Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DUCH ZVÍŘAT – DAR NOVÉHO VĚKU

25.2.2017 - 10:00 - 18:00

1700Kč

Dlouhé období lidského vývoje jsme žili v inkarnacích pod vlivem karmického zatížení. Kvantovým skokem, ke kterému došlo 11.11. 2016, jsme se vědomím přenesli do roku 2032 a díky tomu se naše možnosti vědomí natolik rozšířily, že jsme schopni přijímat dary, ke kterým bychom se po troškách postupně dostávali v průběhu oněch 16 ztracených let.

Jedním ze zmiňovaných darů je schopnost rozpomenout se na naší poslední inkarnaci ve zvířecí podobě, po které již následoval pouze náš karmický vývoj v lidských tělech. Tato výjimečná inkarnace nám zanechala poselství ducha onoho zvířete a díky transformaci vědomí tohoto Věku, můžeme ducha zvířete  v sobě opět probudit a používat plně jeho potenciál. Nejedná se o vlastnosti zvířat, jak je známe dnes, ale jejich duchovní hodnoty a poslání. S probuzením této možnosti získáme netušené schopnosti na fyzické, psychické, ale především duchovní rovině. Dary ducha vlastního zvířete v nás nás posunou do ukotvení se v 5.dimenzi a prozření. Po ukončené karmické etapě se staneme dokonalostí  celistvé duše v tomto těle.

Odkryjeme vám podobu vašeho zvířecího ducha (nejedná se o silové zvíře nebo průvodce. Zvířecí duch je součástí naší duše).

Tento fenomén umožní každému z nás otevřít specifickou energii, která zcela nahradí TECHNIKU SPIRÁLY VĚKŮ! Respektive, je jejím nástupcem s vyšším potencíálem pro 5.dimenzi. Každému z nás umožňuje určitou výjimečnost podle povahy zvířecího ducha. Někdo tedy bude fenomenálním léčitelem, druhý získá schopnost probouzení vědomí apod. Seminář není návazný na Spirálu věků a je tedy určen pro všechny, kdo chtějí tuto vzácnou energii Ducha zvířete v sobě objevit a to jak pro potřebu svou, tak pro pomoc druhým.

 

Seminář vedou : Šárka Lota a Laureen Erbanová, více na: www.sarkalota.com

 

S sebou: pohodlné oblečení (ne černé a červené barvy), přezutí, psací potřeby, flash disk na zvukový záznam.

JE DŮLEŽITÉ DODRŽOVAT PO CELÝ DEN SEMINÁŘE BEZMASOU STRAVU !!!

 

Na seminář je třeba se předem závazně nahlásit sms nebo emailem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo 605 148 913. Dostanete zpětně povrzení sms, že jste nahlášeni nebo že je již seminář obsazen.

 

Podrobnosti

Datum:
25.2.2017
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1700Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913