Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VLNOVÉ POHYBY (pro ženy i muže)

17.6.2017 - 10:00 - 17:00

2400Kč

ŽENSKÁ A MUŽSKÁ ENERGIE V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ aneb WORKSHOP ZÁKLADNÍCH TECHNIK VLNOVÝCH POHYBŮ

 

Program a co si odnesete s sebou domů?

  •  RANNÍ RITUÁL : jak se jednoduše a rychle navlnit na sebe a rozhýbat tělo, uvolnit záda, dostat se do svého středu
  •  SEZENÍ v ženské a mužské vlně/energii : sezení (i za počítačem) za pomoci tělesné vlny, odlehčení křížové a krční páteře, zvýšení koncentrace

Sezení, stání a chůze jsou nejčastějšími pohyby, jaké v každodenním životě děláme. To, jak se hýbeme, ovlivňuje to, jak se cítíme a co následně vyzařujeme – tudíž naši celkovou energii. Absolutním základem Systému celistvého vlnového pohybu je respektování ženského a mužského principu v pohybu nám nejbližším – podle starověkých slovanských principů.

Na vlastní kůži ucítíte, co je to ženská a mužská energie.

Uvolníte a rozhýbete si celé tělo, včetně pánevního dna a celých zad.

Ucítíte, jak se dá snadno a rychle aktivovat energie vaší vnitřní vlny.

 

Co je workshop základních technik Vlnových pohybů?

Na tomto workshopu se obeznámíte a zároveň naučíte techniky vlnových pohybů, které se metaforicky dají přirovnat k učení se abecedy.

Techniky jsou postavené tak, abyste si odnesli s sebou domů praktické návody jak se jednoduše dostat do vlnového pohybu a uměli si sami pomoci.

 

Zúčastním se kurzu a co potom, jaké je pokračování?

Pokud vás Vlnové pohyby osloví, máte možnost pokračovat absolvováním programu, kde se naučíte ženskou a mužskou tělesnou vlnu ve třech rovinách – což je absolutní jádrem a principem Systému celistvého vlnového pohybu.

Pochopíte, co je to ženská a mužská sexuální energie a jak se prostřednictvím pohybu ve vlně dá odemknout váš vnitřní potenciál, harmonizovat zdraví a vztahy.

Pocítíte vzájemné působení ženské a mužské energie, příliv síly a energie, celkový pocit vitality a vnitřní harmonie, spojený s uvědoměním si sebe samého a svého místa v životě.

Objevíte energii své vnitřní vlny.

Určitě to stojí za to!

 

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Záloha 600 Kč je vratná jen v případě odhlášení účasti 2 týdny před konáním workshopu.

Reference si můžete přečíst zde: http://vlnazdravia.sk/referencie/

 

Lektorky:

ANDREA BAJNOKOVÁ je lektorkou a certifikovanou trenérkou Systému celistvého vlnového pohybu (Vlnové pohyby), životní koučkou (life coach), věnuje se také aromaterapii a hře na gongy. Kurzy Vlnových pohybů vede od roku 2013 .

Zkušenost s vlnovými pohyby:

Po absolvování prvního kurzu Vlnových pohybů a tříměsíčním praktikování maximálně jednoduchých technik ucítila na sobě změny, které ji přesvědčili o jejich účinnosti a síle. Nohy, které měla od malička do tvaru X se vyrovnaly, zharmonizoval se menstruační cyklus, zmizel atopický ekzém, ztratily se křeče v nohách a bolesti v kříži. Ucítila, co je  ženská energie a jak s ní pracovat nejenom v partnerském vztahu.  Vědomý pohyb, základní princip Vlnových pohybů, jí nabídl způsob jak dosáhnout klid mysli i v každodenních situacích. Ve zkratce řečeno: každý pohyb ve vlně se stal pohybem ke zdravějšímu, spokojenějšímu, ženštějšímu a šťavnatějšímu životu.

+421 905 377 820
info@vlnazdravia.sk
www.vlnazdravia.sk,www.vlnovepohyby.cz

 

EVA RUŽOVIČOVÁ je také certifikovanou trenérkou Systému celistvého vlnového pohybu. Spolu s Andrejkou hrají na gongy a pracují s aromaterapií. Masážím a pohybové terapii se věnuje už více jak 12 roků.

Absolvovala tyto kurzy a semináře:

* Bowenova technika,* Kraniosakrální technika, *Tachyony – křištály,* Klasická masáž,* Baňkování,* Reflexní masáž,* Aroma masáže: Vitaflex a Raindrop technika, * Metamorfózní technika, * Systém celistvého vlnového pohybu
info@vlnazdravia.sk
www.vlnazdravia.sk

Podrobnosti

Datum:
17.6.2017
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
2400Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913