Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SKUPINOVÁ REGRESE do MINULÉHO ŽIVOTA, SKUPINOVÁ PROGRESE

19.3.2018 - 18:30 - 21:00

300Kč

Omlouváme se  – přednáška je zrušena.

Náhradní termín včas oznámíme – sledujte naše web. stránky… Děkujeme.

Budete si moci vyzkoušet jak funguje regrese do minulého života a jiné zážitky.

Zažijete „výlet“ do minulého života, setkání se svým duchovním průvodcem a výlet do budoucnosti.

Skupinová regrese je vlastně takovou ukázkou toho, co se děje při tom, když se člověk podívá zpět na to, co někdy v minulosti prožil. Vaše vědomí může cestovat např. zpět do dětství v tomto životě, do některého života ze středověku nebo mnohem dál. Není vyloučeno, že půjdete na jinou planetu a nebudete mít lidskou podobu.

V každém případě to, co uvidíte bude mít pro vás určitou informaci, která je důležitá pro váš současný život. To bude první část naší práce.

V druhé části se sejdete s vaším osobním duchovním průvodcem (strážným andělem). Každý z nás má nejméně jednoho, který nás doprovází po celý život zde na zemi. Toho my budeme kontaktovat.

Ve třetí části – progresi se podíváme do budoucnosti. Ano i to je možné. Neberte to příliš vážně, ale přijměte to jako informaci jak bude vypadat některý z vašich životů v budoucnosti. Bude to zábava a tak to prosím i berte.

Je dobré, aby jste před příchodem nepili žádné energetické nápoje, kávu a jiné stimulanty a abyste se nepřejedli.

 

Vezměte si s sebou tužku a papír abyste si mohli zapsat své zážitky a poznatky.

 

 

Certifikovaný terapeut a učitel kvantové regrese Libor Smetana v současném životě pomáhá lidem dostat se k informacím, proč se jim dějí určité věci v jejich životech – chtěné i nechtěné. Spolu s bytostmi z vesmíru pomáhá nejen s poznáním a pochopením různých událostí a potíží, ale i s jejich řešením.

Používá k tomu jak kvantovou regresní terapii, tak i své přednášky a kurzy kvantové regrese po celé republice.

Na přednášce Vás seznámí s touto metodou, která je zde v Čechách ojedinělá. Nejde o klasickou regresi, ale o regresi s komunikací s bytostmi z vesmíru. Vysvětlí Vám, co se při sezení děje a proč je velmi důležité při tom spolupracovat s bytostmi světla. Nebudou chybět ani audionahrávky z regresí.

Více na: www.qhht.webnode.cz

 

Libor Smetana napsal o sobě:Libor Smetana

„V průběhu mého života jsem začal zjišťovat, že svět nefunguje jen tak, jak jsem ho doposud vnímal a že my nejsme jen to mezi čepicí a botami. Že existuje něco, co máme všichni společné, ale bohužel si to zatím uvědomuje jen málo lidí.

Ti z vás, kteří si mě chtějí tzv. „vyzkoušet“, mne mohou vidět na přednáškách nebo si zkusit i mé skupinové regrese a progrese.“

Podrobnosti

Datum:
19.3.2018
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
300Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.qhht.webnode.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913