Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

UMĚLCOVA CESTA – duchovní cesta k vyšší kreativitě

3.4.2017 - 18:00 - 19:45

Dvanáctitýdenní kurz „Umělcova cesta“ je určený umělcům i „neumělcům“. V uzavřené skupině se scházejí lidé, kteří chtějí rozvinout svoji kreativitu nebo v sobě objevit další možnosti, které si předtím ani nepřipustili.

 

Kdy se setkáváme? Každé pondělí od 18:00 do 19:40 hod., tedy 100 minut týdně.

Další termíny:  10., 17., 24. dubna

Kreativita není jen pro výtvarníky, básníky, herce, tanečníky, sochaře, malíře… kreativita je pro každého z nás a patří do všedních dní našeho života.Umělcova cesta“pomůže rozvinout kreativitu každému z nás.

 

PŘIHLÁŠKY NA DALŠÍ CYKLUS předem na: 

kubala.petr@gmail.com, 774 113 358 – sms, www.tralalamandala.cz

………………………………………………………………………………………………

Petr Kubala napsal:

„Režisérka Julia Cameron vedla kurzy tvořivosti přes 15 let. Své zkušenosti shrnula do 12ti týdenního kurzu rozvoje kreativity. V mém životě díky tomuto kurzu vznikly např. knihy pohádek, autorská CD a několik projektů. Mám z toho radost a chci ji sdílet.

Představím Vám základní kameny „Umělcovy cesty“, např. pravidelné čištění mysli, živení vnitřního dítěte, práce se strachy a tvůrčími bloky, objevování kostlivců i tajných přání, na které jsme dávno zapomněli…

Měli jste v dětství nějaké touhy? Láká vás tvoření v jakémkoli oboru, ale nemůžete se odhodlat? Chtěli byste, ale máte spoustu jiných povinností? Občas se ve vás ozve malý hlásek, ale nemáte na něj čas, nebo mu moc nedůvěřujete?

Proč je v názvu „duchovní“? Protože kreativita je méně o snažení a více o uvolnění a napojení.

Jde o inspiraci, se kterou můžete dále sami pracovat.“ 

S radostí Petr

 

Mgr. Petr Kubala
 13 let působí jako lektor osobního rozvoje v oblasti komunikace, spolupráce a vztahů. kubala3Vede kurzy zážitkové pedagogiky. Možnosti tvořivosti objevil po třicítce a tvoří. Je autorem knihy „Nejkrásnější slova pro vaše děti“ a dvou pohádkových knih pro děti. Vede skupiny cvičení, stvořil projekt Urychlovač snů, Příběhy, které stojí za to žít a další. V současné době pracuje na hudebním CD Duhový život.

Podrobnosti

Datum:
3.4.2017
Čas:
18:00 - 19:45

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913