Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KURZ KROUŽKOVÁNÍ: výroba náramko-náhrdelníku a náušnic

30.5.2017 - 18:30 - 21:00

360Kč

Milé dámy,
přijďte si vyrobit šperky z korálků a spojovacích kroužků. Výroba není náročná, zvládne jí i úplný začátečník. Vytvoříme si náušnice a náramek, který lze lehkým trikem změnit na náhrdelník.
K dispozici budete mít nářadí – ploché kleště, ketlovací kleště a štípačky.

 

Pokud máte vlastní nářadí, vezměte si ho sebou. V ceně kurzu jsou zahrnuty korálky a bižuterní komponenty.

 

Provází: ŠÁRKA MOLNÁROVÁ, molnarova@email.cz

Vystudovala jsem střední zdravotní školu a nastoupila jako zdravotní sestra do nemocnice na Koronární jednotku. Zde jsem zjistila, že lékaři pouze léčí, ale neuzdravují. Pacienti se stále vraceli se stejnými problémy.

Moje cesta vedla přes různé profese a koníčky, abych postupně nacházela, co mě bavíŠárka Molnárová a co k životu naopak nepotřebuji. Vystudovala jsem obor Psychosomatika, abych pochopila příčiny nemocí. Navštěvovala jsem i různé kurzy a semináře, abych poznávala sama sebe.

Nyní používám metody z psychosomatiky, channeling a práci s energií Shambally. Duchovní činnost se mi vždy prolínala s uměním hudebním a výtvarným. Vyzkoušela jsem si pískovat skla a zrcadla, malovat obrazy rûznými technikami, vyrábět šperky, hrát na různé hudební nástroje, zpívat ve sboru, skládat hudbu a texty k písním. Šperky vyrábím již 8 let. Prošla jsem různými technikami výroby:  Fimo, drátkování, ketlování, křišťálová pryskyřice, fusing… Nyní mě baví vytvářet šperky ze spojovacích kroužků.

Vás zvu na společné tvoření… Těším se, Šárka

Podrobnosti

Datum:
30.5.2017
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
360Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání