Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ODPOLEDNÍ MINIKONSTELACE (rodinné, karmické, nadčasové + konstelace těla a emocí)

10.12.2019 - 15:30 - 18:30

500Kč

Victoria Veronique Steel a Šárka Lota Kelly nabízejí pravidelně každý měsíc:

1) RODINNÉ KONSTELACE dokáží zrcadlit naši přítomnost a čistit vztahy, ve kterých se právě nacházíme. Kde ale vznikly a proč nás dodnes provází, nám nezodpoví. Přesto pomohou pochopit jednotlivé vztahy a pohledy na nás, od našich blízkých a významně pomohou vše v přítomnosti pročistit.

2) KARMICKÉ KONSTELACE prozrazují příčiny všech důsledků, kterými si v přítomné inkarnaci procházíme. Na téma (závislost, nemoc, finance, partnerský nefunkční vztah, vztah s určitou osobou, nevhodné zaměstnání, cyklení či opakovaný vzorec…) se postaví několik konstelací z různých životů, odkud pramení současný problém a vždy se vše v minulém životě uzavře, aby nic neprosakovalo do Tady a Teď.

3) KONSTELACE TĚLA A EMOCÍ Naše těla jsou pod neustálým tlakem všech událostí, vztahů a stresu. Důsledkem toho vznikají energetické bloky, ukládání nezpracovaných emocí a základ pro vznik onemocnění či disfunkce systémů. Konstelace umožňují nejen nahlédnout pod povrch těla, ale i pochopit, jak se tělo uvnitř cítí, jak na vzniklou situaci reaguje ego či duše. Díky tomu lze snadno vše pochopit a uzdravit.

4) NADČASOVÉ KONSTELACE 6D nás přenáší do nejhlubšího života naší budoucnosti. Označení pro tuto realitu je mnoho. (5D, 6D, Rozžitý život, Domov, Vzestup, Návrat, Přechod…). Jedná se o náš duchovní život, ještě před nástupem karmického vývoje. Vztah se svým dvojplamenem, místo, kde se zaměstnání mění na poslání a kde je naše duše opět propojena s Vyšším já a v souladu se Vším. Ačkoliv se v žádné dostupné literatuře nedočteme o datu, kdy k tomuto návratu Domů dojde, naše kapacita vnímání se začíná rozšiřovat, prohlubovat a rozpomínat si na to, kým ve své skutečné podstatě jsme. Nadčasové konstelace 6D nám umožní nahlédnout do svého potenciálu a přinést nám informace i tolik důležitý pocit Bezpodmínečné lásky, klidu, smíření a nadhledu pro náš život Tady a Teď (ve 3D). Jedná se o výjimečné konstelace, kde se neřeší, nečistí, není v nich žádné emoční drama, ale naopak nás dobíjejí svou úchvatnou vysoko vibrační energií, která působí jako hojivý balzám, jak na naši duši, tak na tělo a usnadňují celý proces Transformace, kterou chtě nechtě všichni procházíme.

Cena 500 Kč je stejná pro všechny – pro přihlížející i pro stavějící si konstelace. Kdo si bude stavět, se určuje na místě podle závažnosti a akutnosti situace. Věřte, že i pokud si stavět konstelaci nebudete, vždycky je to přínos pro všechny zúčastněné.

Za tříhodinové setkání se zpravidla postaví 3 – 4 konstelace, které jsou tzv. „šité na tělo“, takže až u konkrétního zájemce se na místě rozhodne, jaký druh konstelací se zvolí.

 

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913  Případné dotazy směrujte přímo na lektorky – tel. 604 123 672

Šárka Lota

 

Lektorka ŠÁRKA LOTA KELLY o sobě napsala:

„Od dětství jsem komunikovala (tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše!

 

 

Laura ErbanováLektorka VICTORIA VERONIQUE STEELnarozená v roce 1989 v Praze, tel. 604 123 672, email: victoria.veronique@seznam.cz

Napsala o sobě: „Od svého raného věku jsem na sobě pozorovala různé zvláštní schopnosti, které moji vrstevníci neměli a nechápali. Ačkoliv jsem to vnímala tehdy jako handicap, dnes jsem za tyto dary nesmírně vděčná. Když jsem se později dokázala zorientovat ve všem, co se mi od dětství otevíralo, bylo jasné, kudy se budu nadále ubírat.

Věnuji se tedy převážně práci s dětmi, od prenatálního období přes problémy ve výchově a nalezení jejich osobnosti, talentů a všeho, co jejich duše potřebuje.

Dále je mou náplní práce s tarotem a jeho intuitivním výkladem.

Jako další, co považuji v dnešní době za velmi podstatné je vibrace křestního jména a to jak u dospělých ( při změně či přidání druhého jména ), tak především u ještě nenarozených dětí, kterým jejich jméno energeticky velmi ovlivní celou budoucnost. V neposlední řadě pracuji jako lektor karmických konstelací a též načítám channeling.

Potkat se můžeme nejen na osobní konzultaci, ale i na seminářích či přednáškách.

Poslechla jsem svou dušičku a přestěhovala se na jih Čech, kde jsem vám teď už plně k dispozici.

Těším se na setkání a přeji nádherné a naplněné dny. Vaše Tori

Podrobnosti

Datum:
10.12.2019
Čas:
15:30 - 18:30
Cena:
500Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913