Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PODZIMNÍ OČISTA aneb TERAPIE NEJEN STRAVOU

15.10.2018 - 18:30 - 21:00

2200Kč

Tento měsíční kurz je už v plném proudu a beznadějně plný,
ALE:
Další otevíráme už 5. listopadu.

Kurz je určen pro každého, kdo chce:
– ozdravit celý svůj organismus /Tělo, Mysl, Duši/
– ubrat přebytečné kilogramy
– připravit tělo na zimní období
– zlepšit své zdravotní potíže, zejména kožní onemocnění, chronické záněty v těle včetně zánětů dásní, překyselení organismu, astmatické potíže, únavu a únavový syndrom, bolesti kloubů, bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku a jakékoliv další chronické potíže.

Pokud máte o kurz zájem, co nejdříve si rezervujte místo – lektorka potřebuje dostatek času na přípravu semináře, zajištění očistných čajů, dokonalých skript i na zajištění spolupráce s prodejnou zdravé výživy „Rozmarýnka“.

Očekávat můžete měsíční hýčkání i erudované přednášky – celostní terapeutka Kamila Doubková  nabízí opravdu celostní, perfektně propracovaný systém podzimní očisty se  zaměřením hlavně na tlusté střevo a plíce.

 

Slova lektorky:

„Podzim je obdobím tlustého střeva a plic. Také období smutku, melancholie. Ideální doba vycestovat sám k sobě, do své mysli, duše a udělat si čas pro své tělo.

Zaměříme se zejména na očistu tlustého střeva. Se stavem tlustého střeva  souvisí i stav naší kůže a dýchacího ústrojí. Tlusté střevo ovlivňuje i jakýkoliv chronický zánět v těle.

Dozvíte se, co je mikrobiom, který ovlivňuje nejen tělo samotné, ale i stav mysli, mozku a také emocí.“

 

Druhý cyklus začínáme 5.11. ( 18:30 – 21:00 hod!) a pak následné 4 pondělky, tzn. celkem 5 setkání. Konkrétně: 5., 12., 19., 26. listopadu a končíme 3. prosince (vždy od 18:30 do 20:30 – 21:00 hod.)

Pro koho je kurz nevhodný:
– pro kojící maminky a těhotné ženy
– pro kohokoli s probíhajícím akutním infekčním onemocněním nebo po něm

Průběh Kurzu /co se bude dít/:
Jedná se o pozvolnou očistu celého organismu, tentokrát se zaměřením na tlusté střevo, jeho očistu, podpoření správné mikroflory, našeho mikrobiomu, který úzce souvisí nejen s naším mozkem, ale také způsobuje různá chronická onemocnění. Samozřejmostí bude i očista mysli, řekneme si o emocích, které ovlivňují náš život, zdraví. Využijeme měsíčních fází, které nás podpoří v našem úsilí. Celou očistnou kůru podpoříme bylinkovými čaji namíchanými speciálně pro tuto očistu.

Jednotlivá setkání:
5.11. (18:30 – 21:00) – úvodní přednáška = krátké seznámení s pentagramem, element tlustého střeva, mikrobiom, bylinný čaj na první tři týdny, písemný jídelníček na první týden, dechová cvičení, dle zájmu diagnostika z jazyka.

12., 19. 26. 11. a 3. 12. (18:30 – 20:30) – vždy písemný jídelníček na další týden, sdílení – zpětná vazba, dotazy, přednášky a povídání dle zájmu – termika potravin, strava v pentagramu, bylinky, chronický zánět v těle, tkáňové soli, práce s emocemi, energetická psychologie, epigenetika, meditační a praktická cvičení pro ozdravění těla i mysli.

Co se dít nebude:
nejedná se o úplný půst či hladovění.

Lektorka: KAMILA DOUBKOVÁ, více viz: www.kamiladoubkova.cz

Podrobnosti

Datum:
15.10.2018
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
2200Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.kamiladoubkova.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913