Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DO NITRA ŽENY 1 (6-dílný program, který rozzáří každou ženu)

5.10.2023 - 18:30 - 20:30

1900Kč

Můžete se zapojit ještě do 5.10., pak už se bude cyklus odvíjet v uzavřeném kruhu žen.

Pojďte objevit a prohloubit svoji ženskost s lektorkou LUCIÍ ŠUSTROVOU, která Vám může nabídnout opravdu širokou škálu toho, co umí… 

Čeká Vás cyklus šesti večerů (vždy ve čtvrtek)  Setkávání budou: 5., 12. a 26.10. a poté 2. a naposledy 9.11. Pokud se přihlásíte až na 5.10., bude vám cena za úvodní setkání odečtena.

Tentokrát se skrze tanec, dech, meditace, mantry a seberozvojové techniky spojíme se svou podstatou a moudrostí. Všechny techniky budou jemné, laskavé a zároveň hluboké.

Čeká nás práce na fyzické, mentální, energetické a spirituální úrovni, která podpoří ženskou esenci v jakémkoliv věku. Naučíme se naslouchat svému tělu a následovat tanec ženské duše.

Mohendžodáro je holistický systém určený pro transformaci ženy. Používá věky ověřené principy a techniky, které rozvíjí krásu, zdraví, schopnosti a talenty ženy. Pravidelné praktikování má řadu léčivých, omlazujících, a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, navyšuje životní energii, uvolňuje, podporuje plynutí a archetypální moudrost. Mohendžodáro ukazuje, že v KAŽDÉ ženě je mocná síla naplněná zdravými instinkty a vášnivou tvořivostí.

Loona Dance je taneční koncept, který rozvíjí ženství a spojuje nás se svým cyklem. Skrze něho poznáváme své archetypy a využíváme jejich darů v každodenním životě. Tanec je nejrychlejším ženským nástrojem pro vědomí sebe sama. Je to náš duševní jazyk a je naprosto přirozený všem ženám bez výjimky a v jakémkoliv věku. Nemusíme být tanečnicemi, abychom mohly tančit. Naučíme se naslouchat svému tělu a necháme se vést svou duší pomocí tanečních her a jednoduchých pohybů. Z fyziologického hlediska Loona dance zmírňuje menstruační potíže, harmonizuje cyklus, snižuje problémy s otěhotněním, čistí celý energetický systém, stimuluje činnost mozku, zpevňuje tělo, posiluje pánevní dno, oživuje energii v těle, uvolňuje a harmonizuje emoce, čistí mysl, otevírá srdce.

 

 

 

Provázet vás bude LUCIE ŠUSTROVÁ, (certifikovaná lektorka a mentorka Mohendžodára a absolventka školy Loona Dance), která podporuje a inspiruje ženy na jejich cestě k sobě samým.

Kontakt: cashflowzeny@gmail.com, 775 340 722

Podrobnosti

Datum:
5.10.2023
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
1900Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Mgr. Lucie Šustrová

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913