Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CO SLUŠÍ MÉ DUŠI

22.5.2022 - 10:00 - 17:00

1400Kč

Dívky, ženy, mladé, starší, elegantní, charismatické, intelektuálky, divošky i čarodějky – přijďte na kurz, který Vám napomůže vyznat se v sobě samé…

Slova lektorky:
„…budete mít možnost prostřednictvím metody 8 osobnostních stylových klíčů najít sebe sama. Autorkou této metody je módní návrhářka Táňa Havlíčková, která vypozorovala, že lidé, kteří se podobně oblékají, se také podobně chovají a mají podobné talenty.“

 

 

 

 

Lektorka: Hanka Karbulková, www.sama-sebou.cz dále napsala:

Provedu vás všemi 8 osobnostními styly, přiblížím vám specifické chování každého
jednotlivého stylu, talenty, poslání a také jaké oblečení každému definovanému stylu sluší a ve kterém se cítí dobře…protože cítit se dobře, dělat to co nás baví a být šťastni, je přáním nás všech.

Již delší dobu se zajímám o osobní rozvoj a práci na sobě. V určité fázi svého života jsem ucítila, že nejsem sama sebou. Uvědomila jsem si, že hraji různé, mně cizí role a tím pádem jsem pochopila, proč nejsem v prožívání svého života spokojena. I díky tomu jsem začala hledat, kde se stala chyba a kdo nebo co mi při hledání sama sebe může pomoci.
Před osmi lety mi Vesmír přivedl do cesty módní návrhářku Táňu Havlíčkovou a její seminář „8 klíčů k vaší duši“. Metoda 8 stylů mě natolik nadchla, že jsem ve zkoumání této filosofie u Táni pokračovala dál a absolvovala celou Táninu školu „Metoda 8 stylových klíčů“.
Za dobu studia a následné letité praxe jsem viděla mnoho žen, kterým rozpoznání jejich osobnostního stylu také pomohlo k poznání sebe sama. Nezapomenu okamžiky, když jsem viděla jejich rozzářené oči poté, co si ujasnily, k jakému stylu patří a že se nemusí trápit kvůli něčemu, co je jejich bytostná přirozenost.

A co je úžasné? V čem se mi navíc ulevilo? Pochopila jsem své rodiče, prarodiče, sourozence, děti, přátele a ohromně mi to usnadňuje komunikaci s lidmi.

Těším se i na vaše rozzářené oči…“ Hanka

Podrobnosti

Datum:
22.5.2022
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
1400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.sama-sebou.cz

Pořadatel

Ing. Hanka Karbulková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913