Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ŽIVLY V NÁS, 5 ELEMENTŮ, 5 PRVKŮ

7.5.2016 - 9:30 - 8.5.2016 - 17:00

2500Kč

sobota:  9:30 – 21:00,  neděle: 9.30 – 17:00

 

Milí přátelé,

tento víkend je velmi vyjímečný. Není snadné mu napsat reklamu  – obsahuje princip tvoření a princip zdraví a i princip vztahů a hojnosti. Podíváme se na živly a vaše vnitřní smysly, podíváme se jak spolu souvisí a jeden do druhého přechází…
Ukážeme si, s čím jednotlivé smysly a prvky souvisí a jak je používat v našem praktickém životě pro své zdraví a hojnost.
Rozlišujeme pět základních živlů. Čtyři země, voda, oheň, vzduch a pátým je prostor a energie, která všechny předchozí prostupuje, spojuje a oživuje.
– Jak to ale vypadá v našem životě?
– Jak s tím pracovat a  tvořit?

 

Meditace na 5 živlů podporuje vaše zdraví a i uzdravení – na úrovni fyzikého, mentáního a duševního těla, ale i v rovině vztahů a životní hojnosti.
Tohle téma je nesmírně široké a cyklus moudrý.
Je to základ plynutí, je to princip cykličnosti a posloupnosti, je to logika, struktura i volnost a pohyb. Je to o harmonii a vyvažování. Je to o našem životě, jeho zákonitostech a o tom, co máme ve svých rukou.
Setkání, přednáška, sdílení, které nás čeká, je nádhernou možností potkat se s něčím, co nám ve škole neřekli a naši rodiče nevěděli.
Těším se na osobním setkání v prostoru setkávání nebo kdekoli jinde.
 s láskou Monika
Přednášející Mgr. Monika Hasalová je známá pro svou autentičnost, zkušenost a Monika Hasalováhlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Pracuje se slovem, s tělem, srdcem, myslí a emocemi. Její dovedností  a předností je schopnost vidění souvislostí a propojení jednotlivých událostí ve srozumitelný celek.

Pomůže vám ukázat, jak souvisí vaše vztahy s vaším zdravím, se štěstím a vývojem vašeho dítěte, s prosperitou a hojností vašeho života a tím se štěstím vás i celé rodiny a lidí okolo vás. Pracuje celostně a jejím cílem je, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami.

 

Podrobnosti

Zahájení:
7.5.2016 - 9:30
Ukončení:
8.5.2016 - 17:00
Cena:
2500Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel