Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NUMEROLOGIE – KLÍČ k POZNÁNÍ LIDSKÉ PSYCHIKY

24.11.2017 - 18:00 - 20:00

240Kč

Omlouváme se, přednáška je dnes večer zrušena. Můžete přijít zítra od 9:30 do 11:30h. na první dvě hodiny semináře, kde bude lektorka Eva Baková říkat vše, co by sdělila na přednášce.

Z technických důvodů je i změna místa konání semináře – bude na adrese: NEPLACHOVA 2297/1 budova bývalého kulturního domu Staroměstská, naposledy v něm sídlila TV GIMI. Seminář se bude konat v prostoru moc příjemné kavárny, která bude  pro ostatní uzavřená (můžete se podívat na jejich FB Kavárna Staroměstská ).

Rezervace na tel. 605 148 913 (sms)

 

Zveme vás na přednášku o „numerologii jinak“. Přijďte „ochutnat“.

Numerologie je nauka, jež pomocí kvality čísel pomáhá dospět k hlubšímu pochopení osobnosti člověka. Můžete najít odpovědi na mnoho otázek nejen pro sebe, ale i pro Vaši rodinu či přátele. Lépe porozumět talentům, schopnostem a nadání; pracovním, společenským a osobním potřebám nás a našich blízkých. Jak řešit situace ve vztazích nebo odhalit příčinu zdravotních problémů.

Představíme vám unikátní autorský systém pohledu čísla dle Ing. Jaroslava Baka, který velmi přesným a přitom srozumitelným způsobem pojmenovává zákonitosti lidské psychiky. Je zpracovaný jak pro osoby laděné intuitivně, tak pro ty, kteří jsou zaměřeni spíše technicky a logicky.

Lektorka: EVA BAKOVÁ, www.numerologie-bsn.cz

 

O lektorce:Eva Baková

Eva Baková (6.5.1969), ředitelka Bakovy školy numerologie, maturovala na chemicko- technologické průmyslové škole. Poté si rozšířila vzdělání v oblasti zdravotnictví, pedagogiky, psychoterapie. Dlouhodobě se vrcholově věnovala sportovnímu parašutismu, v roce 1987 byla vyhodnocena jako nejlepší sportovec okresu Zlín. Pracovala v koželužnách Svitu Otrokovice, postupně v dělnických, administrativních i technických profesích, až po manažerku velkoobchodu s obuví. Po těžké autonehodě svého prvního manžela přerušila kariéru, aby mohla pečovat o těžce nemocného. V letech 1997 – 1999 se věnovala obchodu a poradenství v oblasti zdravého životního stylu, hlavně výživy.

V roce 1989 po klíčovém setkání s jogínem a šamanem Jiřím Baroušem z Uherského Hradiště a jím položené zásadní otázce „Kdo jsi?“ se rozhodla vydat cestou poznání. Cestou, o které se dozvěděla, že může být i velmi bolestivá. Začala více uvažovat o souvislostech dějů vnějších, i jejich vnitřní podstatě.

Od roku 1990 se systematicky zabývá praktickou filosofií, studiem duchovních principů, vztahy mezi fyzikálními a duchovními zákonitostmi, dále se ve volném čase zabývá studiem a praktickou aplikací alternativní medicíny, prevencí nemocí, metapsychologií, zkoumáním vztahů a zákonitostí mezi psychikou člověka, jeho fyzickou konstelací, zdravotním stavem a schopnostmi seberealizace. Tyto poznatky pak doladila studiem numerologie. Od roku 1999 pracuje profesionálně jako osobní poradkyně a později i jako lektorka Bakovy školy numerologie.

Od roku 1999 také začala systematicky spolupracovat se svým partnerem a pozdějším manželem, ing. Jaroslavem Bakem (1950-2010) na tvorbě a ověření postupů Bakovy školy numerologie.

Po jeho odchodu v březnu 2010 navázala na jeho cestu zpracování a zkoumání výpočtů lidských povah, schopností a karmických cest a osudů.

Jejím úkolem je praktikovat, učit a dále rozpracovávat do filosofických souvislostí dílo Bakovy školy numerologie. Převzala vedení kurzů Bakovy školy numerologie a každoročních táborových setkání absolventů kurzů. Poskytuje numerologické rozbory, vyučuje metodám Bakovy školy numerologie, pořádá filosofické přednášky na téma Mojžíš a malá chyba s dalekosáhlými následky, Kdo jsme a kam jdeme? apod.

Díky svému studiu filosofie, životním zkušenostem a daru citlivého vnímání vede klienta k bytostnému uvědomění si příčin dějů, k porozumění a k pochopení (a tím i přijetí) životních peripetií, zdravotních problémů a často těžkých zkušeností.

Práce je jejím největším koníčkem. Velice ji naplňuje pomáhat lidem uvědomit si své životní poslání, plánovat a načasovat důležité události, řešit osobní i profesionální vztahy a díky možnostem této numerologické školy objevit a rozvinout si k tomu potřebné vrozené schopnosti a dovednosti.

REZERVACE PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Podrobnosti

Datum:
24.11.2017
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
240Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.bakova.cz, www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Eva Baková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913