Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ANGLIČTINA pro VĚČNÉ ZAČÁTEČNÍKY a MÍRNĚ POKROČILÉ

16.5.2019 - 15:45 - 18:45

Probíhá II. semestr pravidelného prožitkového kurzu.

Kurz určitě nepatří co do srovnání k hodinám, které jsme my dříve narození absolvovali ve školách…
Cyklus je v rozsahu plných 20ti hodin – v tomto pololetí se scházíme 5x ve čtvrtek ( vždy 3 hodiny) a 1x v sobotu ( 5 hod.)

AJ

 

 

 

 

 

 

ROZLOŽENÍ do dnů (čtvrtky a 1x sobota) : zbývá 16.5. 15:45 – 18:45 hod. a červnový bonus v Třeboni dle naší dohody.

Případní zájemci na ochutnávku či budoucí kurzy: informujte se přímo u lektorky…

 

 

 

 

Lektorka JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz
„Lektorkou angličtiny jsem již několik let a skrze tuto cestu jsem sbírala rozmanité zkušenosti – ve školách jako studentka, v jazykové škole jako lektorka, v cizině jako cestovatelka, studentka a pozorovatelka, při terapiích jako terapeutka poznáváním lidské psychiky a fungování mozku… A přišla jsem na to, jak velká škoda je, když si lidé myslí, že jediný způsob, jak se učit jazyk je skrze učebnice, stres, známkování, testy a neustálé opravování. Na základě toho jsem vyzkoušela též i pár „alternativních“ metod, které byly úžasné, avšak též měly i své limity a nebyly pro každého.
Vznikl tedy velmi respektující modul „Joy of Learn“, který je o hravosti, komunikaci, učení se skrze prožitek, reálně používaný jazyk s motivujícími a celostními podněty.

A vlastně místo role lektora se ze mě stala průvodkyně tajemství anglického světa včetně rozmanitostí, které nabízí. Neučím klasicky, nedávám domácí úkoly, nepřipravuji na zkoušky (byť jsem si vyzkoušela, že jsem toho schopná, ale není to jednoduše můj šálek čaje) :). Jsem velmi podporující a nabízející podněty a záleží jen na vás, na kolik našeho času využijete. Vy sami jste též tvůrci toho, co všechno se naučíte … Já s radostí nabízím a držím láskyplný, a přeci pevný prostor. To, co od vás chci, je vášeň a odvaha ponořit se do angličtiny autenticky, bez výmluv a s odhodláním dělat klidně moře chyb, ale nevzdávat se …

Více o lektorce na jejím webu…

Podrobnosti

Datum:
16.5.2019
Čas:
15:45 - 18:45
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vivaenergia.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
E-mail:
janaenergie@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913