Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ( LEMIANA SANTIAGO, ANTONÍN VALENTA)

6.12.2019 - 9:30 - 8.12.2019 - 17:00

viz text

EDITA LEMIANA SANTIAGO a ANTONÍN VALENTA vypsali INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE, tentokrát od pátku do neděle, 6. – 8. prosince.

 

Edita Santiago 2LEMIANA nabízí Akášické vhledy, které často odkrývají takové vrstvy v jemněhmotných tělech, které naše lidská mysl není schopna přijmout a tím pádem ani rozpustit jakýkoliv bludný kruh, ve kterém se nyní můžete nacházet. Akášické vhledy, přijímané přímým channelingem, vám mohou rozvázat karmické uzly, dávné smlouvy duší, které již pro tuto dobu nepotřebujete žít.

Akášické vhledy vám otevřou dveře do nových realit, které jsou přirozeností a opravdovostí vaší jedinečné esence v každodenním životě. Přinášejí pochopení cyklů ve vašem životě a podpoří vás se soustředit vždy pouze na to, co dle růstu vašeho bytí máte tzv. na řadě.

Pomohou Vám vyrovnat mužský a ženský princip již z úrovně éterického těla – tím  může dojít k celistvosti a propojení mysli a srdce.

Akášické vhledy vám pojmenují, v jaké fázi hojnosti se nyní nacházíte, jedná-li se o dávání a přijímání.

Nasměrují Vás (skrze afirmace „šité na míru“ právě pro vás), k otevření dalšího lidského potenciálu.

Možno v českém, anglickém či španělském jazyce.

NA KONZULTACI si PŘINESTE FLASHKU – LEKTORKA VÁM VŠE NAHRAJE.

 

Cena konzultace 1500Kč, trvá max.1 hod. . Můžete se objednávat na emailu: info@editasantiago.cz či na tel.: 731 390 037 nebo na: http://www.editasantiago.cz/konzultace-edity-santiago/

Těším se na vás, Lemiana

 

 

ANTONÍN VALENTA  nabízí Harmonizaci pěti živlů ( terapii pro fyzické zdraví). „Někdy si poradíte sami, někdy vás potřebuje OMLADIT dotek bytosti, která vám zprostředkuje řešení skrze svou ČISTOTU BYTÍ & PROPOJENÍ S AKÁŠICKÝM ZDROJEM♥“

„Působím jako katalyzátor na jemněhmotných úrovních, kde jsou často v nerovnováze jednotlivé živly, které se poté projeví nerovnováhou na fyzické úrovni.

Každé éterické, emoční a mentální tělo v sobě obsahuje živel éteru, živel ohně, živel vzduchu a živel vody. V každém těle je jiné zastoupení živlů dle původní esenciální geometrie, avšak během života a vlivem éterického zaznamenávání informací se živly často dostávají do nesouladu a do přebytku či nedostatku v každém z jednotlivých těl.
Zdraví je odrazem rovnováhy všech energií v těle. Jedná se zde mimo jiné o rovnováhu emocí lásky a citu, které jsou naopak často blokovány pocitem strachu.

Hovoříme-li o tzv. živlech v nás, lze si například živel vody představit jako naše emoce, které při nerovnováze vytvářejí ve fyzickém těle značnou nestabilitu a následně zdravotní potíže.

Terapie harmonizací pěti živlů přináší postupné vyrovnávání těchto nesouladů.
Tuto terapii lze velmi doporučit následně po akášickém čtení, kdy se často uvolní nové emoce a poznání nebo jako samostatná terapie, zaměřená na určitou oblast fyzického těla či jeho celkovou harmonizaci.

Tato terapie přináší uvolnění bloků, které jsou uloženy v našich jemněhmotných tělech, tedy odrazem do naší fyzické reality. Přináší postupné uvolňování a pročišťování, což nastoluje rovnováhu a potenciál pro fyzické i duševní zdraví, štěstí a lehkost Bytí.

Vše je vedeno Vyšší inteligencí/Akášickým Zdrojem ve jménu Lásky/Světla.

Nikdo za Vás nic neudělá, ale kdo hledá pomoc opravdově, tomu pomoci lze.
Je důležité přijít ve víře a důvěře v elementy, jemněhmotná těla a prováděnou terapii.

HARMONIZACE pěti živlů trvá max 1h / 1300 Kč. Každá další  1/2 hod. za 500 Kč. 

 

ANTONÍN také nabízí Energetickou / intuitivní masáž. Ta probíhá tak, že si zvolíte jakou partii těla chcete namasírovat.
Proč intuitivní? Masíruji podle základních postupů, ale intuitivně. Působím na základě proudu energií, které jsou hlavním účinným prvkem služby.

Cena: MASÁŽ trvá 1h / 1000 Kč. Každá další 1/2 hod. za 500 Kč.

Lze to nakombinovat podle své potřeby. Začínalo by se masáží.
Již při samotné masáži proudí energie, které účinkují na základě klientova vnímání.
Účinky kombinace mohou být přínosnější, příjemnější, účinnější, protože se nejprve tělo masáží rozproudí, promne, ‚nachystá‘ a poté harmonizací předá, co je v tady a teď na řadě od Akášických mistrů proudící nejen skrze mé bytí.
Zeptej se a kontaktuj.Více informací a recenze na: tel.č.: 732 583 811
nebo mail: valenta.antonin10@gmail.com

Pěkný zbytek dne a na viděnou.
Antonín Valenta

Podrobnosti

Zahájení:
6.12.2019 - 9:30
Ukončení:
8.12.2019 - 17:00
Cena:
viz text
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.editasantiago.cz,

Pořadatel

Edita Lemiana Santiago
Telefon:
731 390 037
E-mail:
edita@editasantiago.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913