Načítám Akce

« Všechny Akce

HLUBINNÉ KONSTELACE pro KAŽDÉHO… s Martinem Danielem

8.6.2024 - 9:00 - 9.6.2024 - 17:00

1000Kč – 4000Kč

Zveme Vás na víkendový seminář…

Hlubinné konstelace jsou dalším vývojovým stupněm rodinných konstelací.

Konstelace obecně jsou technika, pomocí které můžeme uzdravit naše vztahy s rodiči, dětmi, vztahy partnerské i pracovní… 

Doporučujeme se podívat i na web ze 7.6. (přednáška M.Daniela).

Příklad: Když si klient chce zlepšit vztah se svou ženou, tak si někoho vybere za sebe a někoho za svou ženu. Důležité je, že konstelatér nepotřebuje a dokonce ani nesmí nic vědět o tom, jaké jsou mezi nimi problémy. Protože konstelace nefungují na bázi slov a dokonce jdou i dál než k emocím, zamknutým v těle. Jdou až k samému jádru problému, takže je jistější, když představitelé nic neví o klientovi a jeho ženě, protože by je „jejich znalost o příčinách“ nutila, aby skutečná příčina problémů zůstala nepoznána…

Jakmile představitel klienta a jeho ženy vstoupí do konstelace, nastává nejdůležitější část konstelace. Konstelatér má znalost, jak poznat, co je doopravdy za tím a pomáhá nasměrovat celou konstelaci od nemoci ke zdraví, od poškození k úplnosti, od oddělení ke spojení, od nenávisti, lhostejnosti a vzteku k lásce.
       Nemusí vědět všechno, protože každá konstelace všechno ukazuje. A na zkušenosti daného konstelatéra záleží, jestli to uvidí (a pak může pomoct úměrně tomu, co vidí) nebo to nevidí a pak v nejhorším případě vysvětlí konstelaci. Ale vysvětlená konstelace je nejméně účinná. Protože se vrací ke slovům, která jsou nejméně důležitá.
       Naopak: nejúčinnější je taková konstelace, ve které se totálně změní život člověka a po skončení už ani neví, proč měl problém, který ho trápil třeba desetiletí a teď se diví, proč ho měl…Většina konstelací je někde mezi těmito dvěma extrémy.

Samotné fungování konstelací přesahuje současné znalosti vědy. Podstatné je, že fungují a právě proto, že se vyhýbají povrchním příčinám, mohou vyřešit i to, na co jiné přístupy nestačí.  

V čem jsou hlubinné konstelace stejné jako rodinné konstelace?  Základ je stejný. Když si někdo např. chce vyřešit vztah se svými rodiči, konstelatér ho vybídne, aby si postavil někoho za sebe, dalšího třeba za tátu a další za mámu. A dál se vše děje podle určitých pravidel, ale v zásadě „se to děje samo.“ Ideální konstelace je taková, která se uspořádá sama, při které „ustoupím stranou, abych nezavázel.“
Ale většinou je třeba nějaký zásah. A na konci je klid, uspokojení, proudí láska a usmíření.

Doporučuji: přečtěte si i další informace o hlubinných konstelacích na webu: http://www.smysl.com

 

Časově:  SOBOTA: 9:00 -19:00, možno prodloužit maxim. o hodinu, NEDĚLE: 9:00 – 17:00 h.

Cena víkendového semináře s vlastní konstelací 4000, bez vlastní konstelace 2000 Kč. Sleva možná pro důchodce a ZTP ve výši 1000 Kč. Pro případ, kdy by byl kurz zaplněn, mají přednost ti, co chtějí vlastní konstelaci a pokud i těch by bylo víc, tak dostanou přednost plně platící, bez ohledu na včasnost přihlášky/ zaplacení. Na tomto kurzu negarantuji konstelaci pro každého. Pokud by na Vás nevyšla řada, dostanete zpět rozdíl.

Minimální počet účastníků je 6, maximální: 15… 

Cena je za 1 konstelaci. Pokud byste chtěl/a 2 konstelace, tak musíte počkat na to, zda na ni bude místo a pokud ano, tak ji Martin může chtít zaplatit navíc. Pokud Martin usoudí, že je 2. konstelace nezbytná a neřekne Vám předem, že ji zaplatit chce , můžete trvat na ceně za 1 konstelací, i když jste dostal 2.

č. účtu lektora: 670100-2204010576/6210
Pokud budete chtít fakturu, požádejte nejdříve o vystavení faktury a v.s. pod kterým zaplatit.
Č. účtu pro platby ze zahraničí najdete po vyplnění svých údajů na přihlášce zde.
(Ceny jsou u každého kurzu uvedeny. Při platbě ze Slovenska neplatíte mezinárodní poplatky, při platbě z Evropy pouze 2 EUR navíc).

Provází: MUDr. MARTIN DANIEL (více viz pátek 7.6. nebo http://www.smysl.com)

Podrobnosti

Zahájení:
8.6.2024 - 9:00
Ukončení:
9.6.2024 - 17:00
Cena:
1000Kč – 4000Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.smysl.com , www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

MUDr. Martin Daniel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913