Pravidelné akce

Od září 2019 otevíráme tyto cykly, kurzy a nově 10ti měsíční DUCHOVNÍ ŠKOLU POZNÁNÍ DUŠE (poprvé v Centru setkávání):

……………………………………………………………………………………………………………………

1) DUCHOVNÍ ŠKOLA POZNÁNÍ – INTENZIVNÍ CESTA DUŠE (od 14. a 15. září do června 2020) s lektorkami Šárkou Lotou Kelly, Victorií Steel a dalšími přizvanými lektory

2) KURZ ROVNOVÁHA pro DĚTI (od 4.9. do 27.11.) s Mgr. Anetou Bicanovou

3) KURZ ROVNOVÁHA 1 pro DOSPĚLÉ (od 10.9. do 3.12.) s Mgr. Anetou Bicanovou (vždy v úterý)

4) KURZ ROVNOVÁHA 1 pro DOSPĚLÉ (od 11.9. do 4.12.) s Mgr. Anetou Bicanovou (vždy ve středu)

5) KURZ ROVNOVÁHA 3 pro DOSPĚLÉ (od 4.9. do 27.11.) s Mgr. Anetou Bicanovou

6) KURZ ANGLIČTINA PROŽITKEM pro mírně pokročilé – ENGLISH ARTISTS (od 5. září do června) s Janou Hruškovou

 

Další cykly a kurzy během srpna postupně doplníme a zaktualizujeme…

8) PODZIMNÍ OČISTA aneb TERAPIE NEJEN STRAVOU (od 7.10. do 4.11. / 2 cykly: první od 15:30 do 17:30 hod., druhý od 18:30 do 20:30 hod.) s celostní terapeutkou Kamilou Doubkovou

CVIČENÍ: 

…………………………………..

-) JEMNÁ JÓGA pro KAŽDÉHO (od 5.9.) s Mgr.Miladou Bláhovou

-) NAAM „ŇAM“ ZÁDA aneb CVIČENÍ pro RAMENA, ZÁDA, KYČLE bez BOLESTI (od 5.9. , přihlášení i na jednotl. lekce)

 

Informace o jednotlivých cyklech najdete vždy v příslušném dni, kdy začíná buď úvodní přednáška nebo celý cyklus nebo zde pod soupisem akcí, případně na tel. č. 605 148 913 – postupně doplňujeme…

 

JEDNOTLIVÉ CYKLY a DUCHOVNÍ ŠKOLA:

————————————————————–

 

1) DUCHOVNÍ ŠKOLA POZNÁNÍ – INTENZIVNÍ CESTA DUŠE s lektorkami Šárkou Lotou Kelly, Victoriou Steel a dalšími přizvanými lektory.

Nově nabízíme 1. ročník duchovní celoroční školy: 10 víkendových setkání – každý měsíc jedna sobota a neděle (září až červen).  Rozvrh hodin bude přesně stanovený účastníky na první hodině. Jednotlivá témata jsou uvedena v letácích…(od 14. a 15. září do června 2020)

První 3 víkendová setkání budou v Centru setkávání. Začínáme už 14. a 15. září (další datumy upřesníme později). Od ledna do června budeme pokračovat v náhradních prostorech.

Z každé lekce dostanou přihlášení účastníci nahrávky a tištěné materiály od všech vyučujících. ŠKOLA POZNÁNÍ bude ukončena OSVĚDČENÍM o ABSOLVOVÁNÍ v červnu 2020.

Kapacita je omezena – nejvýše 20 studentů.

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913. 

Cena: důvěřujeme Vám, že se přihlásíte po zralé úvaze a závazně. Školu nebudete platit celou dopředu jak je běžné. Jako zálohu na přihlášení pošlete 500Kč  na č. účtu: 107-1206830207/0100 (po předchozím mail. nebo tel. přihlášení) + připište příjmení + ŠKOLA.

Cena každého víkendu je 2000Kč, platba druhého až desátého setkání: 1x měsíčně ráno v 1. den výuky.

Případné dotazy směrujte přímo na lektorky – tel. 604 123 672

 

Duchovní škola poznání 2019-20

 

 

Šárka LotaLektorka ŠÁRKA LOTA KELLY o sobě napsala:

„Od dětství jsem komunikovala (tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše!

 

 

Laura ErbanováLektorka VICTORIA VERONIQUE STEEL,

tel. 604 123 672, email: victoria.veronique@seznam.cz Narodila se v r. 1989 v Praze. Napsala o sobě:

„Od svého raného věku jsem na sobě pozorovala různé zvláštní schopnosti, které moji vrstevníci neměli a nechápali. Ačkoliv jsem to vnímala tehdy jako handicap, dnes jsem za tyto dary nesmírně vděčná. Když jsem se později dokázala zorientovat ve všem, co se mi od dětství otevíralo, bylo jasné, kudy se budu nadále ubírat.

Věnuji se tedy převážně práci s dětmi, od prenatálního období přes problémy ve výchově a nalezení jejich osobnosti, talentů a všeho, co jejich duše potřebuje.

Dále je mou náplní práce s tarotem a jeho intuitivním výkladem.

Jako další, co považuji v dnešní době za velmi podstatné je vibrace křestního jména a to jak u dospělých ( při změně či přidání druhého jména ), tak především u ještě nenarozených dětí, kterým jejich jméno energeticky velmi ovlivní celou budoucnost. V neposlední řadě pracuji jako lektor karmických konstelací a též načítám channeling.

Potkat se můžeme nejen na osobní konzultaci, ale i na seminářích či přednáškách.

Poslechla jsem svou dušičku a přestěhovala se na jih Čech, kde jsem vám teď už plně k dispozici.

Těším se na setkání a přeji nádherné a naplněné dny. Vaše Tori

 

 

2) KURZ ROVNOVÁHA pro DĚTI s Mgr. Anetou Bicanovou.

Jedinečný kurz pro 9 až 15leté děti (11 setkání od 4.9. do 27.11., začínáme vždy od 15:15 do 16:00 hod.) Bližší informace na letáčku.

Rovnováha - děti...

Mgr. ANETA BICANOVÁ, tel. 606 250 608,

email: anetabicanova@gmail.com,www.harmoniel.cz

Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik kurzů a setkání,  které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – Automatická kresba,  Kineziologie on Brain, Mimosmyslové vnímání, Access Bars®, Access Consciousness®, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling, Sebeuvědomění s Enneagramem, učení Drünvala Melchizedeka a v neposlední řadě život sám…

V současné době provozuji poradenství, kde se věnuji metodě Odblokování, která je schopna odblokovat příčinu potíží, porozumět vzorci a vědomě ho přenastavit. Při odblokování používám kineziologický rozbor a automaticky vstupuji do kvantového pole.  Dále se zaměřuji na Kvantovou techniku, Access Bars®, Access Consciousness®, Duhovou cestu, kurzy Rovnováha pro děti a dospělé a také channeling. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky těmto technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je nekonečná a vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.

Aneta Harmoniel Bicanováprůvodkyně vnitřními světy

 

 

3) KURZ ROVNOVÁHA 1 pro DOSPĚLÉ – setkávání v úterý

Protože je středeční cyklus „ROVNOVÁHA 1“ plný, můžete se přihlásit na nově vytvořený úterní termín… (začátek už v 16:15 hod.)

„Je určený především pro ty z Vás, kteří se chtějí naučit terapeutické techniky a praktická cvičení, která vás povedou k práci na sobě. Postupně se naučíte zvládat je ve svém životě.

Cesta k sobě, ke své vlastní podstatě, přirozenosti a duchovní síle. Každý z nás má volbu a moc ovlivňovat svou realitu. Jaké by to bylo dovolit si být tím, kým skutečně jsem?

6 setkání cca 1x za 14 dní – začínáme 10.9. do 3.12., vždy od 16:15 do 17:45 hod.

 

Bližší informace na letáčku:

 

Lektorka: Mgr. ANETA BICANOVÁ, tel. 606 250 608, více o lektorce viz kurz 4)

 

 

4) Kurz ROVNOVÁHA I pro DOSPĚLÉ – setkávání ve středu

STŘEDEČNÍ kurz „ROVNOVÁHA 1“  je v této chvíli plný.

Pro velký zájem o tento kurz otevíráme stejný cyklus „ROVNOVÁHA 1“ také v ÚTERÝ 10. září od 16:15 do 17:45 hod.

Navazující setkání: 1. a 22. 10., 5. a 26. 11., naposledy 3. 12.

 

„Kurz je určený především pro ty z Vás, kteří se chtějí naučit terapeutické techniky a praktická cvičení, která vás povedou k práci na sobě. Postupně se naučíte zvládat je ve svém životě.

Cesta k sobě, ke své vlastní podstatě, přirozenosti a duchovní síle. Každý z nás má volbu a moc ovlivňovat svou realitu. Jaké by to bylo dovolit si být tím, kým skutečně jsem?

6 setkání cca 1x za 14 dní – začínáme od 11.9. do 4.12., vždy od 16:30 do 18:00 hod.

Bližší informace na letáčku:

 

R1 - 2019 září - listopad

 

Lektorka: Mgr. ANETA BICANOVÁ, tel. 606 250 608

vede tyto kurzy v Centru setkávání už několik let. Mezi zájemci mají velikou odezvu.

„Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik kurzů a setkání,  které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – Automatická kresba,  Kineziologie on Brain, Mimosmyslové vnímání, Access Bars®, Access Consciousness®, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling, Sebeuvědomění s Eeneagramem, učení Drünvala Melchizedeka a v neposlední řadě život sám…

V současné době provozuji poradenství, kde se věnuji metodě Odblokování, která je schopna odblokovat příčinu potíží, porozumět vzorci a vědomě ho přenastavit. Při odblokování používám kineziologický rozbor a automaticky vstupuji do kvantového pole.  Dále se zaměřuji na Kvantovou techniku, Access Bars®, Access Consciousness®, Duhovou cestu, kurzy Rovnováha pro děti a dospělé a také channeling. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky těmto technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je nekonečná a vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.“

Aneta Harmoniel Bicanová, průvodkyně vnitřními světy

 

5) Kurz ROVNOVÁHA III pro DOSPĚLÉ  

– uzavřená skupina pro absolventy Kurzu ROVNOVÁHA I a II.

6 setkání cca 1x za 14 dní – v Centru setkávání začínáme od 4.9. do 27.11., vždy od 16:30 do 18:00 hod.

Cesta k sobě, ke své vlastní podstatě, přirozenosti, moudrosti a duchovní síle. Bližší informace na letáčku.

 

ROVNOVÁHA 3

 

 

Mgr. ANETA BICANOVÁ, 606 250 608

„Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik kurzů a setkání,  které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – Automatická kresba,  Kineziologie on Brain, Mimosmyslové vnímání, Access Bars®, Access Consciousness®, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling, Sebeuvědomění s Enneagramem, učení Drünvala Melchizedeka a v neposlední řadě život sám…

V současné době provozuji poradenství, kde se věnuji metodě Odblokování, která je schopna odblokovat příčinu potíží, porozumět vzorci a vědomě ho přenastavit. Při odblokování používám kineziologický rozbor a automaticky vstupuji do kvantového pole.  Dále se zaměřuji na Kvantovou techniku, Access Bars®, Access Consciousness®, Duhovou cestu, kurzy Rovnováha pro děti a dospělé a také channeling. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky těmto technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je nekonečná a vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.

Aneta Harmoniel Bicanováprůvodkyně vnitřními světy

 

6) KURZ ANGLIČTINA PROŽITKEM pro mírně pokročilé – ENGLISH ARTISTS

Každý první čtvrtek v měsíci (už od 5. září 2019 do června 2020) je vypsaný žádaný kurz angličtiny s výbornou lektorkou JANOU HRUŠKOVOU – celkem 30 vyučovacích hodin (jeden blok opět 3 hodiny). Rádi uvítáme i nové účastníky, starší i mladší…

Celková cena je 4 500 Kč s tím, že je možné platit ve dvou splátkách.
Případní zájemci: hlaste se prosím, přímo lektorce Janě Hruškové (nejlépe mailem nebo sms zprávou) a poté zašlete zálohu 500 Kč na č. účtu 1339223013/0800 jako závaznou rezervaci do kurzu (AJ 5.9. + příjmení)
V září pak uhradíte doplatek kurzovného nebo jednu splátku 2000 Kč uhradíte v září a druhou ve stejné výši v lednu 2020.
Také je možné zaslat celou částku kurzovného i nyní. Rozhodnutí necháme na vašich možnostech a chuti.

 

Lektorka JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz, www.facebook.com/uzivejme.si
„Jmenuji se Jana Hrušková a jsem lektorka, energy terapeutka, průvodkyně dětí i žen a tvůrkyně projektů i prostorů.

Již před několika lety jsem vytvořila projekt Viva Energia, kde se soustřeďují všechny mé aktivity pro druhé. S velkou láskou a nadšením jsem lektorkou prožitkové angličtiny a pomáhám i začínajícím lektorům uchopit své projekty, kde se můžeme potkat srdcem. Již mnoho let dělám energetické celostní procedury zaměřené na uctění těla, jeho moudrosti a síly. Pořádám ženské kruhy, semináře a workshopy, tvořím pro ženy a jejich rodiny rituály. Provádím po místech duševních i fyzických, kde se můžeme opět zkontaktovat se svou vnitřní krásou a unikátností. A jako třešnička na dortu jsou mé spisovatelské aktivity – příspěvky, články, poznámky z workshopů, analýzy osobnosti, ženské karty, osobní příběhy a pohádky.

Lektorování angličtiny je něco jako maják, který pro mě svítí a já skrze něj mohu svítit na ostatní. Při terapeutické práci se čas od času cítím vysílená, ale při angličtině nikdy :). Miluji předávání tohoto svobodného a svobodomyslného jazyka PROŽITKEM. Tedy tak, jak mě učil sám život. Školy byly zajisté důležité a v určitém směru zásadní. Ale PROŽITEK tam venku – na ulicích, v obchodech, v restauracích, na pláži, na zastávkách, v amerických i britských rodinách, s rodilými mluvčími z Ameriky, Anglie i Austrálie, to nabralo úplně jiný směr. Ten skutečný, ryzí a tak moc motivující… A tak to předávám svým studentům a studentkám – používám formu i strukturu, které však plním esencí skutečného života, který není perfektní, ale za to opravdový. Přidejte se k nám  “
Více o lektorce na jejím webu: www.vivaenergia.cz

 

 

Další cykly a kurzy průběžně doplníme a zaktualizujeme…

8) PODZIMNÍ OČISTA aneb TERAPIE NEJEN STRAVOU

(od 7.10. do 4.11. / 2 cykly: první od 15:30 do 17:30 hod., druhý od 18:30 do 20:30 hod.) 

více na www.centrum-setkavani.cz 7.10.

 

 

 

-) JEMNÁ JÓGA pro VŠECHNY VĚKOVÉ SKUPINY

Cvičíme pravidelně každý čtvrtek dopoledne od 8:30 do 9:30 hod. od 5. září až do 19. prosince pod vedením zkušené cvičitelky Mgr. MILADY BLÁHOVÉ. 

Těšíme se na případné nové zájemce. Přijďte to zkusit a uvidíte… Cvičí mladší i starší ročníky.Přidat se můžete kdykoliv.

Jde o cvičení opravdu pro každého. Cvičíme na karimatkách – půjčíme vám. Samozřejmě: pravidelné cvičení má větší dopad na zdraví, tělo i pocity než nepravidelné…

 

 

 

CENA: senioři a studenti 100Kč, ostatní 120 Kč,  možnost koupě zvýhodněné permanentky – info u lektorky

REZERVACE předem přímo u lektorky:  777 992 433 (i sms), případně centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

Cvičitelka: MILADA BLÁHOVÁ,  tel. 777 992 433

„Vystudovala jsem Fakultu tělovýchovy a sportu  v Praze, aprobace tělesná výchova – specializace sportovní gymnastika. Mým největším sportovním úspěchem byla má reprezentace České republiky právě ve sportovní gymnastice.Po studiích až do důchodového věku jsem vyučovala tělesnou výchovu na Střední pedagogické škole a gymnáziu.

Během pracovní  kariéry jsem si rozšířila své vzdělání o doplňkové obory jako zdravotní tělocvik, aerobik, kalanetika a další pohybové aktivity, které dané doby přinášely.

Celý život mě bavila individuální práce a individuální přístup k lidem, k jejich potřebám a léčebnému efektu pohybu na zdraví a harmonii těla, mysli a duše.

Po revoluci v r. 1989, s otevřením širokého spektra možností a celosvětových filosofií, jsem se dostala k józe.

Jako bývalý vrcholový sportovec jsem sama zažívala dopady přetrénovanosti, jednostranné zátěže a psychického tlaku. S přibývajícím věkem mě celostnost jógy začala více a více zajímat, bavit a fascinovat. Pomáhala mi tlumit a léčit zdravotní problémy a znovu mi navrátila radost z pohybu, chuť se hýbat a pravidelně cvičit. Jógu praktikuji denně.

Nyní jsem v důchodu a ve volném čase se věnuji předávání zkušenosti s jógou v denním životě druhým. Vyučuji Jógu pro seniory a dále Jemnou jógu pro veřejnost.

Přijďte, budu se na Vás těšit a věřím, že Vás naše společné cvičení osloví a budeme se rádi pravidelně setkávat.“

 

-)  “NAAM ňam ZÁDA” aneb pravidelné CVIČENÍ se zaměřením na RAMENA, ZÁDA a KYČLE

Pravidelné cvičení s Ing. ŠÁRKOU LAUROU TŮMOVOU téměř každý čtvrtek večer od 19:15 hod. do 20:45 h.! (ověřujte si, jestli se cvičení koná). 

Kdykoliv se můžete přidat. Můžete chodit občas nebo pravidelně, i když: pravidelné cvičení = největší efekt.

 

“Naše tělo je tím nejposvátnějším chrámem na zemi”.  Dr. Levry

Aby jím skutečně bylo, je důležité se o něj dobře starat. Což si zpravidla nejvíce uvědomíme tehdy, kdy nás něco bolí, trápí, jsme nemocní.

K dokonalému vyléčení našeho těla je potřeba pracovat na fyzické rovině (cvičením a pohybem) a na sprituální rovině ( přenastavit vzorce a podmínění, které nás v bolesti, trápení a nemoci drží. )

Zveme Vás na speciální cvičení, které posiluje hluboké vnitřní svaly, které dokáže zbavit od chronických bolestí zad, kyčlí, ramen a kolenou. Zkombinujeme pohyb, protažení, posílení a mantry.Použijeme mantry z Naam jógy, díky kterým vznikne dokonalá vibrační potrava pro naši duši ke znovu navrácení se života v radosti, harmonii, zdraví a spokojenosti. Díky vibraci manter budeme pracovat na dokonalém přenastavení mentálních vzorců pro trvalý účinek.

 

 

 

Co všechno můžete při návštěvách těchto cvičení očekávat?
* speciální cviky na odstranění bolestí zad, kyčlí, ramen, rukou apod.
*aktivní rehabilitační cvičení – jednoduché a přitom velice účinné pro všechny věkové skupiny
*fyzicky méně náročné, ale technicky přesné provádění cviků
*velmi účinné kombinace kompenzačních cviků, které napravují bolesti vznikající z jednostranné zátěže (sportovní – tenis, baseball, cyklistika, golf, míčové sporty apod. a pracovní – sedavé zaměstnání, práce na počítači atd.)
*efektivní cvičení, které zapojuje v maximální míře svaly zajišťující správné držení těla – tím pádem dochází k odstraňují skoliózy, vadného držení těla, bolestí hlavy, brnění rukou, bolestí zad…
*maximálně účinnou terapii pro nápravu chybného postavení kyčlí, kolen a kotníků tj. nohy do X, nohy do O, bolesti kyčlí…..
*prevenci vzniku obtíží pohybového aparátu.

S sebou: pohodlné oblečení, protože je to o pohybu + chuť zpívat, protože je to o vytváření vibrací.

REZERVACE předem: centrumsetkavani@seznam.cz nebo tel. 605 148 913,

Cena: 190Kč / 1 lekce nebo možnost permanentky: 1710Kč / 11 lekcí

 

Provázet Vás bude: Ing. ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ, tel. 733 517 685

„Práce s tělem mě provází už řadu let, kdy jsem skrze intuitivní masáže, cranio-sakrální terapii, Watsu a bezlepkové pečení  doputovala k Naam józe a léčebné technice Harmonyum, která všemu dala zastřešující princip.

Každý den vidím, jak se cvičením plyne život jinak. Jsem za to vše velmi vděčná.