Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KURZ REFLEXNÍ TERAPIE PLOSKY NOHY

14.5.2017 - 10:00 - 18:00

1800Kč

Seminář zrušen pro nedostatek účastníků. Pokud byste ho chtěl/a v budoucnu absolvovat, napište na mail: centrumsetkavani.cb@seznam.cz Dle počtu zájemců ho kdykoliv na podzim zopakujeme.

Konec přihlášek do termínu – 10.5.2017

Reflexní terapie nabízí šanci, jak si jednoduchým způsobem zachovat nebo obnovit zdraví. Základy reflexní terapie vycházejí ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Takže i na šlapkách nohou jsou reflexní plošky celého těla.  V celostní koncepci přírodní medicíny zaujímá reflexní terapie pevné místo a stále častěji se používá k svépomoci. Naučíme Vás, jak jednoduše reflexní plošky najít, ošetřit a umět sobě i druhým pomoci od bolesti a problémů.

Fyzioterapie, Masáž Nohou, Masáž

 

Lektorky:  Bc. Soňa Brandová Mikulová a Jana Čermáková Sýbová se zabývají reflexní terapií a její výukou již 19 let.

Soňa + Jana

 

 

Od roku 1998 jsou majitelkami vzdělávacího a regeneračního centra V.I.P.RELAX v Plzni. Jsou uznávanými odbornicemi v masážích všeho druhu, v reflexní terapii, korejské metodě Su jok, v měkké reponaci svalů, odblokování, pořádají různé rekvalifikační a doškolovací kurzy,akreditované MŠMT  ČR, MAVO s.r.o. Praha. Využívají též RT obličeje, pohybovou RT a další techniky jako je shiatsu atd. Pomáhají odstraňovat přebytečný tuk, celulitidu a mnoho dalšího… Jejich filozofií je profesionalita a maximální spokojenost zákazníků.

„Protože dobře víme, že v dnešní době má skoro každý problém s pohybovým aparátem, muže i ženy trápí bolesti zad, šíje, kloubů, mají tenisové lokty, housera, bolavé SI skloubení, kolena a zamrzlá ramena, věnujeme zvýšenou pozornost právě těmto tématům. Pro naši vysokou odbornost, získanou na nejprestižnějších mezinárodních, vrcholových sportovních soutěžích a pro náš vstřícný a individuální přístup k absolventům kurzů máme klienty z celé ČR.

  http://www.vip-relax.cz/

Těšíme se na Vás. Soňa a Jana

Podrobnosti

Datum:
14.5.2017
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913