Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SDÍLECÍ KRUH na téma: JÁ v KRAJINĚ a KRAJINA ve MNĚ

5.10.2018 - 17:00 - 20:00

Dar za dar

 

Letošní počasí bylo hodně extrémní, vyprahlost krajiny se projevovala i ve vyprahlosti ve vztazích. Lidé se bezdůvodně hádali a nerozuměli si. Mnoho dříve proudících toků vyschlo. Pojďme tohle téma víc prozkoumat a společně se zaměřit na několik základních otázek:

  • Jak sladit naše potřeby a potřeby krajiny?
  • Vnímáme, co nám krajina sděluje letošním počasím?
  • Jak můžeme vnější prostředí ovlivnit jednoduchou změnou v nás samých?

 

Proč v kruhu:

  • Všichni mají stejné postavení.
  • Každý může říct svůj názor a nikdo nemá absolutní pravdu.
  • Učíme se společně – něčí příběh je inspirací pro druhé.
  • Učíme se mluvit i naslouchat.
  • Získáváme podporu pro veselá i těžká sdělení.
  • Vytváříme společnou kruhovou moudrost – společně vytvoříme jeden souvislý příběh složený z našich jednotlivých příběhů.

 

 Cenu si určuje každý účastník sám podle spokojenosti na konci akce.
.VČASNÁ REGISTRACE: zašlete e-mail se svým jménem a telefonním číslem na adresu: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo sms na tel. 605 148 913 (Dáša)

Lektor: RNDr. JAN FRANTIŠEK BÍM

Byl jsem cestovatelem a ředitelem cestovní kanceláře Adventura. Po letech jsem si ale uvědomil, že chci ještě lepší život. Život naplněný službou konkrétním lidem a přitom bez stresů a tlaků vrcholového manažera. Proto jsem se rozhodl opustit „teplé místo“ ředitele a vykročit do nejistoty osobní služby lidem, kteří stejně jako já věří, že lidský život může být krásný, inspirující a přitom zodpovědný.

Lidi, kteří cítí spirituální volání ve své duši, podporuji v otevření dveří do duchovního světa, v otevření jejich srdce lásce, soucitu a odpuštění. Společně hledáme jejich individuální dar, poslání a cestu, jak je vyjádřit ve hmotném světě. Více na:  www.janbim.cz

 

 Lucie LuňáčkováLektorka: Ing. LUCIE LUŇÁČKOVÁ
Jsem seriózní šaškyně s vášní pro přechodové rituály, poutnictví a sdílení v kruhu. Vystudování mezinárodního obchodu na VŠE mi přineslo strukturu, ale také zjištění, že mě lidé zajímají mnohem víc než čísla. To mě přivedlo ke spoluzaložení studentského klubu koučinku, praktikování meditací a později i jejich vedení. Provázím lidi v přechodových obdobích života, nejčastěji během vstupu do dospělosti, loučením se svobodou, svatbou, vstupem do stáří a obdobím před smrtí.

Ráda spoluvytvářím, nejlépe mezigeneračně. Je to pro mě velký zdroj učení a zároveň vidím, jakou sílu a potenciál v sobě propojování generací přináší a jaká je škoda, že se ještě pořád víc hledí na mezigenerační rozdíly než na synergii jejich spojení.

Web. stránky: www.lucielunackova.cz

Podrobnosti

Datum:
5.10.2018
Čas:
17:00 - 20:00
Cena:
Dar za dar
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Jan František Bím
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913