Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ANGLIČTINA pro MÍRNĚ POKROČILÉ (prožitkový kurz)

17.9.2020 - 15:30 - 18:30

4500Kč

Zveme Vás na prožitkový kurz angličtiny s výjimečnou a vnímavou lektorkou JANOU HRUŠKOVOU, která ví a zná jak motivovat mladší i starší…

Angličtina v jejím podání je hravá a zábavná, zároveň umí efektivně zapojit celou bytost studenta/ky.

 

Kurz je roční – od září do června, vždy 3 hodiny měsíčně (od 15:30 do 18:30 hod). První setkání se uskuteční ve čtvrtek 17. září, další vždy první čtvrtek v měsíci (do konce roku ještě 1.10., 5.11. a 3.12.). Po telefonickém nebo osobním pohovoru s lektorkou se můžete přidat i Vy.

 

 

 

Rozklikněte:

17.9. grow with englih letak – pokročilí 2020-2021

 

Cena ročního kurzu je 4500 Kč (možnost zkušební 1. lekce za 500 Kč)

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 nebo přímo u lektorky a poté celou částku 4500 Kč prosím, uhraďte na č. účtu lektorky: 1339223013/0800 a jako VS telefonní číslo + do pozn. připište 17.9. + příjmení.

 

 

Lektorka, která umí motivovat: JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz, janaenergie@seznam.cz, www.facebook.com/uzivejme.si

„Jmenuji se Jana Hrušková a jsem lektorka, energy terapeutka, průvodkyně dětí i žen a tvůrkyně projektů i prostorů.

Již před několika lety jsem vytvořila projekt Viva Energia, kde se soustřeďují všechny mé aktivity pro druhé. S velkou láskou a nadšením jsem lektorkou prožitkové angličtiny a pomáhám i začínajícím lektorům uchopit své projekty, kde se můžeme potkat srdcem. Již mnoho let dělám energetické celostní procedury zaměřené na uctění těla, jeho moudrosti a síly. Pořádám ženské kruhy, semináře a workshopy, tvořím pro ženy a jejich rodiny rituály. Provádím po místech duševních i fyzických, kde se můžeme opět zkontaktovat se svou vnitřní krásou a unikátností. A jako třešnička na dortu jsou mé spisovatelské aktivity – příspěvky, články, poznámky z workshopů, analýzy osobnosti, ženské karty, osobní příběhy a pohádky.

Lektorování angličtiny je něco jako maják, který pro mě svítí a já skrze něj mohu svítit na ostatní. Při terapeutické práci se čas od času cítím vysílená, ale při angličtině nikdy :). Miluji předávání tohoto svobodného a svobodomyslného jazyka PROŽITKEM. Tedy tak, jak mě učil sám život. Školy byly zajisté důležité a v určitém směru zásadní. Ale PROŽITEK tam venku – na ulicích, v obchodech, v restauracích, na pláži, na zastávkách, v amerických i britských rodinách, s rodilými mluvčími z Ameriky, Anglie i Austrálie, to nabralo úplně jiný směr. Ten skutečný, ryzí a tak moc motivující… A tak to předávám svým studentům a studentkám – používám formu i strukturu, které však plním esencí skutečného života, který není perfektní, ale za to opravdový. Přidejte se k nám 🙂“
Více o lektorce na jejím webu.

Podrobnosti

Datum:
17.9.2020
Čas:
15:30 - 18:30
Cena:
4500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vivaenergia.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
E-mail:
janaenergie@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913