Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

REKONDIČNĚ RELAXAČNÍ CVIČENÍ

3.10.2023 - 16:30 - 18:00

200Kč – 1800Kč

Každý týden od 3. října (vždy v úterý od 16:30 hod.) nabízíme dlouho žádané pravidelné cvičení s celostní terapeutkou Kamilou Doubkovou…

Jedná se o zdravotně – celostní cvičení k odstranění blokád v těle a uvolnění napětí fyzického těla a mysli. Každý sebemenší blok či napětí v těle se odráží na zdravotním stavu a způsobuje různé potíže či bolesti. Tělesné rekondiční cvičení je sestaveno z fyzioterapeutických cvičení, metody Ludmily Mojžíšové, jogových prvků, práce s dechem… Slouží k protažení a uvolnění zkrácených nebo jednostranně namáhaných svalů – uvolní klouby, páteř, podpoří tok lymfy, odstraní napětí fyzického těla. Součástí budou vždy mentální cvičení k uvolnění myšlenkového napětí, relaxace či meditační techniky.

K podpoře uvolnění napětí budeme využívat prvky aromaterapie a reflexní terapie. Toto cvičení je vhodné pro každého, kdo má chuť něco udělat pro své tělo, ať už preventivně či při potížích. Není vhodné v těhotenství.

 

 

REZERVACE předem na tel. 605 148 913 – Dáša

 KAMILA DOUBKOVÁ, www.kamiladoubkova.cz, poradna@kamiladoubkova.cz

Studovala jsem zdravotní školu v Českých Budějovicích a poté pracovala v nemocnici 22 let. Během oněch 22 let byla stále silná má touha se dále vzdělávat. Absolvovala jsem mnoho specializací a certifikovaných kurzů, zejména v NCONZO v Brně. Specializace péče o dospělé pacienty u lůžka, hodnocení EKG křivky a srdeční onemocnění, hojení ran, principy fyzioterapie, právo ve zdravotnictví. Postupem času jsem začala hledat jiné směry, filosofie, které vedou k uzdravení člověka jako celku. Protože mi byly velmi blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily.

 

Protože mi byly velmi blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily:
• Studium fytoterapie a východních filosofií /Tradiční čínská medicína/
• Škola přírodních terapií Český Krumlov
• Medicína souvislostí
• Dexter academy Praha – masérské kurzy
• Aromaterapiezu
• Bachovy esence
• Dietetika v celostním pohledu
• Nespočet certifikovaných kurzů – EFT terapie, reflexologie, medicinální houby, psychoterapie,ušní akupunkrtura, terapie kresbou, práce s fasciemi a fyzioterapeutické techniky a mnoho dalších. Intenzivně studuji i nyní a své poznatky ihned vnáším do praxe tak, aby byly ku prospěchu všem.

 

V současnosti poskytuji v Č. Budějovicích celostní poradenství.
Je až fascinující, jakých sebe – ozdravných procesů je naše tělo schopné. Funguje velmi spolehlivě za každé situace, i když mu nedáváme pozornost. Nohy nás nosí a proto bychom jim měli věnovat stejnou péči jako obličeji. Na ploskách nohou se odráží aktuální stav a nerovnováha v organismu – i tady můžeme tuto nerovnováhu ovlivnit masáží.

 

Ve své praxi pozoruji, jak je důležitá pohyblivost a volnost všech částí těla – svalů, šlach, fascií, kloubů tak, aby mohla volně proudit krev, lymfa i energie v těle. Zároveň vnímám skutečnost, jak důležité je vše uvolnit postupně a s lehkostí, dát tomu čas. Jakmile do toho dáváme sílu, vzniká odpor a další napětí.

Těším se na setkávání s Vámi. Kamila

Podrobnosti

Datum:
3.10.2023
Čas:
16:30 - 18:00
Cena:
200Kč – 1800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.kamiladoubkova.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913