Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ROVNOVÁHA – KURZ pro DĚTI – 1. setkání

4.10.2017 - 15:30 - 16:15

1920Kč

Kurz se bude konat v poradně lektorky Anety Bicanové…

Jedinečný kurz, mocné nástroje, které se ve školách neučí…

Pro koho je kurz určený? Pro školáky:  převážně 8 – 12 let

Doba kurzu: od 4. října 2017 do 31.1. 2018, vždy ve středu od 15:30 do 16:15 hod.

Cena: 1920Kč za 16 lekcí

V kurzu děti nastoupí cestu ke své vlastní podstatě, moudrosti a duchovní síle.

 

Obsah:

– CVIKY Z KINEZIOLOGIE ONE BRAIN

– TECHNIKY ODBOURÁNÍ STRESU JIŽ V ÚTLÉM VĚKU

– PRÁCE S ENERGIÍ

– MEDITACE A MANTRY

– SYSTÉM ČAKER

– DĚTSKÝ KRUH

 

Lektorka: Mgr. ANETA BICANOVÁ řekla o sobě: Anetka„Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik setkání, mezi které patří i metoda Kineziologie One Brain, jenž je schopna odblokovat příčinu psychických, fyzických či životních potíží. Má dcera se díky této metodě zcela zbavila zdravotních problémů, které se výrazně zhoršily při příchodu do 1. třídy základní školy.

Kineziologie One Brain mě natolik zaujala, že jsem absolvovala její studium v plném rozsahu. Dále jsem prošla dalšími kurzy a setkáními, které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná – například: Automatická kresba, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling – jako cesta poznání, Probuzení osvíceného srdce a Síla srdce (učení Drünvala Melchizedeka),… Při odblokování automaticky používám napojení na kvantové pole. Dále se také věnuji zcela novým zvukovým terapiím pro osobní růst Rainbow Road, kurzům pro děti a dospělé a v neposlední řadě i channelingu. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své kurzy pro děti jménem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

V současné době provozuji poradnu, kde používám výše uvedené metody. Díky Kineziologii One Brain a dalším zmíněným technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je dlouhá, ale vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.“

Mgr. Aneta Bicanová, www.kineziologiecb.cz 

poradna Kineziologie One Brain, terapie, kurzy, tel: +420 606 250 608, email: anetabicanova@gmail.com

PŘIHLÁŠKY PROSÍM, PŘEDEM…

 

Podrobnosti

Datum:
4.10.2017
Čas:
15:30 - 16:15
Cena:
1920Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913