Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DUCHOVNÍ ŠKOLA POZNÁNÍ – INTENZIVNÍ CESTA DUŠE (celoročně)

14.9.2019 - 10:00 - 15.9.2019 - 17:00

2000Kč

Nabízíme poslední volné místo!

ŠÁRKA LOTA KELLY a VICTORIA VERONIQUE STEEL otevírají tentokrát u nás v Č. Budějovicích nový ročník celoroční DUCHOVNÍ ŠKOLY POZNÁNÍ DUŠE.. 

Půjde o 10 dvoudenních setkání – každý měsíc jeden víkend (září až červen).  Rozvrh hodin bude přesně stanovený. Jednotlivá témata jsou uvedena v letácích…

Začínáme už 14. a 15. září (další datumy upřesníme později)

Z každé lekce dostanou přihlášení účastníci nahrávky a tištěné materiály od všech vyučujících. ŠKOLA POZNÁNÍ bude ukončena OSVĚDČENÍM o ABSOLVOVÁNÍ v červnu 2020.

Kapacita je omezena – nejvýše 20 studentů.

 

 

 

 

…a ještě jednou podrobněji:

 

Cena: důvěřujeme Vám, že se přihlásíte po zralé úvaze a závazně. Školu nebudete platit celou dopředu jak je běžné. Jako zálohu na přihlášení pošlete 500Kč  na č. účtu: 107-1206830207/0100 (po předchozím mail. nebo telef. přihlášení ) + připište příjmení + ŠKOLA…

CENA každého víkendu je 2000Kč, platba druhého až desátého setkání: 1x měsíčně ráno v 1. den výuky.

 

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 nebo přímo na: victoria.veronique@seznam.cz.  Případné dotazy směrujte přímo na lektorky – tel. 604 123 672.

 

 

Šárka LotaLektorka ŠÁRKA LOTA KELLY o sobě napsala:

„Od dětství jsem komunikovala (tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše!

 

 

Laura ErbanováLektorka VICTORIA VERONIQUE STEEL,

tel. 604 123 672, email: victoria.veronique@seznam.cz  Narodila se v r. 1989 v Praze. Napsala o sobě:

„Od svého raného věku jsem na sobě pozorovala různé zvláštní schopnosti, které moji vrstevníci neměli a nechápali. Ačkoliv jsem to vnímala tehdy jako handicap, dnes jsem za tyto dary nesmírně vděčná. Když jsem se později dokázala zorientovat ve všem, co se mi od dětství otevíralo, bylo jasné, kudy se budu nadále ubírat.

Věnuji se tedy převážně práci s dětmi, od prenatálního období přes problémy ve výchově a nalezení jejich osobnosti, talentů a všeho, co jejich duše potřebuje.

Dále je mou náplní práce s tarotem a jeho intuitivním výkladem.

Jako další, co považuji v dnešní době za velmi podstatné je vibrace křestního jména a to jak u dospělých ( při změně či přidání druhého jména ), tak především u ještě nenarozených dětí, kterým jejich jméno energeticky velmi ovlivní celou budoucnost. V neposlední řadě pracuji jako lektor karmických konstelací a též načítám channeling.

Potkat se můžeme nejen na osobní konzultaci, ale i na seminářích či přednáškách.

Poslechla jsem svou dušičku a přestěhovala se na jih Čech, kde jsem vám teď už plně k dispozici.

Těším se na setkání a přeji nádherné a naplněné dny. Vaše Tori

Podrobnosti

Zahájení:
14.9.2019 - 10:00
Ukončení:
15.9.2019 - 17:00
Cena:
2000Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913