Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

NUMEROLOGIE 1 (Bakova škola numerologie)

25.11.2017 - 8:45 - 26.11.2017 - 15:00

2800Kč

Opakujeme dvoudenní seminář:

Cena: 2800Kč

Základní dvoudenní kurz Bakovy školy numerologie odborně vede Eva Baková.

Představí Vám numerologii dle systému výpočtů  Ing. Jaroslava Baka, jejímž cílem je na základě přírodních zákonů dospět k lepšímu pochopení osobnosti člověka.

Najdete odpovědi na mnoho otázek pro sebe, svoji rodinu i přátele:

 •  jaké mám talenty a schopnosti
 • jaký je můj charakter
 • pracovní, společenské a osobní potřeby
 • partnerství
 • zdravotní potíže
 • jak uspět ve škole, v zaměstnání atd.

Osvojíte si pracovní postupy a výpočty na různých schématech numerologie – rozdělení čísel do psychických hladin – tvorba numerologické mřížky – výpočet životního čísla – výpočet osobních ročních vibrací – klíčová iniciála a duševní číslo – plné a prázdné číselné roviny –  trojúhelníky devítiletých vibračních karmických cyklů – vliv data narození na zdraví – studie duše atd.

PRO VÁŠ NUMEROLOGICKÝ VÝPOČET POTŘEBUJI DATUM VAŠEHO NAROZENÍ, TENTO JE TŘEBA NAHLÁSIT PŘEDEM.  Výpočet numerogramu dostanete na kurzu a budete s ním pracovat. Na kurzu obdržíte své osobní výpočtové listy, celobarevná skripta, tabulky a další pracovní materiály.

Těším se na setkání s Vámi… Eva Baková

 

Program:

 • prezentace v sobotu  od  8.45 hod.
 • sobota  od  9.00 do 18.00 hod.
 • neděle  od  9.00 do 15.00 hod.

Na kurz si vezměte s sebou barevné propisky: modrou, červenou, zelenou, fialovou (NUTNÉ – budete s nimi pracovat), dále poznámkový blok, psací potřeby, přezůvky.

 

PŘIHLÁŠKY: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel.605 148 913

Zálohu 1000 Kč zašlete na: ČSOB Praha 6, číslo účtu: 239 230 414 / 0300, jako variabilní symbol napište svůj datum narození bez teček (například pokud jste se narodili 4.5.1967 zapište v.s. 04051967). Vypracujeme  Vám osobní výpočtové listy.

 • Web:     www.numerologie-bsn.cz
 • Email:   info@numerologie-bsn.cz
 • Mob.:    +420 604 672 146
 • Tel.:      +420 233 334 545 ( Vaše dotazy Vám ráda odpoví Milena Plášilová )

Pro ty, kterým numerologie přijde smysluplná, připravujeme v únoru 2018 pokračování – pouze pro absolventy Numerologie 1 Bakovy školy numerologie.

 

O lektorce:

Eva Baková (6.5.1969), ředitelka Bakovy školy numerologie, maturovala na chemicko-Eva Baková technologické průmyslové škole. Poté si rozšířila vzdělání v oblasti zdravotnictví, pedagogiky, psychoterapie. Dlouhodobě se vrcholově věnovala sportovnímu parašutismu, v roce 1987 byla vyhodnocena jako nejlepší sportovec okresu Zlín. Pracovala v koželužnách Svitu Otrokovice, postupně v dělnických, administrativních i technických profesích, až po manažerku velkoobchodu s obuví. Po těžké autonehodě svého prvního manžela přerušila kariéru, aby mohla pečovat o těžce nemocného. V letech 1997 – 1999 se věnovala obchodu a poradenství v oblasti zdravého životního stylu, hlavně výživy.

V roce 1989 po klíčovém setkání s jogínem a šamanem Jiřím Baroušem z Uherského Hradiště a jím položené zásadní otázce „Kdo jsi?“ se rozhodla vydat cestou poznání. Cestou, o které se dozvěděla, že může být i velmi bolestivá. Začala více uvažovat o souvislostech dějů vnějších, i jejich vnitřní podstatě.

Od roku 1990 se systematicky zabývá praktickou filosofií, studiem duchovních principů, vztahy mezi fyzikálními a duchovními zákonitostmi, dále se ve volném čase zabývá studiem a praktickou aplikací alternativní medicíny, prevencí nemocí, metapsychologií, zkoumáním vztahů a zákonitostí mezi psychikou člověka, jeho fyzickou konstelací, zdravotním stavem a schopnostmi seberealizace. Tyto poznatky pak doladila studiem numerologie. Od roku 1999 pracuje profesionálně jako osobní poradkyně a později i jako lektorka Bakovy školy numerologie.

Od roku 1999 také začala systematicky spolupracovat se svým partnerem a pozdějším manželem, ing. Jaroslavem Bakem (1950-2010) na tvorbě a ověření postupů Bakovy školy numerologie.

Po jeho odchodu v březnu 2010 navázala na jeho cestu zpracování a zkoumání výpočtů lidských povah, schopností a karmických cest a osudů.

Jejím úkolem je praktikovat, učit a dále rozpracovávat do filosofických souvislostí dílo Bakovy školy numerologie. Převzala vedení kurzů Bakovy školy numerologie a každoročních táborových setkání absolventů kurzů. Poskytuje numerologické rozbory, vyučuje metodám Bakovy školy numerologie, pořádá filosofické přednášky na téma Mojžíš a malá chyba s dalekosáhlými následky, Kdo jsme a kam jdeme? apod.

Díky svému studiu filosofie, životním zkušenostem a daru citlivého vnímání vede klienta k bytostnému uvědomění si příčin dějů, k porozumění a k pochopení (a tím i přijetí) životních peripetií, zdravotních problémů a často těžkých zkušeností.

Práce je jejím největším koníčkem. Velice ji naplňuje pomáhat lidem uvědomit si své životní poslání, plánovat a načasovat důležité události, řešit osobní i profesionální vztahy a díky možnostem této numerologické školy objevit a rozvinout si k tomu potřebné vrozené schopnosti a dovednosti.

Podrobnosti

Zahájení:
25.11.2017 - 8:45
Ukončení:
26.11.2017 - 15:00
Cena:
2800Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Eva Baková