Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NAJDI SAMA SEBE dle STYLOVÉHO KLÍČE

3.6.2017 - 9:00 - 16:00

1250Kč

Opakujeme celodenní seminář, na kterém máte možnost prostřednictvím metody 8 stylových klíčů najít sama sebe. Autorkou této metody je módní návrhářka Táňa Havlíčková, která vypozorovala, že lidé kteří se podobně oblékají, se také podobně chovají a mají podobné talenty.

Provedu vás všemi 8 styly, přiblížím vám chování každého stylu, talenty, poslání a také jaké oblečení každému stylu sluší a ve kterém se cítí dobře. Protože cítit se dobře, dělat to, co nás baví a být šťastné, je přáním všech žen.

 

Průvodkyně: Ing. Hanka Karbulková

Hanka Karbulková foto_„Již delší dobu se zajímám o osobní rozvoj a práci na sobě, protože jsem si v určité fázi svého života uvědomila, že nejsem sama sebou. Uvědomila jsem si, že hraji různé role, ale hlavně, že nejsem se svým životem spokojená. Začala jsem hledat, kde se stala chyba a kdo nebo co mi při hledání sama sebe může pomoci.

Před dvěma roky mi Vesmír přivedl do cesty módní návrhářku Táňu Havlíčkovou a její seminář „8 klíčů k vaší duši“. Metoda 8 stylů mě nadchla natolik, že jsem ve zkoumání stylů u Táni pokračovala dál a absolvovala její školu „Metoda 8 stylových klíčů“. Za dobu studia jsem viděla mnoho žen, kterým poznání jejich stylu pomohlo k poznání sama sebe. Viděla jsem jejich rozzářené oči, když zjistily, že jsou správně a že se nemusí trápit kvůli něčemu, co je vlastně jejich přirozenost. Stejně tak poznání mého stylu pomohlo mně – pochopila jsem sebe, proč to tak mám.

A co je úžasné: pochopila jsem své rodiče, prarodiče, sourozence, děti, přátele a ohromně mi to usnadňuje komunikaci s lidmi.“

Těším se na objevování Vašich „klíčů“… Hanka, tel. 776 394 943

www.sama-sebou.cz

Podrobnosti

Datum:
3.6.2017
Čas:
9:00 - 16:00
Cena:
1250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913