Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE (HJT)

25.1.2019 - 17:00 - 26.1.2019 - 15:30

2500Kč

Hormonální jógová terapie (HJT) je vhodná pro všechny ženy, které se chtějí cítit dobře a vyrovnaně.

Cílem semináře je osvojit si sestavu, kterou pak cvičíte doma a zabere Vám asi půl hodiny. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s jógou, sestava není těžká, vše se naučíte a navíc dostanete přehledná skripta.

 

Protože je to terapie, stáváte se terapeutkami samy sobě. Při pravidelném cvičení se budete cítit více protažené a uvolněné, ale i více hormonálně vyladěné. Pro nás ženy je to obzvlášť důležité, jsme cyklické. V průběhu každého měsíce se hladina našich hormonů mění dle toho, v jaké ze čtyř fází se právě nacházíme. A to je důvod, proč se někdy cítíme plné energie a v pohodě a jindy unavené, sklíčené…( více viz leták)

 

hormonalni_jogaCB-001

 

HJT tedy pracuje ve třech rovinách: fyzické, fyziologické a duševní.  Její autorka – brazilská psycholožka a jogínka – Dinah Rodrigues (91) je stále v kondici a vyučuje nové lektorky. Její terapie a účinnost  je podložená vědeckou studií.

Pokud chcete věnovat tento seminář jako dárek, je možnost vystavit dárkový poukaz.

Přijďte se i Vy naučit tuto sestavu

 

 

Časový harmonogram:

PÁ 17:00 – 20:30 hod., SO 9:00 – 15:30 hod.

REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ na: marcela.velkova@seznam.cz

 

Marcela VelkováMARCELA VELKOVÁ – certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues

Již 25 let se se zabývám různými pohybovými aktivitami a vedu lekce především pro ženy. Přes aerobik a různé formy posilování jsem se postupně dostala k jemnějším formám cvičení a především ke svému tělu, kterému jsem příliš nenaslouchala. A tak mě jednoho dne zastavilo. Byla jsem donucena začít naslouchat a hledat možnosti, jak mu – sobě pomoci…. a také totálně změnit svůj přístup.

Vše, co mi pomohlo, využívám při své práci s ostatními lidmi. Stále se zaměřuji na pohybový aparát, ale z jiného úhlu. Žijeme ve spěchu, stresu, nakládáme se toho na sebe příliš, záda a klouby bolí, duše volá o pomoc. Každý má možnost najít si způsob, který mu pomůže.

Moje pomoc přichází přes tyto metody: Dornova metoda, kraniosakrální terapie, baňkování, cvičení Spirální stabilizace dle MUDr. Smíška, jóga a Hormonální jógová terapie pro ženy.

 

Více se můžete dozvědět na http://www.poslouchejse.cz/ a http://www.hormonalyoga.cz/

Podrobnosti

Zahájení:
25.1.2019 - 17:00
Ukončení:
26.1.2019 - 15:30
Cena:
2500Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.hormonalyoga.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913