Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ATLANTSKÉ VĚDOMÍ

12.8.2017 - 10:00 - 17:00

1700Kč

Seminář pro nalezení svých dávných zapomenutých darů a znalostí.

Dostáváme se do doby zcela odlišné od všeho, co v sobě má uloženo paměť našich buněk. To, co se odehrává vně i uvnitř nás nemá žádný precedens. Jsme absolutními průkopníky Nového věku. Vracíme se do minulosti vyspělé civilizace zlatého věku Atlantidy a otevíráme v sobě jedinečný dar – poselství z naší domovské planety.

 

Ačkoliv ještě stále budou v roce 2017 doznívat určité minulostní karmické programy, současně se nám již otevírají duchovní dary. Naše duše je přenáší uložené, po celou dobu karmického vývoje, abychom je v době Nového věku konečně v sobě objevili a přinesli lidstvu i planetě.

Seminář na téma rozšíření vědomí a atlantské vědomí vám ukáže nejen nové možnosti, ale i jednoduché cviky a duchovní techniky pro přenastavení všeho v sobě na vyšší vibrace 5D, v souladu s plánem duše, vyšším plánem a otevření svých duchovních poselství. Jsme v jedinečné době zázraků a čím dříve to pochopíme, tím urychlíme celý proces transformace vědomí a staneme se tím, kým jsme sem přišli být před mnoha tisíci lety, pro tento jedinečný okamžik.

 

Lektorka: ŠÁRKA LOTA

 

S sebou: pohodlné oblečení, přezutí, psací potřeby, flash disk na zvukový záznam. Vše ostatní si nosíme v sobě.

Na seminář je třeba se předem závazně nahlásit sms nebo emailem. Dostanete zpětně povrzení sms, že jste přihlášeni nebo že je již seminář obsazen.

REZERVACE: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 

Šárka Lota o sobě:Šárka Lota

„Od dětství jsem komunikovala ( tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše! „

 

Podrobnosti

Datum:
12.8.2017
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
1700Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913