Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

POVÍDÁNÍ o ŽIVOTNÍ CESTĚ a DUCHOVNÍM RŮSTU

23.1.2019 - 18:30 - 20:30

Dar za dar

Zveme vás na společné povídání o životní cestě a duchovním růstu – hledání odpovědí na to, co vás trápí, zajímá nebo celý život provází…

 

Cena dar za dar znamená, že cenu si určí každý účastník sám podle spokojenosti na konci akce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOMÁŠ LHOTSKÝ, tel. 728 661 426, email: lhotsky.tomas222@gmail.com

Kolem třicátého roku mého života jsem se začal zabývat otázkami typu: „ Kdo to tu řídí? Kdo to tvoří? A jak to vlastně funguje“? Tu a tam jsem sáhl po nějaké literatuře, ale starost o velké zemědělské stavení a mnoho práce kolem můj zápal vždy brzy obrátily jinam.

Opravdová změna nastala až po rozchodu s mojí manželkou. Hned nato byly přizvány samota a stesk, aby zahájily přípravy na moji duchovní cestu. Když už jsem byl dostatečně „zformován“, přešel nemilosrdně do útoku smutek. Nejdříve mě zavedl do lesa k rybníku a potom s každým plesknutím vlnky o kamennou hráz svoji sílu zvětšoval. Po chvilkovém vzdoru mi bylo jasné, že moje síly na něj nestačí. Nechtěl jsem ale „hodit flintu do žita“ a tak mě napadlo hledat pomoc. Ale kde? Obecní úřad? Policie? Armáda? Asi ne. S mým povzdechem se oči zvedly k nebi a poprosily.

No, žádný zázrak se tehdy nekonal, ale prosba vyslyšena byla. Od té doby, tzn. od roku 2006, mě dnem i nocí provází, vysvětluje a formuje UČITEL ŽITÍ. Komunikace probíhá většinou pomocí symbolů a to jak ve snovém, tak i v denním životě. Dnes je mi 57 let a nejsem zřejmě nejbystřejší žák, protože škola ani po dvanácti letech ještě neskončila.

Bude-li však zájem, mohu se o své poznatky s Vámi podělit  a tu a tam trochu pomoci.

S úctou Tomáš Lhotský

Tomáš Lhotský

 

S panem T. Lhotským se můžete setkat i na individuální konzultaci – tady je letáček a kontakt.

 

 

Podrobnosti

Datum:
23.1.2019
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
Dar za dar
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913