Pravidelné akce

 

Cykly a kurzy, které probíhají nebo chystáme:  PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME…

………………………………………………………………………………………………………

1)

2)

3)

 

4) Kurz ANGLIČTINA PROŽITKEM pro mírně pokročilé – ENGLISH ARTISTS od 17.září do 3.prosince (15:45 – 18:45 hod.) 

 

5) 

CVIČENÍ: 

……………..

6) JEMNÁ JÓGA pro KAŽDÉHO (od 3. září do 17. prosince ) s Mgr. Miladou Bláhovou,

hlásit se můžete průběžně i na jednotl. lekce přímo lektorce

 

7) „NAAM ňam ZÁDA“ aneb pravidelné CVIČENÍ pro ZDRAVÍ, DOBROU NÁLADU a HARMONII TĚLA s Ing. Šárkou Laurou Tůmovou

od 8.září do 15. prosince. Hlásit se můžete kdykoliv – i na jednotl. lekce

 

Informace o jednotlivých cyklech najdete vždy v příslušném dni, kdy začíná buď úvodní přednáška nebo celý cyklus nebo zde pod soupisem akcí, případně na tel. 605 148 913 – postupně doplňujeme... 

 

JEDNOTLIVÉ CYKLY podrobněji:

————————————————

1)

2)

3)

4) Kurz ANGLIČTINA PROŽITKEM pro mírně pokročilé – ENGLISH ARTISTS  

Pracujeme s celistvými prožitky, které zaujímají celý systém těla v procesu učení. Konkrétně pracujeme s obrázkovými vjemy, audio-vizuálními podněty v kontextu, trénujeme běžnou komunikaci v rozličných tématech, gramatiku v kontextu – hravě, nenásilně i strukturovaně. Zažíváme pozitivní motivaci a radost v procesu učení a podporu v celé skupině a prožitek uvnitř i venku ♥.

 

Lektorka JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz, www.facebook.com/uzivejme.si
„Jmenuji se Jana Hrušková a jsem lektorka, energy terapeutka, průvodkyně dětí i žen a tvůrkyně projektů i prostorů.

Již před několika lety jsem vytvořila projekt Viva Energia, kde se soustřeďují všechny mé aktivity pro druhé. S velkou láskou a nadšením jsem lektorkou prožitkové angličtiny a pomáhám i začínajícím lektorům uchopit své projekty, kde se můžeme potkat srdcem. Již mnoho let dělám energetické celostní procedury zaměřené na uctění těla, jeho moudrosti a síly. Pořádám ženské kruhy, semináře a workshopy, tvořím pro ženy a jejich rodiny rituály. Provádím po místech duševních i fyzických, kde se můžeme opět zkontaktovat se svou vnitřní krásou a unikátností. A jako třešnička na dortu jsou mé spisovatelské aktivity – příspěvky, články, poznámky z workshopů, analýzy osobnosti, ženské karty, osobní příběhy a pohádky.

Lektorování angličtiny je něco jako maják, který pro mě svítí a já skrze něj mohu svítit na ostatní. Při terapeutické práci se čas od času cítím vysílená, ale při angličtině nikdy :). Miluji předávání tohoto svobodného a svobodomyslného jazyka PROŽITKEM. Tedy tak, jak mě učil sám život. Školy byly zajisté důležité a v určitém směru zásadní. Ale PROŽITEK tam venku – na ulicích, v obchodech, v restauracích, na pláži, na zastávkách, v amerických i britských rodinách, s rodilými mluvčími z Ameriky, Anglie i Austrálie, to nabralo úplně jiný směr. Ten skutečný, ryzí a tak moc motivující… A tak to předávám svým studentům a studentkám – používám formu i strukturu, které však plním esencí skutečného života, který není perfektní, ale za to opravdový. Přidejte se k nám  “
Více o lektorce na jejím webu: www.vivaenergia.cz

 

5)

CVIČENÍ:

……………

6) JEMNÁ JÓGA pro VŠECHNY VĚKOVÉ SKUPINY

 od 3. září do 17. prosince

Cvičíme pravidelně každý čtvrtek dopoledne od 8:30 do 9:30 hod.  pod vedením zkušené cvičitelky.

Těšíme se na případné nové zájemce. Přijďte to zkusit a uvidíte… Cvičí mladší i starší ročníky.Přidat se můžete kdykoliv.

Jde o cvičení opravdu pro každého. Cvičíme na karimatkách – půjčíme vám. Samozřejmě: pravidelné cvičení má větší dopad na zdraví, tělo i pocity než nepravidelné…

 

 

 

CENA: senioři a studenti 100Kč, ostatní 120 Kč,  možnost koupě zvýhodněné permanentky – info u lektorky

REZERVACE předem přímo u lektorky:  777 992 433 (i sms), případně centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

Cvičitelka: MILADA BLÁHOVÁ,  tel. 777 992 433

„Vystudovala jsem Fakultu tělovýchovy a sportu  v Praze, aprobace tělesná výchova – specializace sportovní gymnastika. Mým největším sportovním úspěchem byla má reprezentace České republiky právě ve sportovní gymnastice.Po studiích až do důchodového věku jsem vyučovala tělesnou výchovu na Střední pedagogické škole a gymnáziu.

Během pracovní  kariéry jsem si rozšířila své vzdělání o doplňkové obory jako zdravotní tělocvik, aerobik, kalanetika a další pohybové aktivity, které dané doby přinášely.

Celý život mě bavila individuální práce a individuální přístup k lidem, k jejich potřebám a léčebnému efektu pohybu na zdraví a harmonii těla, mysli a duše.

Po revoluci v r. 1989, s otevřením širokého spektra možností a celosvětových filosofií, jsem se dostala k józe. Jako bývalý vrcholový sportovec jsem sama zažívala dopady přetrénovanosti, jednostranné zátěže a psychického tlaku. S přibývajícím věkem mě celostnost jógy začala více a více zajímat, bavit a fascinovat. Pomáhala mi tlumit a léčit zdravotní problémy a znovu mi navrátila radost z pohybu, chuť se hýbat a pravidelně cvičit. Jógu praktikuji denně. Nyní jsem v důchodu a ve volném čase se věnuji předávání zkušenosti s jógou v denním životě druhým. Vyučuji Jógu pro seniory a dále Jemnou jógu pro veřejnost.

Přijďte, budu se na Vás těšit a věřím, že Vás naše společné cvičení osloví a budeme se rádi pravidelně setkávat.“

 

7) „NAAM ňam ZÁDA“ aneb pravidelné CVIČENÍ pro ZDRAVÍ, DOBROU NÁLADU a HARMONII TĚLA

od 8.září do 15. prosince.

Zveme Vás na zábavné, poučné a pravidelné cvičení.

Kdykoliv se můžete přidat. Můžete chodit občas nebo pravidelně, i když: pravidelné cvičení = největší efekt.

 

 

 

 

“Naše tělo je tím nejposvátnějším chrámem na zemi”.  Dr. Levry

Aby jím skutečně bylo, je důležité se o něj dobře starat. Což si zpravidla nejvíce uvědomíme tehdy, kdy nás něco bolí, trápí, jsme nemocní.
K dokonalému vyléčení našeho těla je potřeba pracovat na fyzické rovině (cvičením a pohybem) a na sprituální rovině ( přenastavit vzorce a podmínění, které nás v bolesti, trápení a nemoci drží. )
Zveme Vás na speciální cvičení, které posiluje hluboké vnitřní svaly, které dokáže zbavit od chronických bolestí zad, kyčlí, ramen a kolenou. Zkombinujeme pohyb, protažení, posílení a mantry.Použijeme mantry z Naam jógy, díky kterým vznikne dokonalá vibrační potrava pro naši duši ke znovu navrácení se života v radosti, harmonii, zdraví a spokojenosti. Díky vibraci manter budeme pracovat na dokonalém přenastavení mentálních vzorců pro trvalý účinek.

 

Co všechno můžete při návštěvách těchto cvičení očekávat?
* speciální cviky na odstranění bolestí zad, kyčlí, ramen, rukou apod.
*aktivní rehabilitační cvičení – jednoduché a přitom velice účinné pro všechny věkové skupiny
*fyzicky méně náročné, ale technicky přesné provádění cviků
*velmi účinné kombinace kompenzačních cviků, které napravují bolesti vznikající z jednostranné zátěže (sportovní – tenis, baseball, cyklistika, golf, míčové sporty apod. a pracovní – sedavé zaměstnání, práce na počítači atd.)
*efektivní cvičení, které zapojuje v maximální míře svaly zajišťující správné držení těla – tím pádem dochází k odstraňují skoliózy, vadného držení těla, bolestí hlavy, brnění rukou, bolestí zad…
*maximálně účinnou terapii pro nápravu chybného postavení kyčlí, kolen a kotníků tj. nohy do X, nohy do O, bolesti kyčlí…..
*prevenci vzniku obtíží pohybového aparátu.

S sebou: pohodlné oblečení, protože je to o pohybu + chuť zpívat, protože je to o vytváření vibrací.

REZERVACE předem: centrumsetkavani@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Cena: 190Kč / 1 lekce nebo možnost permanentky: 1710Kč / 11 lekcí

 

Provázet Vás bude: Ing. ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ, tel. 733 517 685

„Práce s tělem mě provází už řadu let, kdy jsem skrze intuitivní masáže, cranio-sakrální terapii, Watsu a bezlepkové pečení  doputovala k Naam józe a léčebné technice Harmonyum, která všemu dala zastřešující princip.

Každý den vidím, jak se cvičením plyne život jinak. Jsem za to vše velmi vděčná.

 

Další cykly a kurzy průběžně doplňujeme a aktualizujeme…