Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KVANTOVÁ SVOBODA v MATRIXU

26.2.2017 - 9:00 - 18:00

2500Kč

Jednodenní úvodní seminář do vědomého života je koncipován pro každého, kdo má zájem cokoliv změnit ve svém   životě, včetně pochopení energie peněz, která bývá ve většině případů příčinou finančního nedostatku.

Všichni máme dar bezpodmínečné lásky, která může pomáhat a léčit, ale bohužel ji nepoužíváme. Na semináři se pokusíme si tento fenomén znovu uvědomit, uchopit a přijmout do vlastního života.

Řekneme si také něco o zvládání stresu a jak je jednoduché změnit svůj, mnohdy bezvýchodný život, plný nedostatků.

V neposlední řadě bude každému posluchači otevřeno kvantové pole a celý den se budeme v praxi učit, jak pracovat s kvantovým polem, kvantovou vlnou a jakým způsobem vkládat záměry do polí osob, zvířat, věcí a situací.

Každý posluchač si odnese informace, jak může jednoduše programovat vodu podle vlastních potřeb, či hmotné předměty nebo i průběh pracovní schůzky.

Přednáší: Jiří Lexa, www.kvantovacesta.cz

J.Lexa

Na základě svých několikaletých zkušeností  s metodou „kvantové vlny“, Vám rád pomohu nalézt příčinu vašeho neúspěchu tak, abyste jej mohli přetransformovat v úspěch.

Při mých seminářích Vás naučím pracovat s kvantovou vlnou, vy sami se pak naučíte číst z kvantového pole a posléze změníte jakákoliv Vaše nastavení týkající se zdraví, vztahů a prosperity ve Vašem životě.

Jsem přesvědčen, že žijeme „vědomý život“. Ne osud, ale my sami tvoříme náš život.

V pondělí, 27.února bude Jiří Lexa k dispozici i pro jednotlivce na individuálních konzultacích – rezervace předem na jeho tel. 608 964 444

Podrobnosti

Datum:
26.2.2017
Čas:
9:00 - 18:00
Cena:
2500Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Jiří Lexa

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913