Pravidelné akce

 MOHENDŽODÁRO – TANTRA JÓGA PRO ŽENY ZAČÁTEČNICE i POKROČILÉ

……………………………………………………………………………………………………………………

 

Pro velký ohlas opakujeme už po několikáté cyklus Tantry jógy pro ženy – MOHENDŽODÁRO  
 
Předběžné přihlášení na podzimní cyklus je možné u paní Jirouchové, tel. 725 594 173 sms – bude Vás včas informovat.
Nyní jsou už v běhu oba cykly:
– pro ZAČÁTEČNICE  7 tříhodinových setkání v uzavřené skupině , vždy v úterý každých 14 dní, od 6.února do 15.května, 17:30 – 20:30 hod.
– pro POKROČILÉ je vyhrazeno 5 tříhodinových večerů také v uzavřené skupině, opět v úterý každých 14 dní, od 13. února do 22.května, od 17:30 do 20:30 hod.

 

provází MILOSLAVA JIROUCHOVÁ, akreditovaná lektorka Mohendžodára

www.miloslavaj.webnode.cz ,  www.mohendzodaro.czMiloslava Jirouchová

REZERVACE předem: na tel. 725 594 173 Jirouchová, mail: miloslava.jirouchova@seznam.cz

 

 

 

KURZ ROVNOVÁHA 1 pro ZAČÁTEČNÍKY

…………………………………………………………….

Kurz právě probíhá – je možné se přihlásit u Mgr. Bicanové na podzimní cyklus.

 

 

Lektorka: Mgr. ANETA BICANOVÁ o sobě:

„Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik setkání, mezi které patří i metoda Kineziologie One Brain, jenž je schopna odblokovat příčinu psychických, fyzických či životních potíží. Má dcera se díky této metodě zcela zbavila zdravotních problémů, které se výrazně zhoršily při příchodu do 1. třídy základní školy.

Kineziologie One Brain mě natolik zaujala, že jsem absolvovala její studium v plném rozsahu. Dále jsem prošla dalšími kurzy a setkáními, které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – například: Automatická kresba, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling – jako cesta poznání, Probuzení osvíceného srdce a Síla srdce (učení Drünvala Melchizedeka),… Při odblokování automaticky používám napojení na kvantové pole. Dále se také věnuji zcela novým zvukovým terapiím pro osobní růst Rainbow Road, kurzům pro děti a dospělé a v neposlední řadě i channelingu. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své kurzy pro děti jménem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

V současné době provozuji poradnu, kde používám výše uvedené metody. Díky Kineziologii One Brain a dalším zmíněným technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je dlouhá, ale vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.“

Net:  www.anetabicanova.cz, www.kineziologiecb.cz 

poradna Kineziologie One Brain, terapie, kurzy, tel: +420 606 250 608, email: anetabicanova@gmail.com

PŘIHLÁŠKY PROSÍM, PŘEDEM…

 

KURZ ROVNOVÁHA 2 NA VLNĚ pro DOSPĚLÉ

…………………………………………………………

Kurz momentálně probíhá – uzavřená skupina. Opět je možné předběžné přihlášení na podzimní cyklus.

 

Lektorka: opět Mgr. ANETA BICANOVÁ

 

LOONA DANCE

Lekce PROŽITKOVÉHO TANCE pro ženy vždy v pátek 18:45 – 20:45hod. Tanec je vhodný pro všechny věkové kategorie – pro radost, pro zdraví i pro krásu !

LEKCE na SEBE NENAVAZUJÍ.

PŘIDAT SE MŮŽETE KDYKOLIV a PŘIJÍT TŘEBA JEN OKUSIT …

Termíny: 9. a 23. února, 2. a 23. března, 13. a 27. dubna, 11. a 25. května, 8. a 22. června

 

Možnost zakoupení PERMANENTKY NA 5 LEKCÍ v ceně 800 Kč, jinak každá lekce 200Kč.

Pokud máte šátek s penízky nebo třásněmi kolem boků, přineste si ho.

 

PŘIHLASTE SE předem na:

tel. 728 725 545, mail: ajava@email.cz nebo prostě přijďte…

Těším se na vás… Ála

 

Loona dance je prožitkový taneční koncept, který lze nazvat tancem dělohy (lůna) nebo také tancem Luny či Chrámovým tancem. Během tančení je kladen velký důraz koncentrace na svou pánev (náš alchymický kotel, grál), na dělohu (ženské centrum síly, tvořivosti, instinktivní intuice), na své pocity (kontakt se srdcem) a přítomnost (být vědomím v těle, ne v hlavě). Pomáhají nám k tomu taneční hry, jednoduché opakované pohyby – monopohyby, které rozvíjí pravou hemisféru, uvádí nás do relaxace, klidu, svého středu a směřují nás k pozornosti do sebe, svého těla, k vnímání sebe sama a svých vnitřních pocitů, které při tanci prožíváme, také nás spojuje se svým vnitřním vedením – intuicí.

 

Je to meditace tancem.

Tímto tanečním konceptem posilujeme a zvědomujeme fyzickou rovinu (svaly, tělo), energetickou rovinu (životní síla) a uvolňujeme či harmonizujeme rovinu emoční/ duševní. Rovina fyziologická:
tancem aktivujeme/oživujeme a uvolňujeme celou pánevní oblast a pánevní dno, dochází k jemné masáži a stimulaci ženských orgánů, zprůchodňujeme přívod krve, hormonů a volný tok energie, prokrvujeme, zahříváme a okysličujeme vaječníky a dělohu.
Zpevňujeme své nohy, podpoříme cirkulaci lymfy a celkově žensky formujeme postavu.
Spirálovité a jiné pohyby pánevní oblasti zlepšují bolesti kyčlí, bederní a křížové oblasti. Rovina energetická a emoční:
celým tanečním konceptem se také prolíná taneční energetická vlna lunárního/ ženského cyklu, tj. panna, matka, čarodějka, šamanka (moudrá žena) – kvality, které v sobě každá žena má a každý měsíc je cyklicky prožívá. Tancem tak rozvíjíme vědomě své ženství ve všech jeho podobách – dynamice, vábení, jemnosti, hravosti, křehkosti, podpoře, lásce, smyslnosti, vznešenosti, divokosti, sex- appealu, kreativitě, síle, soucitu a sounáležitosti. Díky tomu se lépe ve svém cyklu orientujeme a umíme se vědomě a tvořivě ve svých životech uplatnit a vyjádřit.

Loona Dance tedy zvyšuje naše vědomí si sama sebe. Také uvolňuje z buněčné paměti potlačené emoce, bloky do vědomí, aby mohly definitivně odejít a díky živé pánevní oblasti přináší radost, sílu, energii, odvahu, vitalitu. Uzemňuje, posiluje 1. a 2. čakru, což pomáhá v případě pocitů strachu. Více na: www.ala-loona.cz 

Provází: ÁLA VACHUŠKOVÁ,  akreditovaná lektorka LD, absolventka mnoha tanečních, osobnostních, šamanských a tantrických seminářů. „Tanec mě provází celý život a když tančím, cítím, že jsem to já. Několik posledních let se věnuji vědomému doteku, tantrickým masážím (www.tantra-alena.cz) a ženské cykličnosti. Pokud přijmeme jako ženy tuto cykličnost, tento příliv a odliv naší energie, ať už během roku nebo v rámci našeho menstruačního cyklu, jdeme tak s proudem a žije se nám lépe. Pro ženy proto pořádám prožitkové workshopy na téma „Tanec živlů aneb čtyři tváře ženy“. Tantra pro mě znamená lásku a úctu ke svému tělu, otevřené srdce a  návrat k posvátné sexualitě, což je cesta, jak uzdravit vztahy k sobě, k partnerovi i k ostatním. Jsou různé cesty, ale všechny vedou k jednomu cíli – žít naplno to, co jsme a probudit v sobě svoji sílu, vášeň, ale hlavně lásku…Moje motto je: „PROTANČI SE KE SVÉ VÁŠNI!“
Vášeň můžeme cítit k někomu, k něčemu nebo prostě k životu. Vášnivě se většinou líbáme, tančíme, ale klidně můžeme i vášnivě vařit nebo jezdit na kole. Vášeň nám rozbuší srdce a prohloubí dech a když dýcháme, tak žijeme…Bez vášně jedeme životem jen na jedničku… S vášní vnímáme barvy, zvuky, vůně, cítíme sebe i ostatní… naplno! Život s vášní znamená umět se smát se slzami v očích, ne jenom mít rád, ale milovat, ne váhavě jít, ale rozběhnout se…Loona Dance je pro mě další cestou, jak se spojit s nejhlubší moudrostí našeho těla, s tvořivou silou naší dělohy. Věřím, že každá žena je ve své podstatě něžná, milující, ale i smyslná a divoká… Pojďme si to zatančit!“

 

JEMNÁ JÓGA pro KAŽDÉHO

…………………………………………..

Jde opravdu o cvičení pro každého. Cvičíme na karimatkách pod vedením zkušené lektorky.

PŘIDAT SE MŮŽETE KDYKOLIV…

SAMOZŘEJMĚ: DOPORUČUJEME  CHODIT PRAVIDELNĚ.

 

 

Cvičitelka: MILADA BLÁHOVÁ

Vystudovala jsem Fakultu tělovýchovy a sportu  v Praze, aprobace tělesná výchova – specializace sportovní gymnastika. Mým největším sportovním úspěchem byla má reprezentace České republiky právě ve sportovní gymnastice.

Po studiích až do důchodového věku jsem vyučovala tělesnou výchovu na Střední pedagogické škole a gymnáziu.

Během pracovní  kariéry jsem  si rozšířila své vzdělání o doplňkové obory jako zdravotní tělocvik, aerobik, kalanetika a další pohybové aktivity, které dané doby přinášely.

Celý život mě bavila individuální práce a individuální přístup k lidem, k jejich potřebám a léčebnému efektu pohybu na zdraví a harmonii těla, mysli a duše.

Po revoluci v r. 1989, s otevřením širokého spektra možností a celosvětových filosofií, jsem se dostala k józe.

Jako bývalý vrcholový sportovec jsem sama zažívala dopady přetrénovanosti, jednostranné zátěže a psychického tlaku.

S přibývajícím věkem mě celostnost jógy začala více a více zajímat, bavit a fascinovat. Pomáhala mi tlumit a léčit zdravotní problémy a znovu mi navrátila radost z pohybu, chuť se hýbat a pravidelně cvičit. Jógu praktikuji denně.

Nyní jsem v důchodu a ve volném čase se věnuji předávání zkušenosti s jógou v denním životě druhým. Vyučuji Jógu pro seniory a dále Jemnou jógu pro veřejnost.

Přijďte, budu se na Vás těšit a věřím, že Vás naše společné cvičení osloví a budeme se rádi pravidelně scházet.“

 

ČERVENÝ STAN (ženská skupina)

……………………………………………………

Kdy: středy, nepravidelně od 21.3. do 20.6. (18:3020:30hod.)

 

 Hluboká léčivá setkání sama se sebou…

Duhový prostor - konstelace, semináře, individuální terapie - ČERVENÝ STAN (ženská skupina)

Proč právě ČERVENÝ STAN?

Všechny starověké kultury znaly shromáždění žen a ženské ceremonie, provázené rituály. Například židovské ženy se shromažďovaly v „Červeném stanu“ v době menstruace, před svatbou nebo před porodem. Na těchto shromážděních starší ženy nebo šamanky /čarodějky učily a iniciovaly mladé. Moderní život tyto rituály ztratil a každá mladá žena si musí najít svůj způsob jak se stát ženou a jak se dozvědět o svých ženských kvalitách a při tom se toho můžeme jedna od druhé tolik naučit.

Co můžete očekávat od Červeného stanu?
Během našich setkání se ponoříme do kvalit ženské energie, budeme rozvíjet a pečovat o naši ženskou stránku a vyrovnávat tím mužsky orientovaný životní styl, ve kterém často žijeme. Budeme sdílet, užívat si společnosti ostatních žen, rozvíjet náš ženský potenciál a rozvíjet vše, co souvisí s ženstvím.

 

Je možné přijít na jednotlivá setkání, kdy každý večer stojí 450 Kč nebo si dopřát celý cyklus 8 setkání – 21.3., 28.3., 18.4., 2.5., 16.5., 30.5., 6.6. a 20.6. 2018

CENA: 2400 Kč ( celý cyklus), pro vaší rezervaci je potřeba zaplatit nevratnou zálohu 1000 Kč na účet: 2900532757/2010 a přihlásit se mailem na jana.skalicka@post.cz. Zbylou částku zaplatíte na prvním setkání.

Pokud se chcete zúčastnit i jednotlivých setkání, prosím pošlete mail na jana.skalicka@post.cz

Na setkáních se podíváme na témata:


Žena v partnerství:
1. Jaké vztahy tvořím a proč (21.3.)
2. Vnitřní muž a žena a jejich hra ve vztazích (28.3.)
3. Moje role ve vztazích (18.4.)
Ženské kvality:
1. O čem je naše srdce (2.5.)
2. Podmiňování v lásce (16.5.)
Esence:
1. Jak na radost (30.5.)
2. Jak zacházíme se svou sílou (6.6.)
3. Vnitřní dítě jako zdroj naší esence (20.6.)

S sebou: přineste si oblečení, ve kterém se cítíte žensky, předmět, který je pro vás důležitý (kámen, amulet, korále atd.)

 

 Vaší průvodkyní bude:

JANA SKALIČKA – CHETANA, www.skalickovi.eu, tel. 737 466 004

(narozená 1966, v roce ohnivého koně)
Po jedenáctileté praxi učitelky jsem se rozhodla nebýt již součástí školského vzdělávacího systému. Vystoupila jsem z anonymity a přestala se pořád za něco schovávat. Ani jsem netušila, že to bude tak těžké. Dnes už ale vím, že to byla a je cesta k sobě a ke svobodě. Cítila jsem, že se musím za sebe postavit a tak to se mnou začalo. Tento proces probouzení trvá doposud.
Mým velkým učitelem je Bhagat, jehož odpovědi byly pro mě zpočátku jen velký otazník. Jejich rozklíčení mi dalo mnoho hloubky v mém životě. Další učitelkou je Ma Deva Ambu, kolumbijská šamanka, která mi ukázala, co to je být ženou. Druhou důležitou učitelkou ženou v mém životě je Ma Prem Sughando, která mi ukázala, co je to bezpodmíněčná láska, soucit a pochopení.

Život je ale také o jiných věcech než o učení. Mám dva báječné syny a pohodového muže, se kterým jdeme už 21 let společnou cestou.
Co mě baví a naplňuje – práce s lidmi, tanec, chodit do přírody, být s rodinou a hlavně být sama sebou.

Semináře a výcviky:
Essence – Bhagat
Umění zemřít – Bhagat
Vnitřní dítě – Amar
Šamanské léčení čaker – Ma Deva Ambu
Ženská tantra – Moumina
RUŠ – Karel Nejedlý (výcvik)
Energetické poradenství – Alchymie čaker, čtení čaker a terapie čaker – Ma Prem Sughando (výcvik 2roky)
Primární terapie – Sugandho
Body therapy training – Neoreichiánské dýchání – Moumina (výcvik 2roky)
Tantra – John Hawken (výcvik 2roky)
Komala -Lyra -Ajurveda, tantra, joga
– Danza rituál (tanec radosti, síly a svobody)

 

ÓM CHANTING

………………………

Kdy: téměř každé pondělí,17:00 – 18:00hod., není potřeba se hlásit předem

ÓM...