Pravidelné akce

REZERVACE PŘEDEM

je kvůli limitu účastníků důležitá na všechny akce – děkujeme…

PRO ŽENY a MUŽE:

NAAM JÓGA pro POSÍLENÍ ZDRAVÍ, DOBRÉ NÁLADY a HARMONIE

Zveme Vás na pravidelná úterní cvičení s mantrami, mudrami a hudbou…

NAAM JÓGA je cvičení pro mladé i starší, muže i ženy – kdykoliv se můžete  přidat. Můžete chodit občas nebo pravidelně, i když: pravidelné cvičení = největší efekt. Více viz letáček…


 

“Naše tělo je tím nejposvátnějším chrámem na zemi”.  Dr. Levry

Aby jím skutečně bylo, je důležité se o něj dobře starat. Což si zpravidla nejvíce uvědomíme tehdy, kdy nás něco bolí, trápí, jsme nemocní.
K dokonalému vyléčení našeho těla je potřeba pracovat na fyzické rovině (cvičením a pohybem) a na spirituální rovině (přenastavit vzorce a podmínění, které nás v bolesti, trápení a nemoci drží. )

Zveme Vás na speciální cvičení, které posiluje hluboké vnitřní svaly, které dokáže zbavit od chronických bolestí zad, kyčlí, ramen a kolenou. Zkombinujeme pohyb, protažení, posílení a mantry. Použijeme mantry z Naam jógy, díky kterým vznikne dokonalá vibrační potrava pro naši duši ke znovu navrácení se života v radosti, harmonii, zdraví a spokojenosti. Díky vibraci manter budeme pracovat na dokonalém přenastavení mentálních vzorců pro trvalý účinek.

Co všechno můžete při návštěvách těchto cvičení očekávat?
* speciální cviky na odstranění bolestí zad, kyčlí, ramen, rukou apod.
* aktivní rehabilitační cvičení – jednoduché a přitom velice účinné pro všechny věkové skupiny
* fyzicky méně náročné, ale technicky přesné provádění cviků
* velmi účinné kombinace kompenzačních cviků, které napravují bolesti vznikající z jednostranné zátěže (sportovní: tenis, baseball, cyklistika, golf, míčové sporty apod. a pracovní – sedavé zaměstnání, práce na počítači atd.)
* efektivní cvičení, které zapojuje v maximální míře svaly zajišťující správné držení těla – tím pádem dochází k odstranění skoliózy, vadného držení těla, bolestí hlavy, brnění rukou, bolestí zad…
* maximálně účinnou terapii pro nápravu chybného postavení kyčlí, kolen a kotníků tj. nohy do X, nohy do O, bolesti kyčlí…..
* prevenci vzniku obtíží pohybového aparátu.

S sebou: pohodlné oblečení, protože je to o pohybu + chuť zpívat, protože je to o vytváření vibrací.

REZERVACE předem: centrumsetkavani@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 nebo přímo u lektorky

Cena: 300 Kč / lekce nebo permanentka za 2100 Kč / 10 lekcí

Provázet Vás bude: Ing. ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ, lektorka Naam jógy a Sukshma Vyayama, také lektorka Watsu a Harmonya, www.sarkalaura.cz, tel. 733 517 685

„Práce s tělem mě provází už řadu let, kdy jsem skrze intuitivní masáže, cranio-sakrální terapii, Watsu a bezlepkové pečení  doputovala k Naam józe a léčebné technice Harmonyum, která všemu dala zastřešující princip. Jsem za to všechno nesmírně vděčná.

REZERVACE PŘEDEM na 605 148 913 nebo 733 517 685 (stačí sms)

 

 

KUNDALINI JÓGA – kurz

Ucelený kurz Kundaliní jógy, vhodný pro začátečníky i zkušené jógíny, probíhá v úterý, vždy jednou za 14 dní. Průběžně se můžete hlásit u lektorky Hanky na další cyklus…

Svět začíná v tobě – Kundaliní jóga s Tera Manprem Kaur (Hankou Středulovou)

 

 

Chcete změnit svět? – Začněte nejdřív měnit sebe.

O Kundaliní józe: Kundaliní jóga je dávná technologie, která je někdy uctívána jako matka ostatních druhů jógy. Je mocná a její účinky jsou rychlé. Stimuluje hormonální a nervový systém, probouzí vitalitu. Velice rychle pocítíte nárůst energie a zmírnění stresu, budete mít pružnější a lépe fungující tělo, vaše duše se probudí a začne vám ukazovat cestu – k sobě, k tomu, kým jste a kam máte jít, aby byl váš život naplněný a šťastný.

Každá lekce Kundaliní jógy je úžasnou směsí dynamičtějších jógových pozic, dechových cvičení, meditací se zpěvem manter, hudby a relaxace. Doprovází nás při tom léčivý zvuk gongu a živá hudba nástroje Shruti box.

Další informace, rezervace a zakoupení lekce anebo kurzu na
https://www.kundalinijoga-cb.cz/…be/, e-mail: hanka@kundalinijoga-cb.cz, tel. 723 093 761

 

Jsem TERA MANPREM KAUR (HANKA STŘEDULOVÁ), certifikovaná lektorka Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana, www.kundalinijoga-cb.cztel. 723 093 761

„Kundaliní jógu mě nepřestává udivovat tím, jak dokáže měnit životy. Není jen o tom, že vyladí systémy fyzického těla, ale je hlavně o hluboké transformaci, která umožňuje tvořit a manifestovat si realitu v souladu s tím, kým jsme. Kundaliní jógu praktikuji 9 let a všechno, co předávám, je výsledkem mých osobních zkušeností. Ze všech technik Kundaliní jógy jsou pro mě nejúžasnější mantry, proto si na mých lekcích, kromě fyzického pohybu, užijete vždy hodně zpěvu a hudby.“

 

Jarní cyklus: ROZDMÝCHEJTE SVŮJ VNITŘNÍ OHEŇ

Pojďte proměnit nervozitu v projev, kdy mluvíte s dobrým pocitem.
Naučte se ovládat svůj hlas v různých situacích.
Dodat svému hlasu znělost a důraz!

Co Vás čeká?
6 setkání věnované práci s hlasem, zvukem, sebevyjádření a spontánnímu zpěvu. (Nemusíte se bát, pokud máte dojem, že neumíte zpívat. Nejedná se o pěvecké lekce, ale práci s hlasem a zvučením, kterou zvládne každý.)

Během tohoto cyklu projdeme:
3. úroveň Oheň – aktivace vnitřní síly
• v této fázi společně aktivujeme naší vnitřní sílu, autoritu a vůli, která dodává zvukům důraz.
• naleznete v sobě jistotu, energii k prosazení se a vyjádření se s dostatečnou hlasitostí.
• budeme pracovat s dechem a bránicí jako zdrojem pro náš hlas.
• tato úroveň přidá hlasu na atraktivitě, radosti a ostrosti, přinese do projevu důraz a sebevědomí.

4. úroveň Vzduch – přijetí a krása srdce
• účelem této úrovně je rozšířit zvuky o jemnost, vzdušnost, rovnováhu a prostor.
• budeme se ladit na vnitřní harmonii, přijetí, péči o sama sebe.
• díky této úrovni dodáme našemu hlasu cit, jemnost, pohlazení, úsměv.
• v kombinaci s 3. úrovní, to ještě více posílí náš vnitřní oheň a energii.

To vše zakomponujeme do našeho projevu a spontánního zpěvu.

Získané zkušenosti využijete v praxi při různých jednáních (doma, v práci, na úřadě, ve škole), při mluvení před skupinou lidí, ve zpěvu, ve všem, kde chcete cítit své sebevědomí a projevit ho.

Začněte říkat NE, tomu co nechcete a řekněte ANO, tomu co chcete!

Kurz je určen pro lidi, kteří:
– chtějí otevřít svůj hlas a zlepšit svůj projev a vyjadřování
– hledají svou sílu a sebevědomí
– používají hlas v profesní oblasti a chtějí dát projevu důraz, atraktivitu (lektoři, učitelé, vedoucí pracovníci)
– jsou rodiče malých dětí nebo pracují s dalšími lidmi

Nejedná se o pěvecké lekce, ale práci s hlasem a zvučením.

Cyklus navazuje na zimní běh a je možné se do něj připojit po absolvování intro workshopu, který bude 2.4. 2023 od 16 do 18h nebo po individuálním setkání.

Počet míst je omezen na 12 účastníků.
Setkání probíhají v přátelské a podporující atmosféře.

—————————————————————————————————————————–
INTRO WORKSHOP
2.4.2023 od 16 do 18h
Adresa: Komunitní centrum Na zámečku, U Zámečku 196, Boršov nad Vltavou
Cena workshopu je 350Kč při platbě předem do 27.3. nebo 400Kč na místě.

REZERVUJTE si své místo PŘEDEM zasláním emailu na silahlasu@email.cz nebo SMS na číslo 602491707 a odklikni „zúčastním se“ na události: https://fb.me/e/IL9XqWor
————————————————————————————————————————–

CYKLUS šesti setkání 
Konkrétně: 13.4., 20.4., 27.4., 4.5., 11.5., 18.5. od 18:30 do 21h (2,5h)

Cena cyklu je 3 200Kč při registraci a zaplacení zálohy 500Kč do 5.4. (platební údaje budou poslány emailem), doplatek na místě.

Od 6.4. je cena 3 550Kč. Záloha 550Kč se platí předem (platební údaje budou poslány emailem) a doplatek na místě.

REZERVUJTE si své místo PŘEDEM zasláním emailu na silahlasu@email.cz nebo SMS na číslo 602491707 a odklikni „zúčastním se“ této události: https://fb.me/e/2JyxD21ao
————————————————————————————————————————–

Pokud máte nějaké dotazy, obraťte se na mne – rád Vám je zodpovím.

Těším se na setkání s Vámi.
Ing. JAROSLAV MIŠKOVSKÝ
Lektor a průvodce na cestě k vnitřní harmonii a svobodě

REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM (ÓM CHANTING)

Každé pondělí zveme i nově příchozí na ÓM CHANTING (viz plakát)Óm je universálním zvukem stvoření, nejvyšší a nejčistší vibrací, která existuje.

Více viz plakát.

Óm chanting je zdarma. Děkujeme účastníkům za příspěvek na pokrytí organizačních  nákladů. REZERVACE PŘEDEM na: PETR ZBOŘIL (tel. 602 408 375) anebo JAN MAULE (maulej@gmail.com)

 

PRO ŽENY „maminky“:

KURZ CVIČENÍ po PORODU (pro maminky od šestinedělí až např. 15 let po porodu):

1) ZAČÁTEČNICE cvičí od 16:30 do 17:20 hod. – aktuální kurz začíná 8. února 2023!

2) POKROČILÉ  – tzn. maminky, které už kurzy u Martiny absolvovaly. Cvičí se od 17:30 do 18:20 hod. Více viz leták… kurz probíhá v uzavřené skupině žen.

Vždy jde o cyklus 7 lekcí, které na sebe navazují... každou středu s velice milou lektorkou MARTINOU ŘEPOVOUHlásit se můžete průběžně u lektorky …

 

Pro koho je kurz určen?
Cvičení jistě potěší a ocení všechny ženy, které někdy rodily. Je vhodný pro čerstvé maminky, ale i pro ty, které ani třeba 15 let  po porodu neopečovaly své tělo.

“Naučím tě své tělo vnímat, respektovat a nad pohybem přemýšlet. Hledat si příležitost, jak správně tělo používat v každodenních činnostech.”

Kurz doporučujeme všem maminkám, které trápí bolesti zad nebo pánevní dno, které mají povolený a nefunkční střed těla, trpí inkontinencí, diastázou, nemají příjemné sexuálními prožitky atd.

Kdy můžeme začít cvičit? Čerstvě po kontrole v šestinedělí nebo i několik let po porodu. Naučíme se správné držení těla a navrácení těla po těhotenství a porodu, jak správně stát, sedět, ležet, vstávat z postele, zvedat dítě a další praktické tipy.

Jak lekce probíhá? Budeme se vídat 1x týdně v malé, uzavřené skupince žen.Lekce na sebe navazují a trvají po dobu 7 týdnů každou středu.  Na lekcích používáme různé pomůcky jako ježky, válce, overbally, gumy, ručníky apod. Zaměříme se na tělo jako celek, na náš dech a vezmeme si postupně do parády celé tělo.

Co pro to udělat?

VČAS se PŘIHLÁSIT u lektorky Martiny – mail: mamabodycb@gmail.com nebo tel. 721 717 720 (upřednostňuji sms, whatsapp).  A rozhodnout se pro „správnou“ skupinu žen pro Vás…

Kurz probíhá bez dětí, abyste si lekci užily na maximum a dokázaly myslet 50 minut pouze na sebe.

Provází: Bc. MARTINA ŘEPOVÁ, http://www.mamabody.cz, dvounásobná maminka, lektorka zdravotního cvičení se specializací na cvičení právě po porodu.

 

 

Cvičení SUKSHMA VYAYAMA

Od března Vás rádi přivítáme na čtvrtečních lekcích SUKSHMY VYAYAMY.Pravidelné cvičení této sestavy velice prospívá celému tělu a je skvělé zejména u žen při veškerých potížích v celém podbřišku. Kdykoliv se můžete přidat… 

REZERVACE PŘEDEM na 605 148 913 nebo 733 517 685 (stačí sms)

Cena: 300 Kč za lekci nebo 2100 Kč / 10 lekcí

Provázet Vás bude: 

Ing. ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ, lektorka Sukshma Vyayama, Naam jógy, lektorka Watsu a Harmonya, www.sarkalaura.cz, tel. 733 517 685

„Práce s tělem mě provází už řadu let, kdy jsem skrze intuitivní masáže, cranio-sakrální terapii, Watsu a bezlepkové pečení  doputovala k Naam józe a léčebné technice Harmonyum, která všemu dala zastřešující princip. Jsem za to všechno nesmírně vděčná.

 

 

Pro MUŽE (bez rozdílu věku):

MUŽSKÝ KRUH

Scházíme se vždy každou 2. středu v měsíci. Pokračovat budeme i v novém roce.

Aktuální téma pro každý měsíc najdete na našem webu cca 14 dní před setkáním.

Přijďte zažít sdílení mužských témat v kruhu, kde je každý vyslyšen.

V bezpečném prostředí kruhu sdílíme svá mužská témata. 

Ctíme tyto hodnoty: BEZPEČÍ, OTEVŘENOST a RESPEKT.

MUŽSKÝ KRUH je vždy otevřený i novým členům – věk nerozhoduje…

Muži, máte-li zájem, můžete nás kontaktovat – tel. 721 830 891 (sms) nebo

zde odkaz na stránky MK:  http://muzskykruhcb.webnode.cz/

Na fotografii jsou muži, kteří tvoří pevné jádro mužského kruhu…REZERVACE předem na tel.: 721 830 891 (Luděk)