Načítám Akce

« Všechny Akce

HLUBINNÉ KONSTELACE aneb CO VÁM NIKDO o ŽIVOTĚ NEŘEKL – přednáška

7.6.2024 - 18:00 - 21:00

200Kč – 300Kč

Uvítáme konstelatéra Martina Daniela. Patří mezi 1. generaci těch, kteří se konstelace učili přímo od lidí, kteří je přivezli z Německa (žáci Berta Hellingera) a z Havaje (Martyn Carruters. Pouze dva lidé v ČR u něho výcvik dokončili – Martin Daniel je jedním z nich.

Lektor předpokládá postavení 1 až 2 konstelací, abyste viděli, jak fungují a v čem jsou jiné, než to, co znáte. Přednost postavení konstelace na přednášce mají ti, kteří se přihlásí na celý víkend.

Přednáška je vhodná pro všechny, kdo chtějí porozumět svému životu a žít s ním v souladu. Pokud nebudou ukázky, dozvíte se například:
– Proč snaha o dobro nevede k dobru. Protože když se snažíte být více dobří, než jste, děláte ze svého života vězení. Když přijmete sami sebe i s tím zlým, uleví se vám a zlo se uzdraví.
– Proč pozitivní myšlení nefunguje trvale a jak to změnit.
– Proč 21 dnů potřebných na změnu většinou nefunguje a co funguje místo toho.
– Co dělat, když všechno to, co děláte, vede jen k většímu odcizení ve vztahu. A jak místo toho udělat to, co pomůže Vám a Vašemu vztahu, abyste mohli s partnerem šťastně žít.
– Kdy je naopak lepší vztah opustit a proč právě tehdy je důležité nepodlehnout pocitu, že chyba je jen v druhém. Přičemž máte právo zůstat v oběti. Ale víte, čím za to zaplatíte?
– A co udělat, když nemáte žádný vztah a tahá vás to jen k lidem, kteří Vás vždy zklamou?
– Proč, když věříte, že máte svůj život ve svým rukou, tak právě tím ho nemáte? A co udělat pro to, abyste byl strůjcem svého života, jak nejvíc to jde?

– A jak díky tomu se moci uzdravit i z nemocí, které jsou dle vědy neuzdravitelné? Stačí jediná vlastnost.
– Proč naše nemoci jsou našimi největšími dary. Protože ony nám ukazují cestu, kterou
naše mysl odmítá. A pokud budeme odmítat stále cestu k uzdravení, tak umřeme. Naštěstí většinou máme na své uzdravení desítky let. Naše nemoci jsou naše šance, jak se uzdravit. A my ji buď využijeme nebo ne.

– A proč je pošetilé odmítat klasickou medicínu.
– Proč ezoterika, věda a medicína nejdou proti sobě. A jak si z jejich propojení vzít co nejvíc.
– A jak co nejvíc pomoct těm, co ezoterice nevěří. Protože oni nejsou hloupí. Oni jen vidí to, co vy zatím nevidíte. Že ezoterika není odpovědí na vše. A Vy víte jen tu druhou půlku.
– A že hlubinné konstelace mohou uzdravit Vaše vztahy, traumata, bolesti, nepříjemné pocity, hádky, nedorozumění, ztracenou lásku mezi Vámi, nedostatek, bezmoc, touhu se pomstít, pocit, že o mě nikdo nestojí atd. a přinést Vám štěstí a spokojenost.

Samozřejmě se můžete ptát na cokoliv budete chtít. A úplně nejlepší bude, když to zažijete na vlastní kůži.

Hlubinné konstelace jsou vhodné pro ty, kteří:

– chtějí zvýšit svou sebeúctu, sebedůvěru, přijetí sama sebe (https://medium.seznam.cz/clanek/martin-daniel-mit-se-rad-jaky-jsem-ted-42097)
– se chtějí znovu zamilovat do svého partnera a v něm probudit totéž (https://medium.seznam.cz/clanek/martin-daniel-chci-lidem-ukazat-ze-i-oni-mohou-mit-skutecnou-a-trvalou-lasku-jarka-43141)
– chtějí napravit vztah s rodiči či dětmi (smysl.com/…903), dokonce to jde, i když váš rodič je narcis či manipulátor (https://medium.seznam.cz/clanek/martin-daniel-narcisovi-nemuzete-pomoct-53284)
– se nechtějí trápit nevěrou, žárlivostí, nepřítomností partnera, ať už částečnou nebo úplnou (https://medium.seznam.cz/clanek/martin-daniel-nejcastejsi-duvod-proc-nemuzeme-mit-trvaly-laskyplny-vztah-a-jak-to-uzdravit-26196)
– chtějí zjistit, jaký dar jim chce jejich nemoc, strach či úzkost dát, aby už konečně mohli žít naplno. (http://smysl.com/Můj_velký_učitel_mrtvičkahttps://medium.seznam.cz/clanek/martin-daniel-strach-nam-vzdy-chce-pomoct-56028)
– chtějí přestat s programováním sebe sama, což je také jen další způsob potlačení problému (https://medium.seznam.cz/clanek/ceho-si-nejvic-vazim-na-hlubinnych-konstelacich-24717)
– chtějí začít naplno žít celý život a ne jen půlku života
– najít vztah, ve kterém budou oba šťastní a spokojení
– chtějí se rozloučit s člověkem, na kterého pořád myslí (https://medium.seznam.cz/clanek/martin-daniel-kdyz-zustanete-ve-starem-vztahu-a-ani-o-tom-nevite-25084)
– chtějí propustit do světla člověka, který už umřel (https://medium.seznam.cz/clanek/martin-daniel-co-udelat-po-smrti-36913)
– chtějí uzdravit problémy, které začaly, když jim někdo blízký umřel (https://medium.seznam.cz/clanek/martin-daniel-jak-poznam-privtelenou-dusi-u-sebe-41512)
– chtějí uzdravit nemoc, která je dle všech neléčitelná. K tomu je ale potřeba veliké odhodlání a touha se uzdravit jednak proti přesvědčení všech kolem, ale také proti tomu, ve mě, co to tak chce. (smysl.com/hk)

Na přednášce jsem připraven Vám ukázat v praxi, že změna je možná. Záleží jen na Vás, zda uvidíte praxi nebo povídání o ní. Těším se na Vás. Martin Daniel

 


 
Cena: 200Kč při zaplacení do 1.června na č.ú. 670100-2204010576/6210, poté 300Kč (důchodci a ZTP sleva 100Kč, pro účastníky víkend. kurzu ZDARMA). V případě, že by ještě bylo volné místo na kurzu, bude cena za přednášku odečtena.

 

Provází: MUDr. MARTIN DANIEL, 608 038 825 (po dobu poruchy volejte na druhé číslo 720 235 106) – volejte prosím, mezi 12. a 20.h. ve všední dny. www.smysl.com/recenze, smysl.com , mail: danielma@seznam.cz

„Práci s lidmi se věnuji od r. 1996. Posledních 15 let pracuji intenzivně s mužskou a ženskou energií. Zjistil jsem, že nepřítomnost zdravé mužské energie je v pozadí většiny problémů, dají se samozřejmě řešit i bez mužské energie, ale pak se jedná o povrchnější a krátkodobější pomoc (http://smysl.com/urovne). Propaguji nezranitelnou ženskou energii, což je něco úplně jiného, než silná ženská energie. Pracuji s pomocí konstelací, cvičení, nejraději používám terapii pravdou a další jednoduché metody, které se vracejí ke kořenům toho, co je pro nás nejdůležitější a tudíž nejlépe fungují. Snažím se o prožitek, který Vás změní z gruntu a vy se pak již nemusíte o změnu snažit, protože ona nastane „sama“. To je samozřejmě ideální stav. Někdy musíme jít pomaleji, protože naše strachy by větší tempo neunesly a odvedly by nás od cíle. Kombinuji mužský a ženský přístup, na mých kurzech a přednáškách se určitě nebudete nudit. Moje cesta je pro ty, co chtějí být dospělí.
Pokud chcete jen návody (které často nefungují), vodit za ručičku nebo zametání problémů po koberec, nebudu se Vám líbit. Pokud ale chcete najít skutečné návody, které jsou tady v každém okamžiku a my se jen musíme naladit, přijmout zodpovědnost za vlastní život a problémy uzdravit od příčiny, nabízím Vám těžkou, ale úžasnou cestu.
A občas taky trochu srandy. I když jdeme stále hlouběji, cesta je stále lehčí (nikoliv snadnější). Těším se, až budu pomáhat lidem jen svou přítomností, prvním, krokem k tomu je kurz Nasycení vnitřního dítěte.
Co Vám mohu nabídnout.
Kurzy osobního rozvoje pořádám od r. 2000. Za tu dobu jsem pomohl stovkám a možná tisícům lidí. Po celou dobu se školím v nových dovednostech, hlavně se však učím od života. Používám takové metody, které jsou bezpečné a snažím se současně o co nejvyšší účinek, dlouhodobost a bezpečí pro klienta i jeho okolí. Každá změna v jednom člověku automaticky vyvolává změnu v celém okolí daného člověka. Proto je třeba myslet i na to, aby tyto změny ustálo i okolí. Jen změna založená na uzdravení, nikoliv potlačení problémů, je trvalá.
Při své práci používám mnoho metod, nejčastější jsou Přátelské konstelace, přátelská terapie, práce s podosobnostmi, práce se zrcadlem, Terapie pravdou. Dál se vzdělávám a měním použité techniky tak, aby práce byla pokud možno co nejúčinnější.
Jak jsem se dostal ke své práci:
Jako malý jsem byl často nemocný. Na vysoké škole jsem pak onemocněl skutečně závažně. A musel jsem začít hledat. Klasická medicína mi zachránila život, ale nedala mi žádnou možnost ovlivnit, jak to bude dál. Proto jsem hledal mimo ni a začal se postupně seznamovat se světem „podivných věcí“ jako jsou čakry, energie, cítění. Pamatuji si na svou první knihu, která nabízela velmi „podivné“ techniky, jako že si třeba mám představovat, že nadechuji určitou barvu. Byl jsem člověk, který nevěří tomu, co si nemůže ověřit a zakládal jsem si na své logice, zdravém rozumu a věřil jsem vědě.
      
Ale začal jsem zjišťovat, že existují věci, které věda odmítá a ony přesto fungují. Vyzkoušel jsem mnoho různých metod. Postupně jsem si z nich vybral techniky a přístupy, které nejlépe fungují. Mnohé z nich jsem se naučil na kurzech, další jsem se naučil od života. Je mi velkým zadostiučiněním, že mnohé „kacířské“ myšlenky, které jsem začal říkat jako první, už začínají být hlásány mnoha dalšími lidmi.
      
Na svých kurzech praktikuji hodně často konstelace, protože mají několik výhod:
1. Je to jedna z mála metod (když se praktikuje správně a s pokorou), kde mi může pomoci i člověk, který dané téma ještě nemá zpracované. Díky tomu se ti, kdo konstelace používají, mohou velmi rychle učit nové věci a zpracovávat témata, která jsou jinak těžko dostupná. (Bohužel to ale neplatí pro každého, kdo konstelace dělá, podmínkou je pokora a nelpění na jednou objevených pravdách).
2. V průběhu konstelace dostane větší počet lidí současně možnost prožít realitu, jak je a to nás mění silněji, než terapie bez prožitku.
3. Díky tomu, že každý v konstelaci se „naciťuje“, je to současně i praktický a nenásilný nácvik intuice a naladění se na sebe.
 
Moje vzdělání: Zde je odkaz na mé vzdělání do roku 2004, nějak již nepovažuji za důležité další vzdělání přidávat do seznamu. Pokud je to pro Vás důležité, napište mi a pokud bude větší zájem, udělám si na to čas.
PS: Po dokončení medicíny jsem dva roky pracoval jako lékař a pak jsem odešel z medicíny (pro ty méně chápavé z dělání medicíny), abych mohl skutečně pomáhat druhým i sobě. Proto titul používám jen zřídka.
„Protože informací o mě a mé práci na je na www.smysl.com nesmírně mnoho, doporučuji se podívat přímo na web“.

Podrobnosti

Datum:
7.6.2024
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
200Kč – 300Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.smysl.com , www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

MUDr. Martin Daniel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913