Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ENERGETICKÁ SOBĚSTAČNOST a POCITOVÁ NEZÁVISLOST v DOBĚ KOVIDOVÉ

12.2.2022 - 8:30 - 17:30

1500Kč

ZRUŠENO pro malý počet zájemců…

ZVEME Vás na jednodenní seminář Míly REJLKOVÉ s tématikou víc než aktuální…

 

 


Na tomto semináři si povíme o tom:

👉  jak dosáhnout kontroly nad svými pocity  👉 jak si každý z nás může sám tvořit svoji vlastní životní energii a postupně takto dosáhnout soběstačnosti a nezávislosti na svém okolí.  👍 Tím nejenže vzniká odolnost vůči jakékoli manipulaci, ale vzniká i pevná základna pro cokoli, co chce člověk ve svém životě dosáhnout.  👉 Ukážeme si i způsob, jak získanou energii použít ke zhmotňování pozitivní budoucnosti.

Povídání je proloženo praktickými meditačními vstupy, kde si krok po kroku představíme techniky k tomu určené.

Otázky vítány ..!

Rezervace prosím, předem na tel. 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

Provází: Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Hlavní tématikou mé práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci je řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků.

Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

 

23. odpol. a 24. února po celý den máte možnost se případně přihlásit k M. Rejlkové na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE – po předchozí domluvě na tel. 605 148 913… (2 hod. / 1200 Kč)

Podrobnosti

Datum:
12.2.2022
Čas:
8:30 - 17:30
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.milarejlkova.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913