Propojení s vnitřní esencí tancem a pohybem

Cyklus 10 setkání pro ženy jakéhokoliv věku. 90 minut věnovaných svému tělu a duši. Prosíme o objednání předem s dostatečným předstihem na tel. 604 418 773 nebo mail: harantova@centrum.cz

Setkávat se budeme každé úterý od 5.dubna buď dopoledne od 9- 10.30hod. nebo odpoledne od 14.30- 16hod.

Vstupné za jedno setkání je 100,– Kč. Jde o zvýhodněnou cenu v rámci absolvování celého cyklu, která je 1000Kč . Platba za celý cyklus na prvním setkání předem.

Provází Hana Harantová.

Napsala o sobě:  „V současnosti bydlím na Šumavě ve Vimperku. Pocházím z Ostravy. K životu potřebuji přírodu, slunce, vítr ve vlasech i  město. Vystudovala jsem ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava a pedagogické minimum na VŠE v Praze. Už v počátku studia mi bylo zřejmé, že ekonomiku zvládám. Ale  také že k životu potřebuji, aby práce byla současně mým koníčkem.

Ke změně životního stylu ke mně začalo docházet ve dvaceti letech. Přes své zdraví jsem se dostala k alternativní medicíně, léčitelství a zdravé výživě. Jedním z projektů byl tenkrát přepis knihy do PC od Dashi Amaro – Zdravá strava. Studovala jsem a studuji téma zdraví a zdravého životního stylu z různých úhlů. V roce 2001 jsem se přestěhovala do Vimperku a v tomto roce otevřela zdravou výživu Zdravíčko. Bylo to přirozené vyplynutí .

Přes potraviny a byliny jsem se současně dostávala  k vlivu psychiky a pohybu na zdraví jednotlivce. Jsem velmi vděčná za setkání s mnoha příběhy (zdravotními i osobními) zákazníků i za to, že mi dovolili vnímat zdravý životní styl celostně.

Před několika lety jsem si udělala masážní kurz s akreditací MŠMT u Richarda Jisla. Dále jsem absolvovala několik masérských kurzů. Nejvíce mě zatím oslovila jednoduchost a jemnost, ale současně velký ozdravný účinek lymfatických drenáží na zdraví lidí. Od května 2014 masíruji ve studiu DOTEK v Českých Budějovicích.

V současnosti jsem ukončila dvouleté studium v Lažánkách Mohendžodáro – tantra jógu pro ženy. Mám v plánu pokračovat do dalšího ročníku.  Několik let chodím tančit břišní tance.  Toto propojení mi dává smysl a odpovídá na otázky.

Došla jsem během těch necelých 20ti let k poznání, že každý je strůjcem svého štěstí a každý jsme jedinečný. Univerzální pravda o těle neexistuje. Je třeba naslouchat sám sobě a řeči svého těla. A když nefunguje jedna cesta či bylina, jsou další možnosti. Baví mě poznávat možnosti člověka, poznávat tělo i sebe je velká výzva. Rozhodla jsem se zkombinovat své zájmy a o těch naše setkávání bude.

Zvu Vás na pravidelné setkávání v ženském kruhu. Budeme cvičit, tancovat, smát se, možná občas i plakat.  Každá žena má uvnitř hlubokou moudrost, které rozumí jen ona sama. Smyslem je objevit v sobě nespoutanou ženu a být uvolněná. A když přijdou bouřky, prožít je a ony přejdou. Když svítí slunce, užít si ho naplno. Život je cyklický, sinusoidy nahoru dolů.  Budeme harmonizovat každá sebe a svůj život. Jednoduše mít se rády takové, jaké jsme. Cílem je hlubší autentičnost, propojení srdcí, zvýšení vnímání, zharmonizování hormonálního systému a tudíž i psychiky, posílení a protažení drobných, málo používaných svalů a úponů. Zpevníme pánevní dno. To je bonus pro nás ženy po porodu, pro ženy v menopause, pro ženy mající problémy s výtoky atd.

Těším se na společné setkávání, sdílení, poznávání.

Vezměte si s sebou šátek na oči, volný oděv či sukni.

Přeji hezké dny       Hanka Harantová