Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Osobní konzultace – ČTENÍ z ENERGETICKÉHO POLE (Edita L. Santiago)

19.3.2018 - 9:00 - 20.3.2018 - 17:00

1500Kč

CO TO JE ČTENÍ Z ENERGETICKÉHO POLE?

Vaše jedinečná esence tvoří posvátnou geometrii, která již může být na éterické úrovní pokřivena, odpojena či na takové vibrační informaci manifestující vaši aktuální životní realitu.

Skrze načtení vašeho aktuálního informačního pole dostáváte hlubší pohled do vaší příčiny a následku v časoprostoru éterického, mentálního či emočního těla. Takovéto čtení vám může přinést jasnost a pochopení do situací, které vás již delší dobu trápí a nedovolují vám se otevřít novým řešením z vyšších úrovní Světla.

Čtení z energetického pole vám pomůže myslí přijmout nepochopitelné souvislosti, které dávají smysl pouze proniknutím do časoprostoru vesmírných zákonů.

Osobní konzultace probíhají v českém, anglickém či španělském jazyce.

Pro všechny zájemce konzultace trvá max. 1,5 h.

Fotka uživatele Espiral Sagrada.

Termíny : 19. – 20. března

Můžete se objednávat už nyní na: edita@editasantiago.cz či na tel.: 731 390 037

Hodnota energetické výměny: 1500Kč.

 

EDITA LEMIANA SANTIAGO – průvodkyně jazykem Světla,www.editasantiago.cz

Edita Santiago 2je transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomňování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most (Sacred Bridge).

Po dvanáctiletém období  propojování více světů a  absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu posledních 5 let práce intenzivně zabývá čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa.

Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu byly a jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy). Strážci Akáši byla Edita informována, že tím, jak více lidských bytostí na sobě pracuje holistickým přístupem, otevírají se takovým vibračním frekvencím, ve kterých jsou připraveni vstoupit a číst v Akáše velmi jednoduchým způsobem…

Podrobnosti

Zahájení:
19.3.2018 - 9:00
Ukončení:
20.3.2018 - 17:00
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz,

Pořadatel

Edita Lemiana Santiago
Telefon:
731 390 037
E-mail:
edita@editasantiago.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913