Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

BMM – JAK BÝT KONEČNĚ SÁM SEBOU (certifikovaný ACCESS kurz tělesných procesů)

19.6.2020 - 14:00 - 17:00

1250Kč

Původně naplánováno na 27. března…

Zveme na certifikovaný kurz tělesného procesu BMM – Jak být konečně sám sebou…

Tělesným procesem eliminujete, rozpustíte a uzdravíte vše, kde nevědomě napodobujete vzorce chování, přebíráte bolesti, cesty a reality druhých lidí.

 

 

Vhodné pro každého – není třeba absolvovat žádné předchozí kurzy.

Po ukončení kurzu obdržíte oficiální certifikát a můžete tento proces praktikovat v rámci rodiny nebo své praxe.

 

Rezervujte si své místo: https://www.easytouch.cz/telesne-procesy

 

Lektorka: ADRIANA TĚŠÍNSKÁ, tel. 724 602 002, www.easytouch.cz

Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme.
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na „tomto světě“ správně a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

 

Adriana Těšínská spolu s další lektorkou Lucií na svém webu píší:

„Když jsme se poprvé dozvěděly o  ACCESS, byly jsme nadšené. Začaly jsme s metodou Access Bars®, naučily se její techniky a postupně jsme do naší praxe přidaly i jiné metody, jako je ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT® a ACCESS Tělesné procesy. Všechny tyto procesy dnes prostřednictvím našich kurzů předáváme dál, protože vidíme, jak ovlivňují kvalitu životů našich klientů i absolventů našich kurzů.

Access je soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nehodnotí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý a zcela přítomný ve všech oblastech našeho života. Nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Pomáháme lidem, kteří se již rozhodli, pohnout se z místa nepohody. Ať již terapiemi nebo tím, že je naučíme metody praktikovat.“

Podrobnosti

Datum:
19.6.2020
Čas:
14:00 - 17:00
Cena:
1250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.easytouch.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913