Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OČISTA „DOČISTA“- 4 květnová setkání (uzavřená skupina)

3.5.2018 - 18:30 - 20:00

JARNÍ OČISTA TĚLA a MYSLI BYLINKAMI a STRAVOU aneb OČISTA „DOČISTA“

Očistu jsme začaly (přihlásily se pouze ženy!) 30. 4. 2018, kdy jsme využily úplňkové energie.

Další setkávání proběhnou následující 4 týdny, vždy ve čtvrtek od 18:30 hod. – potkáme se na cca 1,5 hodiny, asi do 20:00 hod., řekneme si, jak jídelníček funguje, dostaneme rozpis stravování na další týden, vše vždy písemnou formou. Naučíme se různá dechová cvičení, cviky na podporu očisty těla, zvládání emocí během očisty, praktická cvičení na očistu mysli.
Termíny:  dnes, 3. května a poté 10., 17. a 24. května

Cena nezahrnuje možné individuální poradenství při různých zdravotních potížích, extra doplnění bylin.

 

Lektorka: KAMILA DOUBKOVÁ, www.kamiladoubkova.cz, tel. 778 771 599

„Pracuji jako Celostní terapeut v zahradě „Kouzelné bylinky“ v Českém Krumlově.

Původně jsem zdravotní sestra, pracovala jsem přes 20 let v nemocnici. Poté jsem dostala možnost vyzkoušet si na nějakou dobu roli pacienta, vidět to z té druhé strany a to na mnoha pracovištích v ČR.

Už léta mi chyběl jakýsi ucelený pohled na pacienta a tato zkušenost mi v mnohém potvrdila, že tomu tak je a mému životu a práci to smysl nedává. Tudíž jsem začala hledat jiné směry, filosofie, které vedou k uzdravení člověka jako celku. Protože mi byly blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily. Postupem času nastalo rozhodnutí odejít ze zdravotnického systému a otevřít poradnu. Mým cílem je propojit znalosti západní medicíny s východními filosofiemi, protože mi to dohromady dává ohromný smysl. Používám diagnostiku z Čínské medicíny, znalosti a zkušenosti ze západní medicíny, české bylinky, medicinální houby a především psychosomatické souvislosti. Stále studuji, je to učení na celý život, které mne nesmírně baví a naplňuje.

Má práce je zároveň mým koníčkem, dělám ji s láskou a úctou ke každému, kdo ke mně přijde.

A kdo ke mně chodí? Kdokoliv. Někdo ještě není připravený převzít odpovědnost za svůj život a je to tak v pořádku. Takový člověk přijde pro doplňkovou léčbu bylinami a psychoterapií ke klasické léčbě. Někdo už naopak zanevřel na klasickou léčbu, pak se snažíme najít cesty, které jsou pro něj nejvhodnější a povedou k trvalému uzdravení.  Kromě bylin a psychosomatického řešení, změny jídelníčku na sobě tito lidé „makají“ a také mají nejlepší výsledky. Někdo si pak přijde jen k psychosomatické konzultaci, potřebuje jen jakýsi „AHA“ moment, ucelení myšlenek, životních situací a občas se i stane, že na svou odpověď přijde sám.

Příběhy lidí jsou různé. Vše, co si řekneme, zůstává za uzavřenými dveřmi. Nikdy nikoho nesoudím, a k ničemu nenutím, každý máme svou cestu.
A kdo ke mně nechodí? Lidé, kteří by ode mne chtěli zázrak. Něco udělejte, dejte mi zázračný koktejl a já nebudu dělat nic. Nemohu a ani nechci za nikoho přebírat odpovědnost. V každém z nás je obrovská síla k uzdravení, jen o ní mnohdy nevíme, nebo si ji nechceme dovolit. I tak je to v pořádku.“

Podrobnosti

Datum:
3.5.2018
Čas:
18:30 - 20:00
Webová stránka:
www.kamiladoubkova.cz, www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913