Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

5. DIMENZE A CESTA RYCHLÉHO VZESTUPU

17.9.2016 - 10:00 - 17:00

1700Kč

Po delší době odmlčení přislíbila Šárka Lota Erbanová vedení semináře o 5.dimenzi.  Semináře se mohou zúčastnit všichni, kteří mají o dané téma zájem – podmínkou není účast na akcích předešlých.

 

Jak se dostat do 5. dimenze, na to je plno návodů, ale co udělat proto, abychom se uměli pohybovat v těchto vibracích a emočně, vibračně a vědomím nelétali nahoru a dolů?

Tento seminář vám na úvod vysvětlí, jaký rozdíl je mezi 3. a 5. dimenzí, proč ve skutečnosti není 4.dimenze a čím je pro lidstvo a jeho vědomí tak zásadní právě vstup do těchto vibrací.

 

Doba, kterou procházíme, je naprosto výjimečná a je na každém z nás, jak rychle projdeme jako lidstvo cestou prozření a vzestupu.

Seznámím vás s řadou duchovních technik, které rychle navýší zmíněné vibrace a to až na 6. – 7. dimenzi. Naše vědomí je na to připraveno a čeká jen na naše probuzení, aktivaci drah a pochopení zásadního uvědomění si „kdo jsme“. Tím se urychlí proces uzavírání karmických zatížení.

Naučím vás cvičení na koncentraci mysli a v 5.dimenzi si otevřete vhledy, naleznete vnitřní klid, harmonii a pochopíte, jaký je rozdíl mezi plánem duše a plánem vyššího zájmu. Toto „osvícení“ vás pak pustí do 6.dimenze a pokud bude následovat řád Vesmíru, automaticky přijdou vhledy a informace na úrovni 7. dimenze.

Budeme pracovat s energiemi vyšších vibrací, 12 čakrami a dvanácti dvojvlákny DNA. Zasvětím vás do tajů genetiky a možnosti přeprogramování vlastní mysli na mnohem vyšší úroveň. Součástí semináře budou techniky na ochranu vlastní energie a prostoru.

 

S sebou: pohodlné oblečení, přezutí, psací potřeby, flash na zvukový záznam a krystal na programování (osobní bez dřívějšího záměru).

 

Těším se, že nám Šárka Lota snad také poodhalí, co se dělo posledních několik měsíců, co jsme ji neviděli. Sama jsem zvědavá… Dáša

    Šárka Lota

Šárka Lota Erbanová o sobě – výňatek z jejích web. stránek   (www.sarkalota.com) :                 

„Od dětství jsem komunikovala ( tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše! 

Podrobnosti

Datum:
17.9.2016
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
1700Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913