Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KURZ ANGLIČTINY „LITTLE ARTISTS“ pro děti od 5 do 8 let

11.10.2021 - 16:00 - 16:45

1200Kč

Ještě stále máte možnost přihlásit své dítko na angličtinu a to ke skvělé lektorce Janě, kterou děti prostě milují…

 

Děti se budou setkávat každých 14 dní až do prosince – od 16:00 do 16:45 hod. 

Děti se učí prožitkem – cizí jazyk si osvojují jako když se učily mluvit – audiovizuálními podněty, pohybem, hudbou, scénkami – budeme kreativní…

 

 

REZERVACE nutná předem přímo u lektorky (nejlépe mailem: janaenergie@seznam.cz)

 

Fota z předešlých dětských kurzů angličtiny…

 

 

Kontakt: JANA HRUŠKOVÁ, tel.723 707 517(i sms), nebo mail: janaenergie@seznam.cz, FB: @uzivejme.si , ig – janaenergie

 

Učením dětí se zabývám již 12 let a tato činnost ke mně kdysi přišla úplně „náhodou“ a tak nějak přirozeně. Tehdy jsem ještě netušila, v jakém obrovském rozsahu budu tuto práci dělat a že mám pravděpodobně určitý přirozený talent pro to být průvodkyní právě dětem. Vždy trvalo jen chvilku a děti mi začaly samy od sebe důvěřovat a chtěly se se mnou učit, poznávat a sdílet. Až po mnoha letech jsem zjistila, že právě toto je RESPEKT, který si hodně učitelů chce vykřičet nebo děti zmanipulovat, aby je takzvaně respektovaly. V mém pojetí je RESPEKT to, že se děti se mnou chtějí učit a těší se na nové bádání, při kterém jim mohu asistovat a vést je.

ANGLIČTINA PRO DĚTI je postavená na principu „učení se cizího jazyka podobně jako se učily mluvit“, bádat co nejpřirozenějším způsobem – komunikací, obrázky, hudbou, říkankami, příběhy, pohybem, venkovními aktivitami, tvorbou ….

Jednoduše tak, jak tomu bylo při samotném procesu mluvení. Rozdíl je pouze v intenzitě. Bývám dost často intenzivní, ale dětem je tato dynamika blízká a mou hru na neustálé opakování slovíček, vět, otázek atd … berou jako součást naší neverbálně domluvené hry:) Dětské vědomí je totiž nádherně otevřená kniha a to, co se do ní zapíše to tam zůstává. Důležité je však to, jakým způsobem tam zapisujeme – jestli tlakem, přílišnou korigací se založením na strachu nebo hrou, lehkostí, tvořivostí a přívětivou intenzitou, kde i ony jsou tvůrci našich lekcí.

Velmi se těším na Vaše děti a nové objevování.

Jana Hrušková

 

 

Podrobnosti

Datum:
11.10.2021
Čas:
16:00 - 16:45
Cena:
1200Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
E-mail:
janaenergie@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913