Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MUŽSKÝ KMEN – zimní kurz

10.2.2022 - 18:30 - 21:00

3000Kč

Minulý týden začal MUŽSKÝ KMEN – zimní kurz.

Kurz bude probíhat každý čtvrtek až do 31. března (18:30 – 21:00 hod.) Muži se setkávají v uzavřené skupině (maximálně 12).

Muži, máte poslední možnost se přihlásit do tohoto běhu…

 

Muži, poznejte i Vy sami sebe skrze prožitek, sebereflexi, sdílení a výzvu.

Co zažijete, když přijdete?

  • Objevíte hloubku, upřímnost a respekt v čistě mužské společnosti.
  • Uvědomíte si, že jste tvůrci svého života.
  • Najdete odpověď na otázky: Kdo jsem já? Odkud pocházím? Kam směřuji?
  • Pustíte to, co Vám již na Vaší cestě životem neslouží.
  • Vykročíte na cestu k životu, který chcete opravdu žít.
  • Provedeme Vás tímto procesem změny od starého k novému.

 

Více informací se dozvíte na webu: https://muzskykmen.webnode.cz/

 

 

 

CENA:  3000 Kč – platí se na místě po konci 1. setkání

 

Provázet budou: JAROSLAV MIŠKOVSKÝ DAVID SVOBODA

 

O Jaroslavovi:
„Vyrůstal jsem na malé farmě ve vesnici na okraji Prahy. Vystudoval jsem Střední elektrotechnickou školu a následně Vysokou školu obor Biomedicínské inženýrství.

Již od malička mě fascinovalo lidské tělo a to jak funguje. Vždy jsem byl člověk zvídavý a rád se učil nové věci. K zájmu o lidské tělo se přidal i zájem o pohyb a tanec, o hudbu a později i o mysl a její fungování, a o pocity a emoce.

Na cestu osobnostního růstu jsem se vydal poprvé v červenci roku 2006, kdy jsem přečetl první knihu od Dale Carnegie: Jak získávat přátele a působit na lidi. Od té doby jsem přečetl nespočet knih o osobnostním rozvoji a zúčastnil se mnoha seminářů.

Stal jsem se studentem života i sama sebe.

V listopadu roku 2013 má cesta k sobě nabrala velkou rychlost po absolvování 1. běhu programu Cesta pravého muže, kde jsem potkal spoustu chlapů a měl možnost poprvé autenticky sdílet svůj příběh v kruhu mužů a dotknout se hloubky svého srdce, sám sebe.

Následující rok byl ještě intenzivnější po té, co jsem prošel procesem hledání vize (Vision Quest) a co jsem se seznámil se svojí manželkou, tehdejší taneční partnerkou.

Díky mojí ženě Lence jsem byl konfrontován sám se sebou a se svojí vnitřní pravdou. Díky ní a její lásce jsem mohl objevovat, co to znamená být sám sebou.

Čas dozrál a já bych se s laskavostí a otevřeností rád podělil o své zkušenosti a podpořil i vás ostatní na vaší cestě k sobě samým.

V kurzech vytvářím prostor, kde se můžete otevřít a objevovat co to znamená být ve spojení sám se sebou, co to znamená jednoduše být sám sebou“.

 

O Davidovi:

„Narodil jsem se v Č. Budějovicích, kde stále žiji.

K osobnostnímu rozvoji jsem se dostal postupně při dospívání, při hledání odpovědí na otázky ohledně života, fungování světa, porozumění sobě, lidem, vztahům a podobně.

Nejdříve šlo o smíšené kurzy, kde byla většina žen, ale postupně jsem hledal ryze mužskou skupinu. Tu jsem našel v programu Cesta pravého muže, Mužská sexualita a později v programech Zralý muž.

Uvědomil jsem si, že respektující mužská skupina je důležitá pro každého muže a už několik let jsem spolutvůrcem Mužského kruhu v Č. Budějovicích.

Dále se zajímám o hlubší práci s pocity, emocemi, traumaty a rodovou zátěží. Své zkušenosti jsem se rozhodl předávat dál v rámci kurzu.“

Podrobnosti

Datum:
10.2.2022
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
3000Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , https://muzskykmen.webnode.cz/

Pořadatel

Jaroslav Miškovský

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913