Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JAK SI UŽÍT JARNÍ ENERGII bez ÚNAVY? O BYLINKÁCH, ČÍNSKÉ MEDICÍNĚ apod.

13.4.2017 - 18:00 - 21:00

200Kč

PRO VELKÝ OHLAS OPAKUJEME – už od 18.hodiny!

Jaro je tady! S ním často přichází jarní únava a otupělost.

Budeme si povídat o jarní energii, která patří elementu dřeva, povíme si Kamila- Harmonie životaněco o výživě na jaře, jak podpořit stravou naše tělo, abychom byli plni elánu. K jaru patří i detoxikace a půsty, takže zavítáme i do těchto témat. Namícháme individuálně čaj proti jarní únavě z českých bylinek – (tentokrát už za poplatek) – pro ty z vás, kteří budou chtít… Řekneme si něco o vzteku a toleranci, protože i to k jaru patří.

Srdečně vás zvu a těším se na setkání s Vámi…

 

Lektorka: Kamila Doubková, tel. 778 771 599, mail: doubkam@seznam.czK. Doubková

Něco o sobě –  po více než dvaceti letech práce zdravotní sestry a po svých vlastních zkušenostech v roli pacienta jsem se rozhodla jít trochu jinou cestou. Svou práci jsem vždy vnímala jako poslání a pomáhat druhým je mi vlastní už od dětství. Takže u toho zůstávám a rozhodně dál využívám svých znalostí a zkušeností ze západní medicíny.

Již několik let se ale také věnuji studiu bylin, psychosomatiky a tradiční čínské medicíny. Sama na sobě jsem se přesvědčila, že při jakémkoliv problému je nutné vnímat člověka jako bytost, která má nejen tělo, ale i mysl a duši a zároveň je součástí přírody. A tím je mi velmi blízká celostní medicína a východní filosofie.

Také jsem zjistila, že pomáhat je fajn, ale aby člověk mohl být prospěšný druhým, musí se naučit myslet i sám na sebe. A proto jsem se rozhodla dělat něco, co mne nesmírně baví a zároveň tím můžu být prospěšná druhým. Od března budu působit v krásném prostředí bylinkové zahrady v Českém Krumlově.

A co nabízím? Kromě naslouchání, laskavosti a radosti ze života, svých vědomostí a zkušeností nabízím masáž pro harmonizaci těla, ke které vám ráda namíchám bylinkový čaj, dle potíží nebo třeba jen podle ročního období. Využívám zejména české byliny, které nám příroda nadělila rovnou pod nos, jen je mnohdy míjíme. Dokáží nám velmi prospět a velmi dobře se dají využít nejenom pro léčbu samotnou, ale i jako podpůrná terapie různých onemocnění. Také nám ale mohou ublížit, pokud je užíváme bez znalostí. Spoustu bylin není dobré užívat např. při léčbě warfarinem nebo některých onemocněních, vysokém tlaku. A v tomto ohledu jsem velmi vděčná za své znalosti ze západní medicíny.

Zabývám se i výživou, nejen při různých potížích, stanovím Vám konstituční typ.

U tradiční medicíny je velmi zajímavá diagnostika, kterou využívám. Jsem přesvědčena, že každý problém má své řešení, proto studuji a zabývám se i psychosomatickými souvislostmi. Je to pro mne intenzivní studium na celý život, a jestli je mi něco vlastní, tak zcela jistě ode mne můžete čekat, že vše, co dělám, dělám ještě lépe, než dovedu. Takže pokud nemáte žádný problém, jste šťastný člověk a zvu vás na masáž. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci v oblasti zdraví, výživy, nebo jen nakazit radostí ze života, ráda pomohu.

Kamila

Podrobnosti

Datum:
13.4.2017
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
200Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel