Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DANCEmandala – meditace v pohybu pro ženy i muže

23.4.2023 - 18:00 - 20:00

300Kč – 350Kč

Přijďte na zřejmě poslední DANCEmandalu v tomto pololetí… tentokrát od 18:00 hod.!

DANCEmandala: to je POHYB. KLID. PLYNUTÍ. PROPOJENÍ. PULS.

„Někdy nám nezbyde než čekat. Spokojeně, bez náznaků úzkosti, jednoduše čekat a nechat přírodu, ať vykoná své. Jako strom ví, kdy je čas vykvést a kdy nechat vše staré odejít, stát pak v nahotě zimy a vyčkávat, ví i celá existence, kdy je pravý čas. Zvu tě okusit tichost a čekání uvnitř, vyslyšet správný puls, kdy vše v tobě se rozpohybuje souladným tancem. Zvu tě naslouchat tělem i duší, být v klidu i pohybu, naladit se na přirozený tok, vyčkávat, i umět rozpuknout v proud životní šťávy. Potkáme se v meditaci tancem DANCEmandala“.

Zveme k tanci s vlastním tepem, s rytmem, s písní Vašeho srdce, k setkání sama se sebou, ke spočinutí v harmonii… Díky tanci v sobě znovu objevíte kreativní životní sílu, radost, nadhled i vyrovnanost v každodenním životě. Pocítíte volnost pohybu a přes rozmělňování starých vzorců se ocitnete v prožívání PŘÍTOMNOSTI.

Cena:300 Kč při platbě předem na účet, 350 Kč, platba na místě. 

POZVÁNKA:
* přijď do prostoru o chvíli dřív, ať přistaneš, odložíš břímě dne, naladíš se a v čistotě a tichu se vnoříš do tance.
* oblékni si pohodlné, lehké oblečení, ve kterém se ti dobře hýbe, přiber láhev s vodou k osvěžení.
* věnuj si čas pro sebe, prostor je zde pro každého z nás, bez souzení, v bezpečí prožít si tanec svobodně a v plnosti. Není zde choreografie ani pevné instrukce, vedení hlasem i hudbou jsou pozvánky ke zkoumání.

KDO TĚ BUDE PROVÁZET
Prostor držet, hlasem a hudbou provázet, bude ŠÁRKA MARTÍNKOVÁ, certifikovaná lektorka DANCEmandala Level 2, dancemandalasarka@gmail.com, tel. 739 648 905 – jukněte na:http://www.facebook.com/dancemandalacz a zároveň ho budeme vytvářet v tanci i my všichni spolu. Meditace je vhodná pro všechny bez rozdílu věku a zkušenosti s vědomým pohybem.

O PRAXI:
DANCEmandala School for Movement Meditation je celosvětově rozšířenou praxí integrující meditaci pohybem a extatický tanec. Svobodným prostorem pro vyjádření sebe sama. Prolínání přirozeného pohybu a pauz, vedené dechem a moudrostí těla, je to postupná cesta k vnitřní rovnováze, sebepoznání a léčení toho, co třeba bolí či pne.
Původem v Thajsku, kde ji již pátým rokem studuji a praktikuji s její zakladatelkou Areeradh K Tri-siddha. Podporuje jedince v autentickém propojení se s tělem, v rozmělnění pohybových vzorců, k napojení se na zdroj. Napomáhá znovuobjevení kreativní životní síly, radosti, získání nadhledu a vyrovnanosti v každodenním životě. Balzámem pro duši, tělo i mysl.
Více o metodě: www.dancemandala.com
Těším se na vás, Šárka.

REZERVACE a INFO: Dej mi prosím vědět, že přijdeš. Rezervuj si své místo včas na: dancemandalasarka@gmail.com, příp. na tel. (sms) FB: dancemandala.cz

Maximální počet tanečníků / tanečnic: 13, min. počet 5

Podrobnosti

Datum:
23.4.2023
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
300Kč – 350Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.dancemandala.com

Pořadatel

Šárka Martínková
Telefon:
739 648 905
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913