Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Mikulášský LOONA DANCE

5.12.2018 - 18:45 - 20:45

200Kč – 800Kč

Jsme světlo i tma, bílá a černá, hodná i zlá, Eva a Lilith a jenom když přijmeme obě tyto části, budeme celé.

Oblečte se napůl jako anděl a napůl jako čertice a přijďte si protančit svoji láskyplnou a něžnou bohyni i nespoutanou a divokou ďáblici!

 

PROŽITKOVÝ TANEC – TANEČNÍ MEDITACE pro ženy se konají většinou ve středu jednou za 14 dní od 18:45 – 20:45hod. Tanec je vhodný pro všechny věkové kategorie – pro radost, pro zdraví i pro krásu !

 

LEKCE na SEBE NENAVAZUJÍ, tudíž se můžete PŘIDAT KDYKOLIV a PŘIJÍT TŘEBA JEN OKUSIT …

Kdy: do konce roku ještě 5. a 19. prosince

Loona dance je prožitkový taneční koncept, který lze nazvat tancem dělohy (lůna) nebo také tancem Luny či Chrámovým tancem. Během tančení je kladen velký důraz koncentrace na svou pánev (náš alchymický kotel, grál), na dělohu (ženské centrum síly, tvořivosti, instinktivní intuice), na své pocity (kontakt se srdcem) a přítomnost (být vědomím v těle, ne v hlavě). Pomáhají nám k tomu taneční hry, jednoduché opakované pohyby – monopohyby, které rozvíjí pravou hemisféru, uvádí nás do relaxace, klidu, svého středu a směřují nás k pozornosti do sebe, svého těla, k vnímání sebe sama a svých vnitřních pocitů, které při tanci prožíváme, také nás spojuje se svým vnitřním vedením – intuicí.

Je to meditace tancem.

Tímto tanečním konceptem posilujeme a zvědomujeme fyzickou rovinu (svaly, tělo), energetickou rovinu (životní síla) a uvolňujeme či harmonizujeme rovinu emoční/ duševní. Rovina fyziologická:
tancem aktivujeme/oživujeme a uvolňujeme celou pánevní oblast a pánevní dno, dochází k jemné masáži a stimulaci ženských orgánů, zprůchodňujeme přívod krve, hormonů a volný tok energie, prokrvujeme, zahříváme a okysličujeme vaječníky a dělohu.
Zpevňujeme své nohy, podpoříme cirkulaci lymfy a celkově žensky formujeme postavu.
Spirálovité a jiné pohyby pánevní oblasti zlepšují bolesti kyčlí, bederní a křížové oblasti. Rovina energetická a emoční:
celým tanečním konceptem se také prolíná taneční energetická vlna lunárního/ ženského cyklu, tj. panna, matka, čarodějka, šamanka (moudrá žena) – kvality, které v sobě každá žena má a každý měsíc je cyklicky prožívá. Tancem tak rozvíjíme vědomě své ženství ve všech jeho podobách – dynamice, vábení, jemnosti, hravosti, křehkosti, podpoře, lásce, smyslnosti, vznešenosti, divokosti, sex- appealu, kreativitě, síle, soucitu a sounáležitosti. Díky tomu se lépe ve svém cyklu orientujeme a umíme se vědomě a tvořivě ve svých životech uplatnit a vyjádřit.

Loona Dance zvyšuje naše vědomí si sama sebe. Také uvolňuje z buněčné paměti potlačené emoce, bloky do vědomí, aby mohly definitivně odejít a díky živé pánevní oblasti přináší radost, sílu, energii, odvahu, vitalitu. Uzemňuje, posiluje 1. a 2. čakru, což pomáhá v případě pocitů strachu. Více na: www.ala-loona.cz

 

 

Možnost zakoupení PERMANENTKY NA 5 LEKCÍ v ceně 800 Kč, jinak každá lekce 200Kč. Pokud máte šátek s penízky nebo třásněmi kolem boků, přineste si ho.

REZERVACE předem na: tel. 728 725 545, mail: ajava@email.cz nebo prostě přijďte…

 

Těším se na vás… Ála

Provází: Mgr. ÁLA VACHUŠKOVÁ, více na: www.ala-loona.cz

Podrobnosti

Datum:
5.12.2018
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
200Kč – 800Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.ala-loona.cz

Místo konání

Centrum setkávání
Neplachova 2297/1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
605 148 913
View Místo konání Website