Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Certifikovaný kurz ACCESS BARS

28.8.2022 - 9:00 - 17:00

3150Kč – 6300Kč

Chcete se tuto metodu naučit, začít ji praktikovat a pomoct někomu dalšímu?

Kurz Access Bars je „stavební kámen“, pevný základ metod Access. Máme v hlavě spousty vzorců a pevných úhlů pohledu a tato metoda umožňuje, aby se tohle vše uvolnilo…

Metoda vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života. Neustále se aktualizuje a jde ruku v ruce s vědomím a dynamickým vývojem naší společnosti.

Access je sada nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí.

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité.

Sezení Bars je jako zmáčknutí  tlačítka  DELETE  na počítači. Bars jsou v podstatě jako hard disk v počítačové bance. Je to stejné, jako když si celý život shromažďujeme věci ve skladu. A to, co tato metoda dělá, je, že vymazává nepotřebné položky tak, že se obsah už automaticky nevrací. Mozkové vlny se během sezení Bars zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování, systémům přesvědčení a postojům, které až do teď vytvářely hranice a limity pro život, po kterém toužíme.

Po sezení začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným  způsobem.  

Bars  doslova  mění  pravděpodobnosti  budoucích možností.

Jaké jsou účinky ACCESS BARS?

– Uvolnění starých přesvědčení a vzorců chování

– Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie

– Odstranění bolestí různých částí těla

– Uvolnění stresu a napětí

– Pomoc při obtížných životních situacích

– Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie

– Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy

– Snížení hyperaktivity u dětí a také odstranění řečových vad (např. koktání)

– Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

– Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

Pro většinu lidí je to při sezení Bars poprvé, kdy si dovolí přijímat bez podmínek a obav.

Bars používáme pro změny v jakékoliv oblasti vašeho života (jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, kreativita apod.). Pokud jste ochotni žít více z vědomí, jste ochotni otevřít cestu k léčení. Věda říká, že buňky jsou více eliptické, když jsou pod vlivem myšlenek, pocitů a emocí, a to je první krok k nemoci.

Bars odstraňuje tento vliv na buňky. To jim dovolujeme vrátit se zpět do kulovitého tvaru, což je pro tělo prvním krokem pro změnu.

Kolik nového pak můžete ve svém životě přivítat? Jak šťastní můžete být?

 Cílem je zaměřit se na budoucnost a tvořit si ji v přítomnosti, ve které žijeme. To, jak žijeme dnes, budeme žít zítra.

 

Více + videa najdete přímo na webu: http://www.accesspraha.cz

Cena kurzu:

První absolvování kurzu je za cenu 6.300,- Kč (cena platná v celém světě).
Cena opakovaného kurzu a studenti od 15 do 17 ti let: 3.150,- Kč.

Děti do 15 let zdarma

O lektorce:

Jmenuji se ADRIANA TĚŠÍNSKÁ (http://www.accesspraha.cz) a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

Vždy jsem chtěla pomáhat druhým a zapomínala na sebe. Po střední škole jsem absolvovala spousty seminářů, kurzů a přečetla stovky knih. Stále jsem se učila způsoby, jak pomoci těm ostatním. Pro sebe jsem hledala návod na život a určitý postup, kterým bych se mohla řídit:). Nebyla jsem spokojená sama se sebou, se svou prací, s finanční situací …. s tím, jak žiju.

Dnes už vím, že vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. A k tomu uvědomění nám pomáhají různé techniky, metody a naše zkušenosti z životní cesty, na kterou se vydáme.

Od střední školy uplynulo hodně času. Postupně jsem si skrze různé metody dovolila pozvat do života více radosti a lehkosti. Naučila jsem se být vděčna za vše, co ve svém životě mám a uvědomila jsem si KDO JSEM.

V roce 2017 mi do života přišla metoda Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

Nyní dělám kurzy Access po celé České republice, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život, opustit stará přesvědčení a omezení.

Tohle vše jim pak umožní objevit jejich vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Dovolte mi pozvat vás na kurz, kde se naučíte skvělé techniky anebo na sezení, na kterém vás budu skrze otázky navigovat na cestě k objevení sama sebe uvnitř sebe:)

Podrobnosti

Datum:
28.8.2022
Čas:
9:00 - 17:00
Cena:
3150Kč – 6300Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.accesspraha.cz

Pořadatel

Adriana Těšínská
Telefon:
724 602 002
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913