Cesta taoismu a čchi-kung, po které kráčím už od roku 2006, mi pomohla ozdravovat se na různých rovinách bytí. Tisícileté fungování tohoto umění a pak vlastní prožité zkušenosti mi ukázaly jeho bohaté a neomezené možnosti. Cesta etikoterapie, vycházející z antroposofie, je alternativní medicínou zabývající se uzdravováním nemocných vztahů jedince i celé společnosti. Klade si za cíl zdraví ducha, duše i těla a tím se stává medicínou budoucnosti.

Šířit tyto „metody“ do vědomí lidí mi dává smysl. Je to tedy smysluplná práce pro mne i pro druhé, vzájemně se obohacující a ozdravující. Lektorské a terapeutické znalosti a dovednosti nabízím široké veřejnosti, pořádám pravidelné lekce, semináře a pobyty s čchi-kung a etikoterapií, individuálně se objednávají lidé s různými civilizačními nemocemi. Pracovala jsem s klienty v psychiatrické léčebně Červený dvůr, navštěvovala jsem seniory v domově důchodců. Praktikovala jsem čchi-kung se zaměstnanci soukromých společností a veřejné správy v rámci jejich benefitů.

Když se rozhodnete a oslovíte mne, budu ráda vaším průvodcem a společně můžeme po nějaký čas kráčet cestou vědomého pohybu, dechu, mysli, Ducha, Lásky a Víry.

Podrobnosti

Datum:
21.1.2024
Čas:
16:00 - 19:00
Cena:
790Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.andrea-frei.cz , www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Bc. Andrea Freiová
Telefon:
605 582 571
E-mail:
andrea.frei@email.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913