Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JAK VYCHOVAT z DÍTĚTE PSYCHICKY ZDRAVÉHO DOSPĚLÉHO

25.10.2019 - 9:00 - 11:00

350Kč – 1500Kč

Srdečně zveme všechny maminky, tatínky a ostatní, kteří se nějakým způsobem podílejí na výchově dětí na jednotlivé PÁTEČNÍ DOPOLEDNÍ  přednášky nebo celý cyklus lektorky JANY SKALIČKY.

Výhodou je, že můžete vzít svá dítka s sebou…

 

 

Přijďte si vyslechnout, co jako rodiče a příbuzní můžete udělat pro to, aby z Vašich dětí vyrostli šťastní a vyrovnaní lidé. Více informací na www.skalickovi.eu

Setkáme se 25.10., 8.11., 15.11., 22.11. a 6.12., můžete přijít i jednotlivě.

REZERVACE PŘEDEM nutná na tel. 737 466 004, mail: jana.skalicka@post.cz

DĚTI můžete vzít s sebou! 

 

Lektor: Mgr. JANA SKALIČKA (www.skalickovi.eu)

Deset let pomáhám lidem najít jejich potenciál, párům najít porozumění a rodičům rodičovskou moudrost. Pro ženy jsem vytvořila koncepci pravidelných hlubokých léčivých setkání v Červeném stanu, kde se spojují se svou podstatou, mateřstvím a ženstvím. Pořádám pravidelné přednášky o psychickém vývoji dětí pro rodiče. Začínám pracovat v rodinách jako poradce pro nastavení zdravých vztahů mezi dětmi a rodiči a partnery navzájem. Dělám individuální sezení s jednotlivci i páry.

Mám dva dospělé syny, prošla jsem porody, které mě naučily, jak přistupovat k příchodu dítěte na svět, žiji 23 let ve vztahu. Rodina je pro mě posledních 20 let základem šťastného života a své zkušenosti předávám dál.

Více se o mě dozvíte na www.skalickovi.eu

 

Z webu: 

Výčet seminářů:
Esence – Bhagat, Deva Ambu – Šamanské léčení čaker, Rodinné konstelace – Bhagat, Vnitřní dítě – Amar, Primární terapie – Sughando, Čakry 1-5 – Sughando, Umění zemřít – Bhagat, Ajurveda, tantra, joga – Komala Lyra, Narcismus bod existence – Bhagat, Danza rituál (tanec radosti a síly), Ženy, které vidí ve tmě – Komala Lyra, Ženská tantra – Moumina,

Výcviky:
Bioenergetika (terapie duše pomocí práce s tělem) – Moumina

Alchymie, čtení a terapie čaker – Sugandho

Co předávám a co přináším
Otvírám prostor ostatním ženám, aby mohly vstoupit do své přirozenosti, otevřely se naplno ženství, lásce a poznaly svou pravou sílu. Učím je poznávat své kvality a dary, aby je mohly dál vnášet do svého života, ke svým protějškům a svým dětem. Je mi 52 let a mám dojem, že život mi stále otevírá nové možnosti, nová dobrodružství a výzvy. K mým radostem patří tanec a bytí v přírodě, která mě inspiruje a léčí.

Dělám individuální terapie, pracuji s páry. V této práci se zaměřuji především na poznání souvislostí, sebepoznání a emoční práci. Do své praxe zahrnuji prvky Bioenergetiky, Alchymie a čtení čaker, uvolnění emocí.

Podrobnosti

Datum:
25.10.2019
Čas:
9:00 - 11:00
Cena:
350Kč – 1500Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.skalickovi.eu

Pořadatel

Mgr.Jana Skalička
Telefon:
737 466 004
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913